Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubie  dobrze zjesc

koszmarne bole kregoslupa od cwiczen fizycznych

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie, coś w tym jest, że może to być od złego materaca, a nie od samych ćwiczeń fizycznych. Miałam podobnie, po ćwiczeniach czułam się super, ale gdy rano się budziłam potwornie bolał mnie kręgosłup, spróbuj może wymiana materaca Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 34
Też miałam podobny problem próbowałam wielu domowych sposobów aby się z nim uporać, znajomy polecił mi udanie się do fizjoterapeuty. Już po pierwszej wizycie zauważyłam efekt, ale potrzebowałam jeszcze kilku żeby w pełni dojść do siebie. Jestem z Wrocławia byłam u fizjoterapeuty w Chiroplastice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam watpliwosci co do tego ze bol by od cwiczen... moze raczej przyczyna byl brak rozgrzewki lub cwiczenia byly zbyt intensywne... no nie wiem. obstawiam jednak ze warto postawic na stretching przed kazda aktywnoscia. ja mam siedzacy tryb pracy i rozciaganie to dla mnie jak wybawienie! uwierzcie ze po 12h pracy nie mam juz sily na nic, ale rozciaganie stalo sie przyjemnoscia zwlaszcza jak widze juz efekty po 2 msc. nie tylko ze kregoslup przestal bolec, ale jak moje cialo sie ujedrnilo! lapcie tekst na temat bolow kregoslupa i korzysci ze stretchingu; pozdr http://obk.pl/stretching-poznaj-moc-cwiczen-rozciagajacych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po prostu zastosowane zostały niewłaściwe ćwiczenia fizyczne? polecam skonsultowanie się zarówno z fizjoterapeutą, jak o specjalistą ds. fitness i ćwiczeń. świetnych ekspertów z doświadczeniem ma zespół Lionfitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do ćwiczeń uważam, że po prostu źle były dobrane i przeciążyły kręgosłup. Nie każdy może wykonywać te same ćwiczenia co inni. Ja osobiście nie mogę wykonywać ćwiczeń obciążających kręgosłup. Dlatego staram się zastępować je innymi. Wspomagam się również koszulką z wełną owczą na plecach i bawełną z przodu. Noszę ją zawsze podczas ćwiczeń. Wełna zbawiennie wpływa na mój obolały kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kręgosłup to bardzo poważna sprawa. Na chwilę obecną zaprzestałabym ćwiczyć i udała się do lekarza celem postawienia diagnozy. Wydaje mi się, że kilka dni przerwy dobrze Ci zrobi. Ale najpierw lekarz! Polecam ci Kregoslup Center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też spędzam dużo czasu na siłowni. Noszę zawsze koszulkę z wełną owczą na plecach oraz bawełną z przodu. Koszulka doskonale chroni mój kręgosłup. Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście ćwiczę pod okiem trenera zwłaszcza ćwiczenia na kręgosłup. Koleżanka dała mi w prezencie koszulkę z wełną owczą na plecach i bawełną z przodu. Super sprawa, noszę ją właśnie podczas ćwiczeń. Mój tata natomiast jest zawodowym kierowcą i nosi tą koszulkę do pracy. Także na bóle kręgosłupa polecam wypróbować odzież z wełną owczą. To na prawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pływam od 10 lat, kiedyś również zawodowo. Teraz trenuję innych. Prowadzę małą szkółkę. Ostatnio się ze wspólnikami złożyliśmy na fotel masujący ProWellness. Teraz najpopularniejszy gadżet i prawdopodobnie rozwiniemy salkę odnowy biologicznej o podobny sprzęt w niedalekiej przyszłości. Na razie zauważyłem, że po takim masażu jest większa regeneracja i później intensywność treningu. Do tego jest program intensywnego lub lekkiego masażu, więc dopasowanie do praktycznie każdego schorzenia, czy kontuzji występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×