Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roxiem

bezinwazyjne powiększanie piersi

Polecane posty

Magdalenka 51 a jak się czujesz? Boli Cię coś jeszcze? Czy piersi już są miękkie i czujesz je jakby były twoje? Czy mogłabym Cię prosić o zdjęcia na maila anainuan@onet.pl ? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mnie nie boli kompletnie nic , bolało tylko 2 dni po zabiegu, prześlę zdjęcia na podany adres :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi miękkie ,naturalne , nie można poznać ,że były robione mam na myśli sztuczność bo różnica jest dla mnie ,które znała je tyle lat , ogromna :)na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o zdjęcia na adres katarzyna.gb@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjec ta osoba ktora miala wstawic nie wstawila twoich Magdalenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka51 czy zabieg miałaś robiony w tzw.sedacji czy tylko w znieczuleniu miejscowym? czy mimo znieczulenia bolało Cię? niektóre dziewczyny piszą, że sam zabieg boli pomimo znieczulenia, że czuć takie rozpieranie, odrywanie tkanek... co Ty czułaś? czy mogę w twoim imieniu wrzucić zdjęcia, które mi wysłałaś na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka51
Witajcie, nic mnie nie bolało, zabieg odbył się przy pełnej świadomości w znieczuleniu miejscowym, nie czułam żadnego rozrywania, odrywania podczas zabiegu , gdy minęło znieczulenie wówczas ból jak zakwasy to wszystko , dziś zapomniałam ,że miałam zabieg i przypomina mi o tym tylko stanik , który musze nosić i noszę w dzień i w nocy i przyznam ,że już mi się znudził ..... Zdjęcia możesz umieścić na forum te,które przesłałam na maila anainuan ..... pozdrawiam wszystkie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdzie ten efekt? To jest jakaś porażka za takie pieniądze. A teraz porownaj sobie efekt przed i po dziewczyn z implantami. Operacja powiększenia jest w takiej samej cenie czy weźmiesz rozmiar 300 czy 500. Ale rozumiem cie ze wmawiasz sobie jaki to efekt bo wydalas kilka tysięcy. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak?? efekt jest nie gadaj ze nie ma, teraz ma ładnie podniesione piersi i widać różnicę, wy z tymi implantami to macie coś nie tak z głową, implant widać od razu ze jest w środku, sztuczny z reguły okrągły, a tu jak nie widać kantów implantu to już gadacie ze marny efekt. to zróbcie sobie kanciaste cycki i niech każdy widzi ze coś w nich siedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny umowmy sie niektóre z nas stać i nie ma problemu czy wydamy 15 tys czy jeszcze kolejne 15 na dopełnienie aquafilingu.... ..a niektóre nie...takie jest życie....dlatego dyskusja na temat kosztów nie ma sensu. Dodatkowo za 5 lat na pewno będzie jeszcze nowsza metoda z której będziemy mogły skorzystać a po implantach jesteśmy skaleczone na całe życie - jest to już nieodwracalne - dla mnie to zasadniczy argument. Sama zrobiłam w styczniu po 150 ml na każda pierś od tej pory schudłam 10 kg bo intensywnie ćwiczę a piersi nadal są piękne i jędrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś nie widzi efektu to hm dziwię się , ja widzę i czuję i nie żałuję ,chciałam tylko podzielić się swoimi doświadczeniami bo pamiętam jak sama przeszukiwałam internet ,aby podjąć decyzję czy implanty czy Aqafilling i moim zdaniem podjęłam tę właściwą . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gościa ,która robiła w styczniu - czy od tego czasu widzisz ,czujesz ,że coś sie wchłania ? Czy są wciąż takie same ? Po jakim czasie podjęłaś aktywność fizyczną chodzi mi o ćwiczenia bo ja już mam dość bezruchu ,a od 30 sierpnia minęło niewiele czasu i hm nie mogę jeszcze pływać , jeżdzić rowerkiem ,co mi bardzo dokucza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac roznice, masz te piersi takie pelne, uniesione i pelniejsze u gory, nie opadajace. Ale i tak mialas duze, ja mam B wiec bym chciala duze C male D max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic sie nie wchlania a jezeli chodzi o aktywnosc fizyczna to po miesiacu tak jak lekarz zalecil zaczelam chodzic na silownie i cwiczyc i tak do tej pory 5 razy w tygodniu i nie ma zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekspertka
To jakaś bzdura jest. Normalnie zrób sobie zabieg w Warszawie mają parę dobrych klinik. We Wrocławiu jest Prestige Clinic i dr. Rataj, w Poznaniu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie polecić jakiś skuteczny zabieg,dający długotrwały efekt? Coś słyszałam o zabiegu bezoperacyjnym nową metodą www.drchecinski.pl/pl/macrolane.html podobno po tym nie zostają blizny i wygląda się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Macrolane został wycofany jako środek stosowany w zabiegach do powiększania piersi. Poczytać można tutaj, jest oficjalny komunikat http://www.urpl.gov.pl/article/notatka-bezpie czenstwa-firmy-q-med-dotyczaca-stosowania-macrolane-vrf Poza tym metoda ta dawała bardzo krótkotrwałe efekty, po 6 miesiącach do roku preparat wchłaniał się do organizmu. Pozostają implanty albo aquafilling bodyline albo przeszczep tłuszczu. Ale przeszczep tłuszczu można zrobić jeśli kobieta naprawdę ma dużo tkanki tłuszczowej a efekty także są krótkotrwałe bo tłuszcz się rozkładał i piersi wracały do punktu wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekspertka
Anaiunan Tak szczerze mówiąc to nie, zabieg mam za grudzień, poszłam z polecenia i tak naprawdę to nie mogę Ci powiedzieć czy jest dobry czy nie. Konsultacje miał profesjonalne, doradził i odradził sporo rzeczy i nie naciskał. Jeszcze trochę poszukam i popytam ale chyba się na niego zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie, minęło ok 6 tygodni od mego zabiegu i nadal jestem zadowolona, nic sie nie wchłania, nie boli, po wkłuciach w fałdzie pod piersią nie ma śladu , nie żałuję i poddałabym się bez obaw kolejny raz :) życzę powodzenia wszystkim ,które nie są zdecydowane i rozumiem bo sama pamiętam swój strach ( dziś wiem ,że zbędny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyjka24
Hej to jak jest w końcu z tym bezinwazyjnym zabiegiem? Bo jak efekt trwa tylko 6 miesięcy, to jednak wolałabym zrobić implanty, żeby efekt był bardziej długotrwały. Dlatego w międzyczasie cały czas rozglądam się za odpowiednim specjalistą. Sekspertka - czyli ile czasu trzeba czekać na konsultację we Wrocławiu? Ja w Katowicach czekam jeszcze 3 miesiące, więc może w międzyczasie uda mi się wcisnąć do Wrocławia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie ciężko jednoznacznie wybrać co będzie lepsze, bo z jednej strony operacja plastyczna wiąże się z ryzykiem i dłuższym czasem powrotu do sprawności ale z drugiej strony jest to trwała metoda, też się zastanawiam co będzie lepsze tuta https://www.youtube.com/user/drplastyk obejrzałam trochę materiałów dotyczących powiększania piersi. bardzo ciekawi i kusi przeszczep tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem...ja mam implanty i uważam że lepiej wybrac nie mogłam. bez problemów, bez powikłań a efekt na długo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka_P
Na implanty to bym się raczej nie zdecydowała, bałabym się, że organizm odrzuci implant i skończy się kolejną operacją. Czytałam o tej metodzie żelem m.in. tutaj http://vesuna.pl/blog/medycyna-estetyczna/nieoperacyjne-powiekszanie-biustu/ i myśle, że to będzie jakas opcja dla mnie. Z tego co tu widzę dziewczyny są zadowolone i nie mają z tym wiekszych problemów, więc chyba się w końcu zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×