Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NiewinnyCzarodziej_

Problem ze znalezieniem drugiej połówki

Polecane posty

Gość ona 82
Widzisz....już jakiś pomysł się zrodził, to połowa sukcesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewinnyCzarodziej_
Też jestem tego samego zdania. Fakt faktem, czasem w towarzystwie kolegów nieco gram, ale też nigdy nie przesadzam. Kobiety mnie onieśmielają, zwłaszcza te subtelne i dobre, staram się być dżentelmenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 82
Możesz podejść i zapytać o cokolwiek, jeśli jest to uczelnia to masz naprawdę ułatwione zadanie, bo opcji jest wiele. Gdy już nawiążesz kontakt wzrokowy spróbuj kontynuować rozmowę, zachęcaj ją zadając pytania...na koniec powiedz że musisz iść ale bardzo chętnie dokończyłbyś rozmowę i czy moglibyście to zrobić np w kawiarni,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewinnyCzarodziej_
Brzmi ciekawie. Spróbuję tak zrobić. Obserwuję tę dziewczynę od jakiegoś czasu, ona też czasami spogląda w moim kierunku, ale tak nieśmiało, jakby się mnie wstydziła. Nawet nie wie, jaka wtedy jest słodka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 82
Pomyśl że przecież nie masz nic do stracenia...jeśli się uda, to świetnie....jeśli powie że ma chłopaka, będziesz wiedział że musisz zmienić obiekt swoich westchnień, jeśli Cię wyśmieje to też nic się nie stanie, będzie oznaczało że nie była wartościową dziewczyną, a takiej przecież nie szukasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 82
Oczywiście jako pomysłodawczyni czekam na relacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 82
Nie daj sobie wmówić że jesteś gorszy przez swoją wrażliwość i nieśmiałość..... w dzisiejszych czasach te cechy są na wagę złota. One czynią Cię wyjątkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewinnyCzarodziej_
Dodałaś mi odwagi:) Teraz są jeszcze wakacje, ale w październiku przejdę do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewinnyCzarodziej_
Oczywiście, zaglądaj tutaj tylko. Będę dbał o to, żeby temat nie umarł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 82
Cieszę się że moja bezsenność na coś się przydała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 82
Jasne że będę zaglądać, czuję się zaproszona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewinnyCzarodziej_
Przydała się bardzo:) Dziękuję Ci, super jest porozmawiać z tak pozytywnie nastawioną i kulturalną osobą. Przeglądałem to forum od wczoraj i przyznam, że bałem się napisać, widząc odzywki co niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewinnyCzarodziej_
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 82
Ależ nie masz za co dziękować Czarodzieju, ja zaglądam tu często ale raczej nie udzielam się, wolę pełnić rolę obserwatora:) jednakże dziś zachęciło mnie do rozmowy (uwaga, będziesz się śmiał) ...powitanie:) Każdy taki mądry, elokwentny, a przywitać się mało kto potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewinnyCzarodziej_
Każdy kulturalny człowiek powinien się przywitać. Miło, że doceniasz takie drobne szczegóły :) Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 82
Jeśli przeglądasz forum od wczoraj, to możliwe że jeszcze nie zauważyłeś podszywaczy, którzy lubią psuć fajnie zapowiadające się topiki. Więc jeśli zależy Ci na utrzymaniu tematu, może warto pomyśleć o zarejestrowaniu swojego loginu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 82
Dostrzegam, wszak diabeł tkwi w szczegółach;) Pozdrawiam również bardzo serdecznie, oraz spokojnej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafgira
Pragnę polecić Wam epolischwife.pl, ponieważ jest to najlepszy portal randkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×