Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w dom Bóg w dom

vanitas vanitatum i tak dalej

Polecane posty

Gość gość w dom Bóg w dom

dlaczego nie ma już z kim pogadać na forum? gdzie nie spojrzysz, tam pryszczaty, nalany ryj nowego "władcy marionetek" jukena albo zdemenciała morda ducha. ewentualnie narcystyczny androgen z wianuszkiem sikających po nogach tzip. zero jakiejkolwiek sensownej, dowc*pnej dyskusji. czyżby wszyscy co normalniejsi userzy w końcu stwierdzili, że przegrywanie życia w tym miejscu to już serio degeneracja? było źle, jest choojowo, a zapowiada się, że to jeszcze nie dno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny malkontent:) Powiem tak. Jeżeli forum Kafe to Twoja jedyna forma interakcji z ludźmi, to masz prawo czuć się sfrustrowany. Zwłaszcza, jeśli sam nie wiesz, o co właściwie Ci chodzi. Dam Ci radę: Idź do lustra, wypnij zadek i obserwuj. Przy odrobinie szczęścia czegoś się dopatrzysz. Wtedy śmiało możesz uderzyć na topik o kłykcinach. Ewentualnie możesz zapytać tutejsze ekspertki, jak ustawić sponsora, by płacił przelewem. Ewentualnie możesz odświeżyć wątek o Noxelii i trochę ją podręczyć? Ciągle nie to? No to chyba widzisz, że to z Tobą, a nie z Kafe, jest coś nie tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom Bóg w dom
gdyby to była moja jedyna forma interakcji, to dawno temu skoczyłbym w odmęty wiślane. po prostu lubię zajrzeć tu od czasu do czasu, chociaż chyba bardziej prawdziwe byłoby stwierdzenie, że lubiłem. zawsze znalazł się jakiś temat, w którym mozna było sobie z ludźmi miło popisać. a jeśli uważasz, że tematy o kłykcinach, sponsoringu i Wielkej Wampirzycy są fajne, to pomyśl raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka     Goldman
Nie ma z kim pogadać, bo nie ma Ciebie. A jak już jesteś to miast czynić poważne tematy marudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka     Goldman
Jeśli wymienione tematy nie są Twojego autorstwa, to masz szansę założyć jeszcze jakiś inny, bardziej poczytny.* *Jeśli są Twojego i przekroczyłeś limit użyj proxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co proponujesz? Jest jakiś temat, który chciałbyś poruszyć? Mam czas, dobre chęci:) Tylko kawę muszę sobie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak człowiek o wadze 78 kg i wzroście 188 cm może mieć nalany ryj ? :D jesteś jakimś głębszym idiotą ? nie dziwota że nikt nie chce z tobą gadać :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom Bóg w dom
przepraszam, te mongoloidalne rysy typowe dla ludzi z zespołem Downa mnie zmyliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, skoro już wymieniliście uprzejmości, to może zaczynamy? Jakie macie plany na dziś? Ja rozwalam gnojnik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rencyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś facetem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co go było wpierw budować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie tzytzki to tyłek poka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosz, prosz, waćpanna dziedziczka z ziem odzyskanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwał, tak zwał:) Odziedziczyłam chatkę po dziadkach. Mieszkam tu sama (z pieskiem). Mam świeże powietrze i wszędzie daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przynajmniej spokój oraz ciszę. czego, jako mieszkaniec dużego miasta, zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monopolowy jest w miasteczku, parę km stąd. Mam tylko jednego (weekendowego) sąsiada. Cisza, spokój owszem. Bardzo to cenię, sama mieszkałam wcześniej w Warszawie, za nic bym nie wróciła:) Wszystko tu wymaga napraw i remontu. Czasu mam dużo, tylko w know-how mam braki. I w portfelu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazury? czy jeszcze jakiś inny postgermański rejon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×