Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sixaxsis

Zapraszam na drinka albo piwko

Polecane posty

Gość gość
facet :D coz innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Me
Jak zawsze!!! ech...niech by ich wszystkich......*&^%#$!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala me jak ślicznie wszystkich opisałaś :D wyczuwam talent literacki :P ale właśnie jestem niewyedukowana i w związku z tym , że jest sesja poprawkowa to muszę teraz spinać tyłek :P i stąd to moje chwilowe niedysponowanie ^^ miłe w ogóle dziewczyny jesteście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pacz jaki Rambo :classic_cool: Chyba juz raz skladany byles bo w czaszce widze brakuje paru czesci :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do skladakow nie naleze :classic_cool: Pieknosc, mlodosc i madrosc wciaz na swym miejscu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonn.Po co dziewczyna odzywa sie po 2 miesiacach ? Odpowiedz mi , jako iz jestes przedstawicielka plci piknej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, tak :classic_cool: Naypieknieyszey :classic_cool: Hm... Minelo troche czasu od Waszego rozstania. Przez ten okres zrozumiala, ze wciaz jej serce bije dla Ciebie? 😭 A moze to po prostu tylko ciekawosc.. Jak sobie radzisz teraz gdy w Twoim zyciu jej nie ma... Oj nie wiem Sebuś :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie to nie bylo tylko takie :"Co tam slychac......" Meczy mnie takie cos , wole sie rozstac i byc sam , a nie po czasiu nagle znow kontakt i metlik w glowie , jestem tym zmeczony.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslij Ja na moj adres :classic_cool: Zalatwie sprawe raz a porzadnie :classic_cool: Sebku nie wiem o co poszlo. I co w tej chwili dokladnie czujesz. Ale jezeli chcesz zakonczyc to raz na zawsze napisz jej o tym. Napisz o swych uczuciach i myslach. Niech wie, ze serial w ktorym razem graliscie juz dawno sie zakonczyl i dalszych odcinkow nie masz zamiaru krecic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Me
Bry : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Me
Sebastoooos : )))) Dyzur masz dzisiaj? : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Me
Pozwol, ze sie przysiade : )))) A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×