Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roxiem

bezinwazyjne powiększanie piersi

Polecane posty

a ja nie rozumiem zwolenniczek metod "bezinwazyjnych". no spoko, to, ze szybko sie wraca do formy rozumiem i jest to jakis argument, ale akurat to, ze ta metoda jest niby tansza to sie nie zgodze. jak robisz implanty to masz efekt na dluuuugie lata (no chyba, ze cos Ci sie odwidzi w trakcie;), a tutaj na poczatku pewnie jakis efekt jest, no ale jak ktos tu pisal - juz krotko po zabiegu jedna z dziewczyn tutaj chciala sobie dostrzyknac kolejna dawke, a z czasem wszystko sie przeciez wchlania. no nie wiem, moze to ja jestem jakas dziwna, ale w zyciu zazwyczaj kieruje sie zasada all or nothing :D wiec jesli chce miec ladny biust to robie implanty i sie ciesze efektem caly czas a nie tylko kilka miechów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja1982
Jeśli dobrze się orientuję to zabieg bezinwazyjnego powiększania piersi dostępny jest w ofercie doktora Pabiańczyka. To dość znany specjalista w moich okolicach i raz nawet sprawdzałam jego ofertę i z tego co zapamiętałam to do takiego zabiegu wykorzystuje się kwas hialuronowy. Efekt utrzymuje się kilka lat a później trzeba go powtórzyć, ale myślę, że warto się na to zdecydować skoro nie wiąże się to z koniecznością ingerencji chirurgicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 28
Magdalenka51 Czy mozem mi wyslac zdjecie przed i po bardzo prosze to jest moj e-mail klaudiaprzepior@poczta.fm. Ja rowniez zastanawiam sie nad podjeciem decyzji powiekszanie ta metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJoanna3
Są sposoby, warto szukać dobrych suplementów. Ja osobiście wypróbowałam BREASTFAST i jestem bardzo zadowolona, piersi są większe o rozmiar. Tutaj można kupić produkt i poczytać na jego temat - https://www.chcemyschudnac.pl/breastfast/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ja byłam pewna swojej decyzji i chciałam skutecznie powiększyć piersi. Zaledwie pół roku od pomysłu wykonałam zabieg biustu w klinice Galena w Bielsku Białej za pomocą implantów. Teraz jestem bardzo zadowolona z wyglądu mojej figury, która nabrała odpowiednich kształtów. Polecam tą klinikę, specjaliści bardzo chętnie przekazują ważne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×