Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wasze sprawdzone diety

Polecane posty

Gość gość

Jaka jest według was najlepsza? Powiem wam o moich spostrzeżeniach. ważę teraz 64 kg przy 169. Od 36 dni jestem na diecie zjadam nie mniej niż 1500 kcal , odstawiłam piwska,chipsy i moje cenne napoje gazowane..To dla mnie istny post.Pije wodę mineralną przyzwyczaiłam się już. Ćwiczę trzy razy w tygodniu na siłowni tam wykonuję ćwiczenia interwały na bieżni , brzuszki itp Wiecie co? Już mam dość dlatego że ani ja ani moje otoczenie nie widzi efektów mojej ciężkiej pracy na siłowni i tego że nie obżeram się zmieniłam żywienie spadło 2,5 kg ale to jest wręcz niezauważalne. Mam ochotę rzucić to w cholerę.. Natomiast ponad 2 lata temu był okres że straciłam apetyt i zjadałam dziennie naprawdę mało praktycznie same śniadania , pół obiadu . Nie odchudzałam się wtedy więc nie potrafię dokładnie określić ile to trwało ale w ponad miesiąc schudłam tak że ludzie byli w szoku i wszyscy pytali jaką dietę stosowałam i jak to zrobiłam. Efekt utrzymywał się z rok czasu i wrociłam do 65. Masakra! a teraz wkładam tyle wysiłku w schudnięcie i mnie to nie zadowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja to south beach, 15 kg w 2,5 miesiaca z 70 kg na 55 kg przy wzroscie 170 bez jojo ( 5 lat juz )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu forum i na 1 stronie jest opis zaraz podbije topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbilam jest to topik justus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki Ci wielkie mój zbawco już się wtajemniczam w topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie cwiczylam poza tym ze duzo chodzilam , spacerowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo apetycznie wygląda jadłospis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogłabyś jeszcze powiedzieć kochana jak sobie radziłaś na diecie miałaś słabsze dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brakowalo mi chleba ( bo uwielbiam ) wiec upieklam taki dozwolony i jadlam go na snaidanie, a tak to ogolnie szlo mi dobrze bo wszystko było zgodne z sb , jadlam tylko produkty dozwolone , nie mialam zadnych grzeszkow, byla to moja 1 dieta wogole i jak na razie chyba ostatnia diete robilam juz po 40-tce 44 dokladnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj! Co do diety polecam bloga : http :// slim-style. blogspot. com/ (z boku wybrac: moja wlasna i sprawdzona dieta) :D Jest to blog mojej kolezanki, znajduja sie tam niskokaloryczne posilki i przepisy!! A i sama na niej jestem, ograniczam spozywanie miesa, a codziennie na 1 sniadanko jem otreby, troszke rodzynek i chude mleko(bardzo to lubie) rodzynki sa slodkie wiec zaspokajaja na slodycze a wiecej poczytasz na blogu bo sa naprawde fajne informacje co mozna jesc itp. Pozdrawiam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaja
link nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaja
moja dieta ktora sie sprawdzila to mz po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jesz w ramach tych 1500 kcal? i w jakich godzinach jesz posilki? bo jak opychasz sie kanapkami o 20:00 to nie dziw sie, ze nie mozesz schudnac...ja rok temu startowalam z waga 64 kg schudłam do 50kg, ale jadłam max 1200kcl dziennie, a ostatni posilek o 17:30. a co do piwa, to ja akurat tego sobie nigdy nie odmawialam, a i tak chudlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie że nie wpierdalam po godzinie 20 nie wiem co ja robię źle??? przyłożyłam się do diety bo chciałam się zmienić w dwa miesiące schudnąć sporo a tu 36 dni i końca nie widać...... no gotuję sie we mnie Zresztą to nie istotne ja poprostu tracę cierpliwość .. Zmieniam typ diety na south beach nie jest to jakaś głodówa i są fajne przepisy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jakos 55 dzien diety i - 13kilo. Jem wszystko: znaczy ZDROWO. czasem loda sobie kupie ale czasem Warzywa, mase owoców, bialka, herbaty Cwicze naprawde nie rozumiem, czemu nie chudniesz, moze dieta nie taka, za malo protein? warzyw? na pewno jakies bledy popelniasz. no i wage masz super juz teraz wiec nie licz ze szybko bedziesz chudla. ja juz jestem 63kg i teraz nie licze na cuda. waga bedzie powolutku spadac, z czasem dojde do 55:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajkaW
Na mnie działa dieta od dietetyka. Stosuję ją nadal bardzo skrupulatnie, ale dodatkowo wsparłam się takimi kapsułkami na odchudzanie http://dermalab.pl/130,slimette.html . Koleżanka mi je poleciła, bo schudła nawet sporo, tak około 16 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnuszek
makeithappen taka jest chyba właśnie najzdrowsza dieta. u mnie to było etapami: - 68/69 na 57 - tego etapu nie zauważyłam, bardzo dużo spacerów, regularne posiłki ( niekoniecznie jakieś dietetyczne) po kilku latach się jakoś zaniedbałam - 63 na 58 - to samo - jadłam mało, często ( bez masła, tłuszczu, smażonego, mniej węglowodanów) - 58- 54 - nie odchudzałam się, ale tak samo jak wyżej ( nabiał, płatki owsiane, ryżowe, owoce, warzywa, jajka, obiady normalnie ) nigdy nie przepadałam za śmieciowym jedzeniem, tortami, kremami itp. ukochaną czekoladę omijam w sklepie z daleka, ale zjem jak bardzo mi się chce :) uważam, że jak ma się mega smaka, to trzeba to po prostu zjeść :) drugą słabością są chlebki - jedna kromka dziennie, niestety. cukru i soli nie używam od dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nammmna
moja to 13 dniowa dk bylam na niej jakis czas temu i schudlam , skurczylam zoladek i nie mam jojo jak do tej pory teraz jestem ( od zakonczenia diety ) na mz i jem wszystko tylko sie nie obzeram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justypka
tak, najzdrowsza jest taka dieta - dużo biała, zdrowe tłuszcze, najmniej węglowodanów. ja tak się odżywiam i czuję się rewelacyjnie, lekko i czysto..bez słodyczy, fast foodu, dużo też piję ziół, figury detox, pokrzywe, zaraz zacznę dziurawca, tyle tylko,że chce,żeby to było na całe życie....a nie tylko na miesiąc czy trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnuszek
ja też cały zielnik mam prawie ;) teraz mięta;) to jest właśnie to- że po tym człowiek czuje się rzeczywiście dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielnik , hmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzona dieta dla mnie się okazała Limvena. Niestety nie mam porównania z innymi dostępnymi na rynku ponieważ była to pierwsza która stosowałam z dobrym efektem. Nie musiałam już szukać kolejnej. Żadnych zastrzeżeń do niej nie mam więc mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
superszybkieodchudzanie.bloog.pl zapraszam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJanka
Mój sprawdzony sposób na odchudzanie to dieta 1500 kal i dodatkowo tabletki Foreverslim.Schudłam dzięki tej metodzie 13 kg .Tabletki bardzo dobrze wspomogły cały proces odchudzania.Jestem przekonana że gdyby nie te tabletki tak ładnie by wcale nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy a gdzie rzeczywistosc? normalne odchudzan ie bez reklam, na zdrowej ztwnosci , bez fastow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałym rozwiązaniem dla mnie była dieta limvena. Efekty widać już po kilku dniach. Je się sporo mniej a nie odczuwa się głodu bo organizm dostaje koktajle odżywcze z TYLKO niezbędnymi wartościami odżywczymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma też stosowała dietę limvena i sobie bardzo ją chwali. Ja też chyba ją będę stosować ale zacznę już tak bardziej na poważnie od nowego roku. Teraz święta to ciasta i różne inne smakołyki po nowym roku ruszam do boju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×