Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość czy istnieją

oszustki matrymonialne

Polecane posty

Gość czy istnieją

znacie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z konstantynowa lodz oszustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygi1952
tak są umawiaja się z nie jednym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w płocku jest oszustka.nazywa się katarzyna trzeciak-pracuje w firmie muniserwis.jest piękną aktorką,wspaniale uwodzi,usypia czujność faceta.podczas snu czesze telefon i kieszenie a z nich opróżnia pieniądze.dodatkowo próbowała mnie namówić do wzięcia kredytu na budowę domu,zastrzegając sobie wcześniej że jak nam nie wyjdzie sama go spłaci.kredytu nie wziałem i zniknęła okradając mi mieszkanie pod moją nieobecność.to złodziejka i oszustka. jeśli ktoś został przez nią oszukany,proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że są. Do sąsiada się wprowadziła taka młoda dziunia, on już dobrze koło 50, bogaty, ma firmę budowlaną. Pomieszkała 3 miesiące, wyczyściła konta, wyniosła z domu złoto i tyle ją widział. Podobno na 300 tysi go skubnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta z plocka to znana pani.wyludza pieniadze na bezczela.nagrywa na dyktafon swoich partnerow i potem szantażuje.swojego szefa(gryszpanowicz) tez nagrywa i mowi ze lapowki bierze.cwana i przebiegla zlodziejka. znam ja z osiedla.nagrywa i okrada kazdego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy można nazwać to oszustwem. W Szczytnie (Płońsk)mieszka taka kobieta marzena królikowska która łapie facetów na ciążę. Bardzo chce za mąż ale chętnych nie ma. Dzwoni,pisze, grozi,potem się okazuje że żadnej ciąży nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby tym sukom ktoś sprał tak mordy że ich rodzina nie rozpozna, należy im się, ale też wina tych naiwniaków którzy dają się wrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haze 2015.07.07 Jasne, że są. Do sąsiada się wprowadziła taka młoda dziunia, on już dobrze koło 50, bogaty, ma firmę budowlaną. Pomieszkała 3 miesiące, wyczyściła konta, wyniosła z domu złoto i tyle ją widział. Podobno na 300 tysi go skubnęła. Zgłoś Durny i ma nauczke, i bardzo dobrą nauczke, długo zapamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotkalem takiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba, ze do oszustek zaliczac te co sie umawiaja, a potem nie przychodza... ale na kase jeszcze zadna mnie nie naciagnela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałem taki przypadek że umówiłem się z całkiem niezłą dziunią, fajnie się nam gadało i skończyliśmy w łóżku, jednak się okazało że ta dziunia ma wacka. Przestrzegam przed tą Panią, nazywa się Anna Grodzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie dowiedzieliśmy się, jaki jest twój ideał damskiej urody :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie takie przypadki trzeba rozgłaszać wszędzie i gdzie się tylko da, bo takich nieuczciwych kobiet jest wiele na portalach randkowych i ogłoszeniach matrymonialnych. Oszukują jak mogą na większą skalę i to już jest przestępstwo, albo na mniejszą skalę co jest trudne do udowodnienia. Właśnie rozgryzłem taką ładną ze śląska, która proceder ciągnie już od wielu lat. Podaje się za pannę, a jest 11 lat po rozwodzie, ma urodę, bardzo dobrze potrafi słownie grać, kłamstwo goni kłamstwem, potrafi się spotykać z kilkoma potencjalnymi kandydatami na męża na raz, czyli w każdym dniu z kim innym, naciąga na drogie prezenty, rozrywkę i ubrania przez jakiś czas, a następnie zmienia kandydata... Można by było napisać książkę o jej przypadku, ja tu więcej nie napiszę bo będzie za długi komentarz. Bardzo bym chciał (a pewnie już nikt z pokrzywdzonych tego nie przeczyta) nawiązać kontakt z osobami które miały, mają z nią styczność i ostrzec przyszłych panów, tylko raczej są małe szanse... Takie procedery trzeba potępiać i ostrzegać innych. PS: mam wszystkie jej dane i dużo wiadomości o niej, ale publicznie nie mogę podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na oszustkę matrymonialną z Dębieniec k/Grudziądza,loguje się na portalach randkowych wyciąga kasę ile się da a później kończy związek Ewa lub Kasia K.,Ewa lub Kasia R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKANY
Dnia 7.09.2013 o 17:25, Gość czy istnieją napisał:

znacie przypadki?

TAK. UWAGA NA DZIEWCZYNĘ KOBIETĘ 42 LATA Z LUBINA.DZIAŁA W OKOLICACH LEGNICA LUBIN WROCŁAW ALE TEZ POZNAŃ I WARSZAWA.NA POCZĄTKU JEST WZOROWA . ZDOBYWA ZAUFANIE. POTEM OKRADA KRADNIE WSZYSTKIE DOKUMENTY. UWAGA NA NIĄ PROWADZI FIRMĘ JEDNA WIELKA ŚCIEMA FIRMA (NIBY REKLAMOWA IWENTY ITD... ŚCIEMA)ZAREJESTROWANA POD FIKCYJNYM ADRESEM. DZIEWCZYNA MA KOMORNIKÓW JEST POSZUKIWANA PRZEZ URZĄD SKARBOWY. OSZUKUJE OKRADA FACETÓW PIENIDZE GINA. MA RZEKOMO CÓRTECZKĘ ADOPTOWANA UWAGA ŚCIEMA-CORECZKA DZIAŁA Z NIA . UWAGA NA LEWA KASĘ BO KRADNIE I CIEZKO UDOWADNIĆ ZE SIE MIAŁO A SZUKA TAKICH FACETÓW CO TO MAJA JAKIEŚ LEWE INTERESY. JEST ŁADNA ZGRABNA I STRASZNIE CWANA  . JEST ŚWIETNA AKTORKA. PODRABIA PISMA ŻEBY WYŁUDZIĆ PIENIADZE. PODCZAS ZWIAZKU Z JEDNYM FACETEM MA TEZ INNYCH JAKBY COS NIE WYSZLO... NIGDZIE NIE PRACUJE.... UWAGA UWAGA UWAGA

MÓWI SWOIM PARTNEROM ZE NIBY PRACUJE W NIERUCHOMOŚCIACH W REKLAMIE ALE NIGDY NIE UDZIELA KONKRETNYCH ODP.

MA SIOSTRĘ W SZKOCJI. NAWET JEJ SIOSTRA NIE WIE CO ONA ROBI ALBO WIE I NIE CHCE POWIEDZIEĆ

FIRMA THE GLADIATORS Z LUBINA. UWAGA NA TA KOBIETE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna TrzeciakOszustka

Katarzyna Trzeciak teraz urzeduje w Warszawie. Uciekła z Płocka, ponieważ w stolicy nikt jej nie zna jeszcze i jej zlodziejskich sztuczek. Schemat ten sam. Ona biedna, pokrzywdzona przez los. Facet po jakimś czasie "polyka" haczyk i... Ufa jej bezgranicznie a ona zaczyna atak na kasę. Nie lubi pracować a prezentować się i lansować za pieniądze faceta. Następnie jest przepisywanie na nią ruchomości lub nieruchomości. Do tego czasu mówi w koło jak to ona kocha bezgranicznie, jak to ona czekała na niego całe życie. A gdy facet blokuje kasę, odchodzi mówiąc że to nie ma sensu. Cwana zlodziejka. Panowie, oczy otwarte przy niej. Uwaga, wstaje w nocy i plądruje portfele!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On.

Eliza Staniszewska. Bolków. Uwaga złodziejka , manipulantka i naciagaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga w Małopolsce pojawiła się oszustka,nazywa się Celina Babicz.Twierdzi,że jest z Krakowa,często zmienia miejsca zamieszkania (działa też w Radzyniu Podlaskim).Wyszukuje sobie starszych facetów (przeważnie po 70tce,którzy mają gruby portfel (w żonatych też gustuje).Wyciąga od nich pieniądze,zbiera informacje o majątku,rodzinie itp.Uważajcie naciągnęła już wielu facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×