Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maghoopa

Pięćdziesięciolatka

Polecane posty

Właśnie skończyłam 50 lat,dla jednych życie się kończy a dla drugich zaczyna,ja nie mam zamiaru siedzieć w papilotach lub leżeć na kanapie czy też siedzieć w oknie,zawsze byłam i nadal jestem b.aktywna,każdą chwilę spędzam gdzieś w plenerze,nawet skaczę na eurobungy,jezdżę na rolkach,nartach ,kręcę hula hop magnetic,itd.jest tego trochę,ponieważ zawsze inspirowałam ludzi do ruchu tak więc teraz ,kiedy dzieci już odchowane pomyślałam o kursie na instrukrora fitness abym mogła prowadzić zajęcia dla osób w podobnym wieku.Proszę napiszcie czy wogole odbywaja się kursy dla starszych osób,jeśli tak to gdzie,bo jestem gotowa podjęć to wyzwanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,brak odzewu pozwala wyciągnąć pewne wnioski...:) Startuj, moim zdaniem to świetny pomysł i będziesz miała mnóstwo klientek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panilistopad
ja nie wiem takich rzeczy, ale sama mam 50 lat i jestem zachwycona twoją postawą! SUPER!!! ja sie poddałam na trochę, ale teraz wracam na właściwy tor, zaczynam ćwiczyc, codzniennie spacerki, warzywka, figura detox do picia, pajacyki, trzeba walczyc o siebie a nie sie poddawac, ja bym z checia uczestniczyla w takich zajeciach jak mowisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędzierzyn
Witam Ja również aktywnie żyje w podobnym wieku. Odpowiedzi na pytanie zależy od tego w jakim rejonie mieszkasz. Z twego wpisu odczytuje ,że powinnaś sobie poradzić ze znalezieniem czegoś dla siebie a jeśli potrzebujesz porady to napisz chętnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędzierzyn
Witam Ja również aktywnie żyje w podobnym wieku. Odpowiedzi na pytanie zależy od tego w jakim rejonie mieszkasz. Z twego wpisu odczytuje ,że powinnaś sobie poradzić ze znalezieniem czegoś dla siebie a jeśli potrzebujesz porady to napisz chętnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×