Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spotkanie w realu i cisza

Polecane posty

Gość gość

hej, przez jakis czas ok 1,5 msca pisalam tak po kolezensku, poznymi wieczorami, (ale nie tylko !) z kolega z dawnej pracy. podkreslam ze byly to rozmowy czytsto kolezenskie, trwaly po ok 2 h dziennie, bardzo poznymi wieczorami. on ma zone i 1 dziecko. ja mam chlopaka. nie w glowie mi zdrady. rozmowy to bylo zabicie czasu, oboje nie mozemy spac po nocach. uzgodnilismy po jakims czasie ze zagramy w realu, spotkalismy sie, wszystko bylo ok, przynajmniej z mojej strony.mielismy spotkac sie na gre za tydzien badz cos kolo tego. ale juz od dobrych kilku dni cisza. a jeszcze tego samego wieczora po spotkaniu, normalna rozmowa.od nastepnego dnia cisza.napisalam po 4 dniach czy wszystko ok? napisal ze mial jakis problem z telefon i tyle. dalej zero odezwu. nie mialam na celu rozwalenia malzenstwa ani swojego zwiazku, moj partner wie ze mam kolegow, z ktorymi czesto pisze, rozmwaim czy spotykam sie.. dziwi mnie ta nagla cisza. wiecej nie mam zamiaru pisac do niego, widocznie nie chce kontaktu, tylko dlaczego??dodam, ze znalismy sie z poprzedniej pracy, choc wiecej przegadalismy na nocnych rozmowach i polubilam go. aa.. dodam ze to on zainicjowal to nocne pisanie. nikt mnie jeszcze tak nie potraktowal, moim zdaniem takie zachowanie jest nie na miejscu, by tak nagle zrywac kontakt, i nie wazne czy bylaby to kobieta czy mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu panienki, zaraz boja sie ze im ktos faceta odbierze :// jakie to zalosne o chlopaka nie musicie sie martwic, ma sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka2222
Może ona sobie tego nie życzy tempa dzido , wszystkie kobiety wiedzą jacy są faceci...łatwo mozna im w głowie zawrócić... To nie jest normalne zeby pisać ze sobą po nocach, umawiać się i to w tajemnicy gdy obie strony mają kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tajemnicy??? moj partner o tym wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwica1625
może mu się nie spodobałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik juz byl, dlaczego zakladasz nowy? nie podobaly ci sie wpisy na tym starym? to pomysl troche dlaczego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byl i go nie ma.. nie z mojej przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×