Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dr Ambroziak

Polecane posty

Gość gość

Czy kto miał u niego zabie? Jakie efekty, ile sie czeka na konsultacje, zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2220
na konsultacje czeka się jakieś 2 tygodnie. to co zrobiło na mnie najlepsze wrażenie, to że wreszcie dostałam profesjonalny dobry kwas, bo wcześniej byłam u dwóch lekarzy i chociaż jeden z nich zarzekał się że ma kwasy najwyższej jakości, to rozpadały się w jednej chwili. co prawda nie były to kliniki tylko prywatni lekarze, wiec może jak ktoś korzysta z klinik to nie miał tego problemu. oszczędny w podawaniu kwasu co jest uważam pozytywne, chyba stara się myśleć o całości twarzy podając kwas, mnie mało proponował ale jestem młoda więc może po prostu nie miał czego. no i nie stara się naciągać to jest uważam gigantyczny plus. jedyne co mnie osobiście ciut zraziło to takie przedmiotowe troche traktowanie, bez zaangażowania, tylko jako jedna z setek, no i niemal bezposrednio po zabiegu otworzył drzwi tak jakby mnie wypraszał...przecież sama wiedziałam że mam wyjść... to było jakies niesmaczne, jest też chyba troche zarozumiały. ale podsumowując jako profesjonalista chyba nawet niezły, ale tak na 100% żeby iśc następny raz to mnie nie przekonał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info. Czyli ogólnie dobry specjalista tylko jego podejście nietaktowne. Niektórzy lekarze zachowują sie jakby za darmo wykonywali zabiegi, albo z przymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normammm
kto wykonuje u ambroziaka operacje plastyczne nosa ? robiła któraś z was u niego operacje ? nie moge znaleźć za bardzo opini na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jednym z najlepszych jeżeli chodzi o nosy w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatarrr
A piersi implantami kto robił u Ambroziaka? Polecacie? Długo się czeka na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie mógł robić bo Ambriziak to nie jest chirurg tylko dermatolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat, jak to jest teraz? Ile się czeka na wizytę i jaki koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka

Ja robiłam plastykę brzucha w klinice Ambroziaka. było to 4 lata temu i efekt był i jest beznadziejny. blizna gruba i czerwona do dzisiaj, pępek wszyty okropnie- wstyd się w kostiumie pokazać :( miały być zszyte mięśnie a wygląda to gorzej niż przed. to była moja najgorsza decyzja w życiu  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gość pacjentka- podaj inicjały chirurga  ,który cię operował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×