Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wasze sprawdzone diety

Polecane posty

Gość DietaToNieC30
Osobiście szukam w internecie ciekawych propozycji śniadań, obiadów, kolacji, które przygotowuje zgodnie z przepisami. Jadam 5 posiłków. O ustalonych godzinach. Polecam więcej przeczytać o tym tutaj. http://www.eskoczylas.pl/zdrowie/sprawdzona-dieta-ale-jaka/ Mi bardzo pomogło z nadwagą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się sporo schudnąć w krótkim czasie i wyszczuplić ciało stosując tę dietę połączoną z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim życiu też zaszły większe zmiany i też dzięki Foreverslimow.Dzięki tym tabletką nie tylko udało mi sie schudnąc ale też stałam sie zupełnie inną osobą.Już nie wstydzę się swojego wyglądu przez co jestem bardziej otwarta do ludzi i wesoła.Na prawdę się zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zastanwaiałam ostatnio nad głodówka. Nie wiem czy to zdrowe do końca, z jednej strony z rozsądku uważam że nie. Lecz oglądałam program w TV i ktoś wypowiadał się że tym nawet leczy się choroby,podono wtedy nasz organizm się regneruje. Zapisz z rozmowy -> http://aviatorclub.pl/co-warto-wiedziec-o-zdrowej-diecie/ pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany dietetyczne oraz treningowe www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonala pomoc w drodze do osiągnięcia celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaGosska88
WygodnaDieta - sprawdzone, smaczne posiłki, jadam dzięki nim zdrowo, lekko i regularnie no i mam więcej czasu na ******* przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna263
Na stronie Adamed.Expert znalazłam dietę Dukana i jej się trzymam póki co efekty są rewelacyjne cel powoli zostal osiągniety jeszcze tylko 3kg i bede z siebie dumna jednak powiedzenie dla chcacego nic trudnego sie sprawdza!!! motywujcie sie i chudnijcie jesli potrzebujecie to wszystko mozna osiagnac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak schudłam 70 kg? To było trochę jak sen. Styczeń 2013 r. przyniósł mi siłę, choć wcześniej czułam się zmęczona życiem. Pojawiła się myśl: schudnę raz na zawsze. Schudnę, bo tego pragnę, bo mogę, bo jestem na to gotowa. 175 cm wzrostu i 27 lat. 140 kg i wiara w to, że uda się zmienić całe życie. Moja dieta jest tutaj: https://dietalux.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie najlepiej zadziałał Slimunox. O Ty że jest to najlepszy suplement oraz że statystyki nie kłamią przekonałam się osobiście sprawdziło się w 100% kuracja trwała 3 miesiące zrzuciłam 13kg przy średniej aktywności fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest fajna firma na wygodnadieta.pl która organizuje pudełka w Warszawie. Początkowo trochę byłam średnio nastawiona do takiego jedzenia z pudełka, ale zaryzykowałam i jest okej. Przy moim grafiku to brakowało czasu żeby sobie jakiś sensowny obiad sklecić, więc bardziej jadłam na mieście, w jakiś fast foodach, teraz mam pełnowartościowy zestaw dań na cały dzień zawsze pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzix
Ja odchudzam się od roku. Waga spada powoli ale zabrałam się do tego nieodpowiednio. Od sierpnia chciałabym skorzystać z pomocy dietetyka z https://www.foodwise.pl Układają dietę na podstawie wywiadu żywieniowego i wyników badań. Podejście do pacjenta jest indywidualne i profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszkor29
Wiele przykładów zdrowej diety znajdziecie na stronie https://adamed.expert/ jest ich wiele wiec sadze, ze kazdy znajdzie cos dla siebie i pamietajcie, ze kazdy dzien jest tym odpowiednim by zmienic sie na lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam serdecznie do NOVA Centrum Edukacyjne na kierunek Specjalista do spraw dietetyki (czesne 119 zł)- a zapisując się na Opiekuna medycznego z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią DWA KIERUNKI BĘDZIESZ MIEĆ ZA DARMO! Nauka w weekendy. BYDGOSZCZ ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178 facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zakończyłam kuracje odchudzającą gdyż osiągnęłam cel. Wspierałam się suplementem Slimunox i spokojnie mogę go polecić każdemu kto chce efektywnie schudnąć. Suplement działa świetnie. Oczywiście trzeba ograniczyć jedzenie i się poruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma coo dyskutować ani za bardzo się rozpisywać.Slimunox to najskuteczniejsze tabletki na rynku nie ma lepszych.Dla mnie spełniły swoją rolę w 100% schudłam skutecznie i trwale.A o to przecież chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona na rocznic ślubu kupiła mi dietę z ShakeChia czy Chiashake jakoś tak i udało mi się zrzucić prawie 7 kg ku mojemu zaskoczeniu. Czuję się zdecydowanie lepiej i kregosłup przestał, aż tak nawalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jedyną dietą, która się sprawdziła jest dieta 1:1. Bardzo przyczyniła się do tego konsultantka, która skrupulatnie wszystko dopasowała do mojego stylu życia- jem smacznie i nie chodze głodna! Słyszałam też, że cały czas szukają nowych konsultantów do pracy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jaką stosowałam przez ponad 10 lat ciągłego odchudzania to jeść zdrowo i się ruszać. Tylko tyle i aż tyle. Brak efektu jojo, lepsza cera, włosy, lepszy metabolizm więc paczka czipsów czasami nie szkodzi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×