Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a tak zapytam też

Małżeństwa żyjące za 2400 3000 zł jak żyjecie w Polsce

Polecane posty

Gość a tak zapytam też

To ja jestem ciekawa jak żyją małżeństwa w Polsce za najniższe zarobki z rzędu 2400-3000 zł miesięcznie(obie pensje). Bo 4000 zł to dużo więcej :P Dorosła osoba przeciętnie zarabia 1200-1500 zł najniższa pensja. Wiem,że zarobki mogą być o wiele większe,ale ja kieruję pytanie do osób zarabiających mało! Realne w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da się chociaż jest cieżko. Napisałam o tym w temacie o zarobkach 3200-4000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My teraz mamy 2000
zł i z głodu nie umieramy. Ale...pracuje sam mąż. Dojdzie moja pensja więc razem będzie ok 3500 zł na miesiąc. Skoro teraz nie jest źle,to myślę że za 3500 zł będzie całkiem dobrze. Mamy jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy ok.3000zł i starcza na styki. nie ma z czego odlozyc. 2 + dziecko 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie maż 1600, mama ok 1900 , ja studiujaca, i nigdy sobie nie odmawialismy przyjemnosci.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż ma 2400zl ja 400 zł wychowawczy + 77 rodzinne Nie jest źle ale jak wrócę do pracy to będzie dużo lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my ok 4 tys z czego 2000 oplat zostaje 2000 na 2 osoby-dziadostwo powiem tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnkd
najniższe zarobki 2400 zł :D, mój mąż ma 1400 zł :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnkd
macie 2800 zł i macie rodzinne? jakim cudem ;)? Bo jest was troje to ten dochód na troje sie dzieli to macie 934 zł na osobę a żeby mieć rodzinne to dochód nie może przekraczać 539 zł na osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może inaczej mają na papierze a inaczej do ręki. My kiedyś mieliśmy takie grosze na całą rodzinę a o rodzinnym to mogłam sobie pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matki polki są zuch, one umieją napieprzyć dzieci i za 1 tys. przeżyć co najmniej w 6 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o proszę, tu się wypowiadają z jednym dzieckiem, a gdzie te co napieprzyły 3 i więcej dzieci, z czego one zyją, z opieki i z pomocy od księdza dostają żarcie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile kasy wam idzie na jedzenie ile na oplaty przy zarobkach ok.3000zł. ile ma dziecko? ile wydajecie na ubrania? pomaga wam ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jednen
Mój mąż zarabia średnio 1500-1600 zł, mamy troje dzieci, na najstarszą córkę mam alimenty w kwocie 450 zł, i rodzinne mamy na troje 369 zł. Czyli razem mamy 2319 zł lub 2419 zł zależy ile mąż zarobi. I z mopsu mam jedynie te rodzinne i z funduszu alimenty, nie biorę zadnych darów od nikogo, nie dostaje żywności bo sama kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee tam, zuch zaraz :D Jak ktoś jest w podbramkowej sytuacji to nie ma wyjścia i musi kombinować. KAżdy wydatek trzeba trzy razy przemyśleć ale da się. Na dłuższą metę jest to męczące, trzeba szukać innych rozwiązań. ale jak nie ma wyjścia to się nie siedzi i nie płacze tylko staje się na głowie, zeby wystarczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy 4600 z mezem plus dziecko dwuletnie i nie wyobrazam sobie zyc za 3 tys:( za 4600 nie mamy luksusow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż zarabia 3000 w sezonie letnim.. ja mam swoje dodatkowe 400zł i gdybyśmy nie odkładali prawie 2000tys. to by się żyło dobrze:) Mamy 1 dziecko.. i jak trzeba to wydam na ciuchy ok.1000zł troszkę żałując..:P nie szalejemy wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mnkd macie 2800 zł i macie rodzinne? jakim cudem oczko.gif ? Bo jest was troje to ten dochód na troje sie dzieli to macie 934 zł na osobę a żeby mieć rodzinne to dochód nie może przekraczać 539 zł na osobę." Mamy rodzinne bo mąż w ubiegłym roku zarabiał dużo mniej i dlatego dostalam 77 zł i 400 zł za wychowawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja sąsiadka co 2-3 miesiące od ksiedza taszczy paki, że o mało sie nie zabije na schodach, nie ma to jak napieprzyć i latać po darmochę, a fu, biedne wielodzietne, no głupie te matki, ze hej, po cholerę to rodzić jak nie mają pieniędzy, seks jest fajny tylko, że dla mądrych ludzi a nie dla przygłupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jednen
nie każda wielodzietna rodzina biega po kościołach i bierze za darmo :/, nie można tak wszystkich do jednego worka wrzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość jednen
alimenty z funduszu, przecież to sa pieniądze podatników, i ten fundusz winien być zlikwidowany, bo nie robi się dziecka/ci z byle pijakiem, a jak się zrobi z byle kim to się z********a samemu na nie, a nie, że podatnicy nie pieprzyli a płacą alimenty. I mając tak niskie dochody męża no ale już dwoje dzieci z nim masz, oto typowa pusta matka polka, rodzić i klepać biedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MBX
A właśnie że dobrze że rodzą i niech je Państwo utrzymuje. A jak ksiądz czy parafia pomaga, to nie ma w tym nic złego. Ja też planuję co najmniej piątkę czy szóstkę dzieciaków, nawet na długotrwałym bezrobociu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jednen
a Wy chyba nie wiecie, że dług na fundusz ojciec dziecka będzie musiał zwrócić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówkattttt
gość jednen- jak wy dajecie rady z 3 dzieci i tak mało pieniędzy ? My mamy ok 3000 zł na 3 osoby (my +2 letnie dziecko) i wiecej dzieci nie planujemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jednen
a jest ok, rachunków mamy 900 zł, reszta na życie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówkattttt
czyli zostaje wam 1400 zł na 5 osób... mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jednen
jest ok, mamy 900 zł średnio rachunków, swoje mieszkanie bez kredytu a reszta idzie na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jednen
według mnie średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówkattttt
a w jakim wieku masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jednen
8, 5 i 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×