Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOŚĆ2013

ROZWOD Z ORZECZENIEM O WINIE MĘŻA

Polecane posty

Gość GOŚĆ2013

Mąz przyznal sie zdrady(sam mi o tym powiedzial)wyslala mi smsa ze zdjeciem jak byl z kochanka na wakacjach.Probowalam ratowac ten zwiazek,poszlismy razem do psychologa(tam tez sie przyznal ze mnie zdradzil)mam nagranie w telefonie jak pytam meza ile to trwa spytalam czy 3 miesiace odp tylko myhy...mamy 2 dzieci(nieletnich).Maz gdy przyjezdza po starszego syna zabiera go do swojej kochanki,caluje sie przy nim.Wiem to od syna poniewaz go wypytalam po powrocie.Wnioslam pozew do sadu z orzeczeniem o winie meza.Maz twierdzi ze to ja jestem winna ze on mnie zdradzil poniewaz nie chcialam z nim wspolzyc(pracowal w delegacji wracal na weekendy)a ja bylam zmeczona zajmowaniem sie 2 dzieci i domem i tylko to bylo przyczyna ze odmawialam.Gdy maz przyznal sie mi sie do zdrady wyprowadzilam sie z dziecmi do mamy.Po paru tyg zaczelam pisac z kolega smsy...boje sie ze maz bedzie chcial moj biling z smsa i bede tez winna.Jakie mam szanse na wygranie takiej sprawy?Czy jesli sie wyprowadzilam z domu i wtedy zaczelam z kims pisac to tez to sad bedzie bral pod uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to ty jesteś winna rozpadu małżeństwa. Mąż pracował daleko na ciebie i dzieci. A jak przyjechał na weekend - to nawet nie miał kogo poroochać (że o obiedzie nie wspomnę). A jak sobie znalazł obiekt do roochania - to i tobie zachciało sie roochać. Tyle że z kolegą. TWOJA WINA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac,ze ktos kto to napisal chyba nie wie nic o zyciu wiec niepowinien sie wypowiadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i nie wie nic o życiu, ale sporo wie o roochaniu. I o piramidzie Masłowa ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×