Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polak zabil zone

Polecane posty

Gość gość
dziwnie temat o plskich g****icielach został usuniety...hahaha co polaczki boli prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa polsko patologiczna para. W ogole mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katolik zabił żone na oczach swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mie byli patologiczna normalni szczesliwi2 dfzieci pol roku i 3 latak ona w lidlu pracowla on nie wiem zadusil ja mam nadzieje ze zgnije w wiezieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on zgnije w wiezieniu a ciapak by dostal oklaski, durne piczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mie byli patologiczna normalni szczesliwi2 dfzieci pol roku i 3 latak" - No rzeczywiście! Zwyczajna, szczesliwa rodzinka! Przeciez takie rzeczy jak duszenie żony zdarzaja sie w kazdej normalnej i szczesliwej rodzinie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha wiedzialam, ze jakis padalec juz pospieszy z ciapakami. Gdyby to byl temat o ciapaku to byloby tu milion obelg, wyzwisk, chamowatego polskego gnojenia. Ale polaczek zabil wiec kretyni sedza cicho. P********i hipokryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p******a d*podajka ciapacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to byla normlan rodzina wiesz polcja zbada co sie stalo i dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciapackie, smierdzace kur/wiszcze podniecilo sie tematem.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franjia
a ja to się dziwię jaka ogromna jest nienawiść wśród Polaków na tym forum wychodzą wszelkie uprzedzenia, fobie, rasizm itd katolicki kraj skąd się to bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie byla normalna rodzina. Nie pisz glupot dziecko drogie, bo tam gdzie dochodzi do przemocy to nie jest normalnie, no chyba ze dla ciebie to cos zwyczajnego. Wspolczuje zatem twojego zycia :o . A co do wypowiedzi powyzej: Od kiedy Polska jest krajem katolickim? To ze ktos urodzil sie w rodzince iwazajacej sie za katolikow, zostal ochrzczony bez żadnego wplywu na to (bo jakze niemowle moze decydować o tym, czy chce byc ochrzczony czy nie) a potem zostal poslany do komuni i bierzmowania to nie czyni z niego katolika. Wiekszosc Polakow deklaruje sie jako katolicy, bo zostali ochrzczeni, a tymczasem chrzest jest tylko rytualem, ot co. Do prawdziwego katolicyzmu nam brakuje i chwala za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiurwa co sie uparla ze nienormalna?????? ani patologi ani zcego tam nie bylo i nie obrazaj ich jak nie znasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po brzydkopolicja zbada co to bylo, moze jednrazowa akcja jakas zrozum i nie wyzywaj ich od patologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni ludzie nie mordują sobie od tak współmałżonków. PATOLOGIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franjia
no dobrze, odpuszczę sobie ten katolicyzm,ale dlaczego w Polakach tyle jadu? obrażanie, wyzywanie od różnych??? czy Polacy nie umieją normalnie rozmawiać? teraźniejsze młode pokolenie jest bardzo agresywne wydawało się że w XXI wieku,dobie internetu itd młodzi powinni być bardziej postępowi, tolerancyjni powinni wyciągać wnioski że zło rodzi zło niestety młodzież jest nastawiona na konsumpcjonizm, wszystko chce mieć tu i teraz i po trupach do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i potwierdzila sie moja teza. Jakos polaczki nie maja nic do powiedzenia kiedy ich rodacy popelniaja przestepstwa. Gdyby tytul byl "Murzyn zabil zone" byloby tu juz z 8 stron wyzwisk pod jego jak i jej adresem. Hahahahaha j****i frustraci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do UK w wiekszosci wyjechala patologia wiec nie dziwi mnie to co tam sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Dlaczego polska emigracja to taka patologia, kur.wa jaki wstyd w świecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne bow ppl sie wsrod palakow nic nie dzieje ahhahaha coraz niusy takie ze glowa sie jezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,co ci sie tam jezy,ale to zbrodnia w UK i jej autor,niestety z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komentarz poniżej:Jestem w wielkim szoku , to mój kuzyn , przed chwilą się dowiedziałem , znam go od dziecka , wykształcony , jego siostra uczy się na Oxfordzie a brat dobrym prawnikiem jest , matka przedszkolanką , ojciec trochę pijaczura , ale wychowywani całe dzieciństwo na spokojnie bez krzyków , w wielkiem matczynej miłości , matka zrobiła dla niego wszystko , nigdy na niego nie krzykneła pełny bezstres , nic nie zapowiadało tragedii , jego matka zawsze wypowiadała się o nim z wielkim zachwytem a ich zdjęcia na fb to pełna sielanka , nie mogę w to uwierzyć co nim targnęło .Ola to wspaniała kobieta , straszna tragedia , współczuje jego matce tak go kochała , tak kochała wnuki , zabił żone , zabił resztę rodziny , oni juz spokoju nie zaznają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to zupelnie inna sprawa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×