Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak dorobić w domu będąc w ciąży

Polecane posty

Gość gość

macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego co się potrafi. A jeśli nic, to można ten czas wykorzystać na naukę czegoś, czym byś chciała się zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne to pytanie. Jak umiesz zarabiać i dorabiać i masz jakieś przydatne umiejętności, które możesz wykorzystywać pracując w domu, to dorabiasz właśnie na tym co umiesz, czy jesteś w ciąży czy nie. Jeśli takich zdolności nie masz to nie dorobisz i tyle. Możesz robić strony www, malować - ale czy potrafisz? Nie ma cudownych sposobów na dorabianie dla osób bez umiejętności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AchTak34
ja probowalam piec,chcialam spozreawac ciastka na zamowienie, (oglaszac sie, chodzic po instytucjach) ale niesttey nie jestem w tym dobra, natomiast polecam to tym ktore piec lubia i pootrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrafię robić na drutach, szydełku ale potem ciężko sprzedać bo wełna dobra jest droga i taniej można kupić w sklepie już gotowe, uwielbiam naukę tzn pisanie różnego rodzaju prac, referatów, ale ciężko się przebić, - dobrze znam się na tematyce płacowej, kadrowej, prawie pracy, kpa itp, - jakieś drobne rozliczenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o moze rozliczenia pita.??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozliczenia pit to zajęcie od nowego roku, jak przychodzi sezon pitów to mam zajęcie, ale szukam czegoś na teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×