Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie_ma_diety_cud

Odchudzanie dlugoterminowe start wrzesien 2013

Polecane posty

Aha i dzisiaj nie ćwiczyłam bo byłam na kawie u koleżanki i niedawno wróciłam zapchałam się tą pizzą i z pełnym brzuchem tak późno to mi się już nie chce ćwiczyć :( Kuleczka zjedz kolacje koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, ale sie rozpisalyscie, musze to wszystko ogarnac. Dzis na obiad zjadlam pol malego grillowanego kurczaka..z frytkami...:/ no i troche majonezu tez bylo... ALE : JA, LENIWIEC pierwszej klasy...dzis podniosl tylek..iiiii ...cwiczylam z ewka (kupilam w lato przypadkiem shape z jej plyta) no lepsze to niz nic..cale 45 minut..a potem mialam taka energie..ze jeszcze sobie po pokoju potanczylam..roniwez 45 minut. mam nadzieje, ze moje frytki z majonezem zostaly spalone. Ale to dzieki wam sie zmobilizowalam...pomyslalam sobie..wy mozecie? to ja tez! :) witam nowe kolezanki wiosna, ja sie waze w sobote..ciekawa jestem, czy chociazby ostatnio utrzymalam wage.... czanka..hm...masz taki przepis do "lekkiego" leczo? Patryszja..ja tez chcialam poskakac..ale..nie wiem gdzie polozylam skakanke..no "wsiakla" bez sladu :O czanka...nie martw sie, ze dzis nie cwiczylas..ty i tak zawsze pilna jestes, jesli chodzi o trening. Czasem dobrze odpoczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka_a
mmm pasta jajeczna...ale mi narobiłaś ochoty ;) uwielbiam też pastę z makreli taki paradoks w mojej głowie, im zdrowiej się odżywiam czy tam stosuje jakąś dietę, tym bardziej myślę o jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczka , ja tez..mysle czesciej o jedzeniu .ale powoli zmieniam nastawienie..ze nie chce sie nazrec, tylko zjesc cos zdrowego..oczywiscie nie zawsze jednak mi sie to jeszcze udaje (patrz dziis: frytki z majonezem do grillowanego kurczaka) ..ale powoli sie przestawiam :) i jednak wole zjesc np. kurczaka z salatka niz hamburgera royal ts plus mase innych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie dzień bez ćwiczeń w środku tygodnia to rzadkość ;) Leczo zrobione z samych warzyw czy tez kiełbasą lub kurczakiem jest mało kaloryczne także śmiało można jeść. Ja robię tak: cukinia, cebula, papryka w różnych kolorach, przecier i przyprawy, dodaję zwykle też kiełbasę lub kurczaka i wychodzi cały gar na kilka obiadów, mrożę porcje i wyciągam jak mam smak ;) Wiem że są różne wersje lecza można dodać pieczarki lub zrobić bez mięsa. Fasolkę robię bez tych wszystkich tłustych dodatków tylko daję mięso i ewentualnie parówki z szynki może brzmi dziwnie ale jest dobre do tego przecier przyprawy cebula fasola. Ja lubię pichcić i eksperymentować zwłaszcza zamieniając tłuste potrawy w bardziej zjadliwe. Kuleczka jak robisz pastę z makreli? nigdy nie robiłam, kiedyś zrobiłam paprykarz z makreli ale to nie zbyt dietetyczne bo dodaje się olej ale i tak zdrowsze niż z puszki ;) Dzisiejsza pasta jajeczna z dodatkiem majonezu, rzadko go jem także bez wyrzutów sumienia, jednak do jajka nie pasuje jogurt raz zrobiłam to nie było to ;) Your soul nie tylko ty masz dzisiaj na koncie majonez ;) pięknie dzisiaj się ruszałaś oby tak dalej! A co tam ćwiczyłaś z Ewą? ja za nią nie przepadam kiedyś próbowałam Skalpel ale strasznie mnie nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka, w sumie to wyciagnelam ta dvd bo chcialam zobaczyc co w ogole na nie jest..tak jak mowilam chcialam sobie kupic polskiego shape..a ze byl z dodatkiem...to wzielam.. 45 minut cwiczen na przede wszystkim nogi..troche brzuch i ramiona.. :) w sumie..jakbym tak na poczatek sie "przemogla" i troche z nia pocwiczyla..to bym troche kondycji nabrala...hm..spborbuje na razie z nia pocwiczyc..chce zobaczyc na ile mi zostanie zapalu..a jak mi przypasuje takie cwiczenie przed telewizorem..to obejrze sie jeszcze za innymi dvd ;) no ladnie..tak sobie wyobrazilam to Twoje leczo...hm..moze zrobie w sobote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda_Kerr
Nie będę Was czytać na noc,bo robię się głodna:P Szczególnie, że trochę się na basenie poruszałam. Zjadłam jeszcze kisiel bez cukru z otrębami i siemieniem lnianym. A teraz myć się i spać, bo jutro od rana praca, a potem wyjazd i do domu zawitam koło północy. Za to w sobotę planuję długie wylegiwanie, a potem porządki i jakiś dobry obiad z moim przy filmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam sezon na paprykę i cukinie można tanio pichcić , szkoda że nie umiem i nie chce mi się robić przetworów to bym wrzuciła do słoików a zimą jak znalazł no ale takie zajęcia mnie nie kręcą że tak powiem :) Spróbuj ćwiczyć miesiąc jak zobaczysz pierwsze efekty to się bardziej nakręcisz na domowe ćwiczenia :) tylko się mierz centymetrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka_a
witam z samego rana, tak zimno, że spod kołdry się nie chciało wychodzić, tak więc zamiast sałatki na śniadanie pół miski jarzynowej zupy i od razu cieplej ;) Czanka pastę robię z makreli, cebuli, jajek i majonezu - wychodzi naprawdę dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda_Kerr
Hej dziewczyny:) Czanka, takie przetwory na zimę to bardzo dobra rzecz. Sama nie robię ale moja teściowa przyszła wkłada do słoi dosłownie wszystko, więc na zimę zawsze mam pełne zaopatrzenie. Właśnie wcinam śniadanko - sałatka wczorajsza z kromką ciemnego chleba. Na drugie też zjem tą sałatkę, a potem nie wiem, bo już będę w drodze. Na bieganie się nie zwlekłam niestety, więc dziś sportu nie będzie ale nachodzę się trochę. Z braku laku dobre i to. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry .:) bozzzzeee, jak zimno, spojrzalam na temperature na komorce i sie zdziwilam...2 stopnie...brrr..tak poczulam te dwa stopnie na udach...gdy szlam 2, 5 km do pracy... :P czanka, srprobuje je robic i wlasnie wczoraj zmierzylam sie centymetre..i schowalam gleboko..by przypadkiem nikt nie zobaczyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka chyba zrobię taką pastę jak piszesz. Your Soul pochwal się nam swoimi wymiarami :) U mnie też zimno od samego rana, czekam aż słoneczko wyjdzie żeby wypchnąć syna na podwórko i zabrać się za obiad, ale najpierw poćwiczę :) dzisiaj rodzince zrobię na szybko żurek a sobie warzywa na patelnie z wczorajszym kotletem mielonym i surówkami. Ważyłyście się dziś? ja zapomniałam i jestem po śniadaniu więc już nie wchodzę na wagę może jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie troche cieplej, okolo 10-12 stopni rano a pozniej kolo 20, ale co z tego, jak pada pada i pada. Ja tez juz po sniadaniu - jajecznica z cebula i szynka. Normlanie robie tylko w weekend, ale powiem szczerze, ze juz musli mi zaczyna uszami wychodzic i musze cos zmienic zeby mi do konca nie zbrzydlo. W niedziele jest dzien wazenia wiec zrobie swoje male podsumowanie wrzesnia. Dzisiaj na obiad robie gulasz warzywny z kurczakiem. Bedzie rowniez na jutro bo w sobote nie bede miala zbytnio czasu. Szykuje sie wieksze sprzatanie, pieczenie ciasta i rogalikow na niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka, pochwale sie..jak zrzuce pare cm.. ;) teraz to az wstyd.. ja wchodze na wage jutro..ciekawa jestem co na niej zobacze ;) dzis mam zamiar wejsc na oribtreka, bo z ewka nie dam rady cwiczyc, gdy mi sie dziecko pod nogami "placze" ;) a chce je dopiero o 20 polozyc spac, zeby chociaz do 8 rano spalo :P A o 20.30 przychodza znajomi..to znow pogramy w wii w bilard, tenis i bowling :D a w ogole..znajomy zamowil dla mnie jako prezent(!) wii fit...bo wie, ze chce schudnac lol konsola ma dojsc do niego w srode przyszlego tygodnia. Jutro musze pol dnia siedziec w domu..zamowilam dwie ksiazki (jedna dla mnie do czytania.drugia dla mojego dziecka) i maja przyjsc jutro. :) Ahh lubie zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
libelle, ja tez zazwyczaj na sniadanie dania z jajkami robie w weekendy..w dni powszednie nie mam czasu. Na jutro planuje omlecik z dwoch jajek, papryki i szyneczki...do tego obok poloze pare malych pomidorkow koktajlowych. Hm. dzis na obiad w koncu zrobie zurek...z dwoma jajkami (4 jajka chyba starcza na tydzien? ) A pozniej salatke z oliwkami i serem feta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się czego wstydzić! pisz pisz! będziesz się miała czym chwalić jak spadnie kilka cm zobaczysz, ja tu podawałam nie raz, mogę jeszcze raz nie mam idealnych ale też nie ma się czego wstydzić, po to tu jesteśmy żeby było lepiej :) Co do jajek to ja się nie wypowiadam bo raz piszą że powinno się nie jeść za dużo a raz czytam że to dobre źródło białka itp kiedyś szukałam ile powinno się jeść na tydzień to dziewczyny na dietach pisały że jedzą po 10-20 szt. zwykle w postaci jajecznicy, ja też jem często bo lubię ok 10szt tygodniowo pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jestem w pracy, nawet dokladnie nie pamietam ile cm bylo w jakich miejsach. oh ale zapomnialam sie zmierzyc w najszerszym miejscu w udzie .. musze to nadrobic. Zalozylam sobie specjalny notesik, gdzie bede zapisywac wymiary. Co tydzien w sobote z rana. Okazalo sie, ze dzis wychodze z pracy o 13. O 13.30 zaczynam robic moj trening z ewka :) Potem moze jeszcze potancze. Poki co mam jakas energie i zapal do cwiczen. Musze ten zapal jeszcze wykorzystac, bo nie wiem ile czasu bedzie trwal ten STAN ;) ooh....i czeka mnie dzis sterta prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napisz jak się zmierzysz i będziesz w domu :) a notesik niezbędny ja prowadzę taki od 1,5 roku i mam tam wpisane wymiary jeszcze jak ważyłam 77kg po urodzeniu dziecka ale masakra była nie uwierzycie jak można być tak spasionym ;) ja sobie też spisuję co ćwiczę jak liczyłam kalorie to też, kiedyś spisywałam też menu przy pierwszym odchudzaniu a teraz robię to tutaj :) Ja już swoje poćwiczyłam może wieczorem jeszcze coś na brzuch teraz muszę zająć się domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a l w a
hej dziewczyny chętnie się przyłącze do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a l w a
autorka tematu trafiła w samo sedno, napisała to o czym ja już dawno myślałam ale brakowało motywacji. Mam 156 cm wzrostu i ok 70 kg, czyli chciałabym schudnąć od 15 do 20 kg, tak do wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a l w a
moja historia odchudzania jest taka, że w zasadzie nigdy nie byłam na żadnej diecie, bo wydawalo mi się to bezsensu,że będę się katować przez miesiąc czy dwa a potem i tak wrocę do starych nawyków. gdzieś jakieś pięć lat temu udało mi się schudnąć dość dużo nie wiem ile kg bo nie miałam wagi ale w pasie miałam ok 70 cm, teraz mam ok 90 o zgrozo. no i właśnie wtedy wiem że jadlam to co zwykle tylko w mniejszych ilościach i ćwiczyłam callanecitis, no a później były święta to trochę pofolgowałam i z jedzeniem i z ćwiczeniami a po świętach zaszłam w drugą ciążę i po ciąży kilogramy zostały do dziś, próbowałam kilka razy znów zacząć ćwiczyć, ale jakoś brakowało motywacji, może nareszcie z wami mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc malwa :) powiem Ci, ze jak tu dziewczyny pisza, ze "ida cwiczyc"..to mnie to zmobilizowalo.. :) albo te przepisy, ktore sa tu wrzucane, zachecaja do ich wykonania..a to same zdrowe rzeczy :) jeeszcze godzinka pracy.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie zakupy, ale tylko jesli nie musze kupowac ubran. Kupowanie odziezy nie nalezy do moich ulubionych zajec pewnie dlatego, ze musze sie naszukac zeby cos mi pasowalo. Pewnie polubie zakupy jak bede wazyc 20kg mniej niz teraz :P Za jajkami nie przepadam :P Zmotywowalyscie mnie do zmierzenia sie. Zrobie to jutro rano i potem bede powtarzac co tydzien, dwa. m a l w a Hey. Fajnie, ze wpadlas :) Jesli bedziesz miala motywacje, troche silnej woli to na 100% ci sie uda. A my oczywiscie bedziemy Cie motywowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
libelle ja kocham zakupy...obojetnie czy ubrania (w lato kocham kupowac sukienki i bluzki, w zime sweterki ), torebki, buty... ale uwielbiam tez kupowac inne rzeczy np. ksiazki czy ostatnio filmy na bluray..ahh szkoa, ze nie urodzilam sie milionerka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a l w a
przyznaję się bez bicia, że całego topiku nie przeczytałam, ale mam zamiar to nadrobić, a i mam jeszcze prośbę może ktoś wie jak powiększyć czcionkę na kompie, bo chyba dzieci mi niechcący przestawili, a ja nie wiem gdzie tego szukać, i strasznie źle mi czytać jak takie małe literki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belle11
Spróbuj może ctl i + wcisnąć ? Topik fajny: ) ja też od września zaczęłam, chć te ćwiczenia to różnie wychodzą, ciężko jest regularnie:P Dietę na miarę mam i jakoś to idzie. Dzisiaj spróbuję pobiegać przynajmniej te 40 minut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a l w a
dzięki działa, dobrze wiedzieć na przyszłość, a na razie lecę zupkę dogotować dziś ogórkowa tradycyjna, a na kolację sałatka warzywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam teraz być z synem na spacerze ale taki mnie leń dopadł że zrobiłam kawę i siedzimy ;) dom ogarnięty obiad zjedzony także mogę trochę się obijać teraz. Też uwielbiam zakupy zwłaszcza internetowe! allego to mój nałóg już chyba, wolę tak kupować niż latać po sklepach i szukać przymierzać itp a tak w domu wybieram co chcę i kurier czy listonosz przynosi za kilka dni :) nie mam problemu z rozmiarem czy jakością zawsze dobrze sprawdzam co kupuję, właśnie czekam na kuriera z nowymi szmatkami na jesień :) Libelle mam nadzieje że ty też się podzielisz z nami swoimi wymiarami :) Malwa witam :) kiedyś mi syn też wykręcił taki numer z tymi literami nie wiedziałam co jest grane ale na szczęście doszłam do ładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×