Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościówa_

Jestem dziewczyną i mam 180 cm wzrostu

Polecane posty

Gość gościówa_

i jestem ciągle sama! Dlaczego w Polsce jest tak mało wysokich mężczyzn? No dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem tylko odrobine nizsza i nie mam takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dziewczyną i mam 183 i Twoje problemy są mi obce :D także swoich niepowodzeń nie zrzucaj na wzrost :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa_
Może... jednak odkąd zaczęłam myśleć o tyle wyższym facecie okazało się, że widuję takich 5, z czego 3 to kuzyni, 1 przyjaciel i 1 kumpel, który już ma swoją wysoką dziewczynę :) W wakacje byłam po drugiej stronie naszego kraju - co 4 facet miał ok 195 cm wzrostu. O co tu chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ch*j ci facet co ma 195 cm wzrostu ja mam 185 i to jest dla mnie za duzo juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa_
Oj, bo raz w życiu chciałabym mieć wysokiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki25moef
skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość, że mało kolesi ma te 195, to jeszcze nie każdy musi tobie się podobać lub ty jemu :/ Nie ma co się dziwić, że jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... :D hehe mam nadzieje ze nie masz imienia na L bo drugi raz tego nie przezyje... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj wśrod koszykarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 178 cm wzrostu i mam męża równego ze mną, więc to nie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wapt
Ja z zona mamy po 178 i ten sam rocznik 78 a najlepsze jak ubiera szpilki to jest zecz jasna wyzsza :-) i bardzo mnie to podniecenia a seks jest wtedy fantastyczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. bardzo mi sie od zawsze podobaly wysokie dziewczyny 175 -185 cm czy wiecej...sam oczywiscie jestem wysoki - 193cm, w butach bedzie 195 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 196 cm wzrostu napisz na miala czarneserceon@tlen.pl Mówią o mnie w mieście: "Co z niego za typ? Wciąż chodzi pijany, pewno nie wie co to wstyd Brudny, niedomytek, w stajni ciągle śpi! Czego szuka w naszym mieście? Idź do diabła" - mówią ludzie pełni cnót Chciałem kiedyś zmądrzeć, po ich stronie być, Spać w czystej pościeli, świeże mleko pić Naprawdę chciałem zmądrzeć i po ich stronie być Pomyślałem więc o żonie, aby stać się jednym z nich Stać się jednym z nich, stać się jednym z nich... Już miałem na oku hacjendę, wspaniałą mówię wam, Lecz nie chciała tam zamieszkać żadna z pięknych dam Wszystkie śmiały się wołając, wołając za mną wciąż: "Bardzo ładny Frak masz Billy, Ale kiepski byłby z Ciebie mąż, kiepski byłby z Ciebie mąż" Ouuu..Yeah,yeah,yeah Kiepski byłby mąż . Yeah. Whisky moja żono, jednak Tyś najlepszą z dam Już mnie nie opuścisz, nie, nie będę sam Mówią whisky to nie wszystko, można bez niej żyć Lecz nie wiedzą o tym, Że najgorzej w życiu to, To samotnym być, to samotnym być O nie! Lecz nie wiedzą o tym,że Najgorzej to, To samotnym być Nie, o nie! Nie chcę już samotnym być, nie! O nie!!! nie chcę już, nie chcę już samotnym być,nie! nie chcę już, nie chcę już samotnym być, nie! nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa_
>> Nie dość, że mało kolesi ma te 195, to jeszcze nie każdy musi tobie się podobać lub ty jemu :/ Nie ma co się dziwić, że jesteś sama. Tak samo jest z tymi co mają 185 cm, 175 cm. Ameryki nie odkryłaś/eś. --- Nie mam imienia na L... --- >> ja mam 178 cm wzrostu i mam męża równego ze mną, więc to nie tragedia. Wiem, też miałam chłopaków/spotykałam się z chłopakami w okolicach 180-185 cm, raz nawet niższego z 3 cm jak nie więcej. Teraz chcę wysokiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci wysocy są już zajęci przez takie co nie wyglądają jak mutanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa_
Bardzo śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy ile wg ciebie powinien mieć facet, żebyś z nim dobrze wyglądała? 190 cm? czy 2 metry? Skoro jesteś wysoka to moim zdaniem powinnaś wybrać niewiele od siebie wyższego faceta, żeby wyrównać braki.Facetów ok.182-185 nie jest tak mało, a gdybyś załóżmy miała męża o wzroście 2 m to nie uważasz, że byłoby to krzywdą dla dzieci, które byłyby ogromne? a zwłaszcza dla córki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysokie dziewczyny są obrzydliwe sam mam 195 i taka powyżej 180 to jest dla mnie żyrafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 182 ,ale chlopak jestem ;> moja koleżanka z klasy,jeszcze z gimnazjum ( dawnoo już po jestem) miała 187 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa_
cipke mam chociaz sprawną moj byly wylizywal mi tylek i nie musial sie schylać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka ma 184 cm i ma męża, on jest jakoś 2 cm wyższy. Mój z kolei mąż mierzy 186 cm, ja 168 cm i jest super. znam mężczyznę który ma 194 cm i on jest moim zdaniem ciut za wysoki. uważam, że taki "w porządku" wzrost dla faceta kończy się na 190 cm... i - nie obraź się - kobiety powyżej 180 cm uważam za zbyt wysokie,. tak samo, jak kobiety poniżej 160 za ciut za niskie, a facet poniżej 170 cm to zdecydowanie śmiech na sali... chyba że świetna osobowosć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam dziewczyne 193 cm a jej chlopak ma 1 70 cm, wygladają jak żyrafixy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 198 cm i też jakoś wysokiej nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bucik w jakim rozmiarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne,i tak bym masował :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak miłość jest ślepa, więc co za różnica. Jak się kocha to nie za centymetry i inne drobnostki. Jest 1000 rzeczy ważniejszych. Próbujecie się dopasować do stereotypu a to szczęścia nie daje. Więcej patrzyć sercem a mniej oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na co ci 15cm wyższy?. Taki 185 wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×