Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

clostilbegyt i duphaston komu się udało

Polecane posty

Gość gość

Witam to mój pierwszy cykl na clo.Najpierw brałam luteinę przez 10 dni na wywołanie @. Potem clo od 3 do 7 dc.Pęcherzyk zaczął ładnie rosnąć. Dziś jestem w 14 dc pecherzy ma wymiar 22mmx25mm i gin kazał od dziś przez 10 dni brać d*phaston.Czy któraś zaszła po tych lekach w ciążę??? I w którym cyklu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d*phaston bierze sie PO owulacji, czyli jak juz pęcherzyk peknie, a nie zanim do niej doszło, masz jakiegoś nierozgarniętego lekarza albo zle go zrozumiałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptak mi sie udalo za pierwszym razem, mialam inseminacje, pierwsza na cylku naturalnym sie nie udala a ta druga na tych lekach tak, teraz mam synka 20 mc :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że lekarz dlatego kazał mi wziąć od dziś d*phaston ponieważ mam za mało progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieważne czy masz za mało progesteronu, d*phaston pomaga zagniezdzic się zapłodnionej komórce, jeśli do owulacji, a tym samym do zapłodnienia nie doszło, to co sie ma zagnieżdżać i czemu ma służyć d*phaston? nie wspomnę już o tym, że w niektórych przypadkach może on blokowac owulacje- choć akurat tu zdania są podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty bedziesz miala zabieg czy naturalnie probujecie? z tego co pamietam to ja od razu po zabiegu mialam brac d*phaston az do 14 tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli nie dojdzie do owulacji ani do zagnieżdżenia to wywołam mi @ na kolejny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to troche bez sensu, bo faszerujesz się sterydami własnie po to, żeby jednak ta owulacja była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my naturalnie próbujemy już ok 2 lat,ale to jest pierwszy cykl na clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziękuję może ktoś jeszcze się wypowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym jednak poczekała z d*phastonem te 2 dni, a w międzyczasie seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz poczytałam troche o tym d*phastonie i jest dużo wypowiedzi że od 16dc się bierze. Ale ja już niestety wzięłam dziś pierwszą tabletkę. Mam nadzieję że będzie dobrze,w końcu to gin, musi się na tym zanć, tym bardziej że tak ładnie mnie wyprowadził,że pęcherzyk urósł. Bo poprzedni to mi tylko @ regulował i to wszytko. A słyszałam coś o tym zastrzyku.Ale to się w czwartek dowiem czy mój pęcherzyk pękł, bo ide na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak z tym pęcherzykiem ? pomógł d*phaston ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa starająca

Hej. Też będę zaczynała z clo tylko jak na razie dostałam d*paston na wywołanie 2x1 przez 5 dni. Później mam brać od 5dc przez 5 dni clo 1x1 i co mnie dziwi od 12dc do 14dc d*paston. Jeśli się nie uda to w 2 cyklu mam brać tak samo tylko clo już 2x1. I jeśli dalej nic to mam przyjść na kontrolę do lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakie są wasze problemy że bierzecie clo i dufaston jedno po drugim? 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

urwało mi. Brak owu i jednoczenie niedomoga lutealna ?  
clo ma rozkręcić owu, ale to nie dzieje się w 2 dni, nie zdążycie owulowac do dnia kiedy musiscie zacząć brać dufaston. Nakręcacie owulacje z clo a potem ją ucinacie q połowie 🤷🏻‍♀️Na dufastonie nie dojdzie do owulacji jedyne co się dorobicie w ten sposób to torbielki z nie uwolnionej komórki jajowej. 
 Ja brałam clo i monitorowałam owulacje na usg... bzykałam co drugi dzień do 20 dc późnej  mialam brać dufaston przez 10 dni i zrobić test ciążowy. Jeśli wyszedł pozytywny ( co się stało) nadal brałam dufaston jeśli Test byłby negatywny miałam przerwać i dostałabym miesiączkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Głupota brać podwójna dawkę w drugim cyklu jeśli pierwszy pójdzie na marne. Bo pójdzie. Często 1 cykl jest tylko na rozchuśtanie jajników a w tym przypadku nawet o to ciężko jeśli zatrzymasz owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×