Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za mała łechtaczka

Polecane posty

Gość gość

Cześć :) Mam małą łechtaczkę. Wiadomo, że facet mi nie powie, że coś jest nie tak, ale mam nieodparte wrażenie, że tak właśnie jest. Oglądam zdjęcia dziewczyn, które mają większe łechtaczki, wargi mniejsze, no i z tym facet może coś robić, a u mnie ani nie złapie, ani nic :O Czuję się jak jakaś niedorobiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssac codziennie trzeba 4x dziennie po 20 minut pomaga ja tak robie kilku znajomym dziewczynom rezultaty są zadziwiajace moge dopisac cie do listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak tak robi, nie pomaga ;) Tak poważnie, myślę, że on nie ma żadnej przyjemności z lizania mnie tam, bo zwyczajnie nie ma czego lizać, ssać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż na jakiejś fotce , jak to mniej więcej wygląda, nie rozumiem , co to znaczy za mała......to jak z wielkoscia i kształtem nosa-każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę wrzucać zdjęć, nic ciekawego - naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każę Ci robić fotek, poszukaj cos w necie, coś zbliżonego..np tuhttps://www.google.pl/search?q=rodzaje+%C5%82echtaczek&client=firefox-a&hs=KuG&rls=org.mozilla:pl:official&channel=fflb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=NbQjUriKM4OXtAaJwoDIBg&ved=0CDgQsAQ&biw=1024&bih=605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na jakiej podstawie mamy ci cokolwiek powiedziec jak nie wiemy, jak twoja lechtaczka wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy, że 10B Ale dopiero jak rozchylę nogi cokolwiek widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej malutka i zgrabniutka niż takie fafle jak na zdjęciach. Takich nawet mój pies nie ma fafli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Przestań się zadręczać Głupia.Masz małą i jest dobrze.To że inne mają większe to nie znaczy że lepsze.No chyba że chcesz żeby chłopak ci z niej strzelał pacami jak z pestki od śliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×