Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie_ma_diety_cud

Odchudzanie dlugoterminowe start wrzesien 2013

Polecane posty

Gość aworm
Jejku dziewczyny :( Te Święta mnie dobiły, bo tak się starałam nie jeść, a jednak prawie 2 kg (no, 1,8 dokładnie) przytyłam. Pilnuje się na każdym kroku ostatnio i bardzo ograniczam jedzenie, ale waga stoi w miejscu zamiast spadać. Powinnam chyba stosować jakieś farmakologiczne wspomaganie. Używałyście Slimcea może? Bardzo dobry suplement diety z tego co słyszałam. Chyba czas najwyższy stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo laseczki no jak tam jakies postanowienia??? ja po swietach bylam troche na +, ale wystarczylo ograniczyc jedzonko i lekkie kolacje i jest ok ale nie lece w dół,tez stoje ja kiedys piłam z woda te saszetki ale bolał mnie brzuch i po tygodniu zrezygnowałam..ja pije ocet jablkowy z woda ( 1łyz na szklanke - tak na caly dzien)niewem czy to cos daje,ale mysle ze nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna i 62 kg
Witam i caly czas mam nadzieje, ze u dziewczyn, tak jak u mnie swieta jeszcze trwaja i dlatego sie nie odzywamy. Chociaz z drugiej strony, nawet zyczen?????????? E, czarno to widze, moze trza bedzie szukac nowego watku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta68
Ja 28 grudnia byłam na bezpłatnym webinarze online. Dało mi to kopa do działania, teraz mam smaczną dietę, której się trzymam. i wy trzymajcie za mnie kciuki. Acha wszystkiego dowiedziałam się ze strony http://jakulozycdiete.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna i 62 kg
No tak, dla mnie swieta sie skonczyly, biore sie do roboty. Mam nadzieje, ze ktos tu wroci.... Waze 70,5 kg, sporo ale dam rade. Moj plan to ok. 1600 kcal, w koncu zima i nie ma co szalec. Codziennie bede wypelniac moje kwadraciki czyli zapisywac ile i czego zjadlam oraz, co wazne, z jakiej grupy. Dzialam dziewczyny bo zaleglosci mam takie jak chyba jeszcze nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a  l w a
dawno mnie tu nie bylo ale chwalić tez się nie ma czym, to co udalo mi się zgubić przez święta wróciło i nie wiem co dalej ze sobą zrobić, na początek zastanawiam się nad dietą jaglaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna i 62 kg
Malwa witaj. Tak, dlugo nas nie bylo, nie pamietam ale dobrze, ze wrocilas. Ja dzialam drugi dzien. Wczoraj cwiczylam 10 minut, spokojnie bede sie wdrazac. Do wiosny daleko, na pewno sie zdazy Moje wczorajsze menu platki ows. slonecznik, sliwka susz. rodzynki, twarozek banan razowy szynka jajko sadzone surowka z kiszonej barszcz ukrainski mielony ziemniaki surowka z kiszonej chleb bialy pol udka biala rzodkiew 2 landrynki 2 snickers oczywiscie mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna i 62 kg
Waga spada. Ciesze sie. Moje menu wczorajsze: makaron na mleku mandarynka chleb razowy nozka bez skory, marchewka 4 uszka wigilijne barszcz ziemniaki marchew mieso indycze sok z cz. porzeczki frytki z pieca kurczak wedzony wafle ryzowe bialy ser i rzodkiew chrupkie szynka ogorek konserwowy 2 landynki Rower stoi, snieg pada Jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna i 62 kg
Trwam dalej na posterunku, chociaz sama. Liczylam, ze ktos tu zagladnie ale sie przeliczylam. Nic, moze po prostu jestescie na innych i po prostu zapomnialyscie o tym watku. Wczoraj cwiczylam 15 min. Strasznie sie zastalam. Wczoraj jadlam: musli z mlekiem mandarynka chleb mortadel smazona biala rzodkiew barszcz ukrainski schabowy ziemniaki surowka z selera marchwii octu balsam. na miescie kajzerka piwo wafel ryzowy pasztet ser zolty biala rzodkiew jogurt morelowy 1 landrynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna i 62 kg
Pa pa, skoro nie ma nikogo, znudzilo mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisowska90
Ja zawsze myślałam że dam radę tak długoterminowo się odchudzać. To już moje kolejne podejście do tego żeby w końcu schudnąć. Teraz widziałam na http://bogatyumysl.pl/ sporo ciekawych artykułów. trochę poczytałam, Mam nadzieje że tym razem wytrwam w tym żeby zgubić tą nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnuszek
witam was dziewczyny ja tez byłam gruba wzrost 163 ważyłam 90 kilo na dzien dzisiejszy waże 57 ale dalej jem zdrowo i cwicze jedzcie wszystko tylko na mały talerzyku 5 posiłków w odstepie 3 godz i woda niegazowana a bedzie okja tez kusze sie na słodycze i nieraz piwo czymam za was kciuki powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma diety cud, to prawda ale ja znalazlam cos co pozwolilo mi schudnac, ograniczylam slodycze i codziennie bralam ketony malin w tabletkach, po 3 miesiacag 9kg mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usystematyzowałam i ograniczyłam jedzenie dzięki suplementowi Ultra Slim. Suplement zmniejszył mój apetyt oraz pomógł spalać tłuszcz. Ten skuteczny suplement poleciła mi koleżanka bo wcześniej ona go testowała. A więc kupiłam http://track.ultra-slim.pl/product/Ultra-Slim/?uid=8595&pid=121&bid=advandec . Do tego ****** waga leci już po miesiącu prawie 4kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być do tego ****** zamieniło na ******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrrrrrr do tego aktywność fizyczna ( słowo r u c h zakazane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktaczi
R*****ie zakazany a WSKAZANY! nie swirujcie, siedzeniem nic nie zrobisz, ew. jak ktos nie ma niewiadomo ile czasu na ruch to super byloby brac sobie jakies wspomagajace tabsy, ale nie takie co tylko laknienie ograniczaja, a takie co dodatkowo spalaja tkanke. teraz zastosowali taki system w nowym polskim, i cale szczescie ze polskim suplemencie. makkadi sth, ja juz po malu sie tym zainteresowalam, innym tez radze kto mysli o suplementacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wam dziewczyny ketony malin Raspberrybio5 - jedyne tabletki na ktorych schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktos na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Slim Expert - stosowałam wiele preparatów, ale nic tak nie zadziałało jak te. Kupiłam je na http://swiatsupli.pl/ . Okazały się rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, łatwo sie mówi. W rzeczywistości, zrzucić zbędne kilogramy nie jest aż tak łatwo. Sam bez rezultatu wypróbowałem już wiele podobno "niezawodnych" technik. Ostatnio trafiłem jednak na coś ciekawego i, nie zapeszając, zaczyna mi się sprawdzać. Sekret tkwi w tak zwanych jagodach AcaiBerry. Te i inne triki znajdziecie tutaj: 1-forum.net/uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×