Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam juz sily

rozwod w Holandii

Polecane posty

Gość nie mam juz sily

Mieszkamy w Holandii. Nie bede opisywala calego mojego malzenstwa, napisze krotko, brak szacunku ze strony meza do dzieci i zony, klamstwa, klotnie etc Moj maz zarabia 4000tys.e miesiecznie (ma mala firme, ktora rozkrecil przy mojej pomocy), a adwokat powiedzial, ze bedzie placil max 200e alimentow miesiecznie na 2 dzieci ... Jak to mozliwe? Za opieke po szkole 3 dni w tyg place prawie 400e, dzieciaki chodza na base i miesieczny koszt to 130e, to nie sa juz malenkie dzieci wszystko jest takie drogie... Kurde ja z przyjemnoscia bede placila 200e alimentow na dzieci, a on niech ponosi wszystkie koszta zwiazane z dziecmi. On nie chce dzielonej opieki (tydzien u mamy, tydzien u taty), bo on musi pracowac, a ja to juz nie musze? Nie jestem za takim rozwiazaniem, wole, aby dzieci zostaly ze mna, zreszta tata ich nie chce, ale jesli otrzymam 200e alimentow to niestety opieka bedzie musiala zostac podzielona. Mialam wnosic rozwod bez orzekania o winie, ale chyba zmienie zdanie :( Jak wyglada sytuacja alimentacyjna w Polsce przy takich zarobkach? Moze ktos bral rozwod w Holandii? Ile otrzymaliscie alimentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co miałaś z matematyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mąż polak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam juz sily
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze powinnas pojsc po porade do prawnika co zrobic walcz o swoje,nie rezygnuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaden sad nie skrzywdzi dzieci,a jezeli twoj eks duzo zarabia nie powinnas sie martwic tylko udowodnic to w sadzie i moze wez prawnika napisze ci pokrycie kosztow przez meza,tzn.zwroci ci pieniazki ktore na niego wydasz,uwierz warto,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bla bla bla. W Holandii nie ma orzekania o winie. Po drugie cos sciemniasz ze facet z zarobkami 4 tys € placi tylko 200 €. Jestes niewiarygodnia..bo sama mieszkam w NL od lat zarania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mialas z matematyki ? hahaaaaaaaaa :D🖐️ dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W holandii nawet jak tatus zarabia krocie moze placic na dzieci grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W krajach Beneluxu ludzie zaczynają wracać po rozum. Od lat 60-tych była tam swoboda w sferze sexu, narkotyków, obyczajów... W chwili obecnej większość rodzin to... matka z dziećmi!!!! Bo to się opłacało: alimenty, socjal, wolna pi/cka dla każdego... Ale ludzie zaczynają wracać po rozum.. I to źle wróży wolnym pi/ckom! I dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko że Polandia jest, jak zwykle, 100 lat za murzynami. Ale niektórzy mówią że tylko 3 lata, i Polaczki też pójdą po rozum i zmienią ustawę pt Kodeks Rodzinny i Opiekuńczy, która powstała ponad PÓŁ WIEKU temu. W czasach ciemniejszych od średniowiecza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mieszkam w kraju unijnym i niestety tak to juz jest, ze Oni licza srednia krajowa na dziecko minus wszystkie dodatki na dzieci ktore pobierasz i dziela na pol :-( nigdzie nie jest napisane, ze dzieci musza chodzić na zajęcia pozalekcyjne. Nie myśl po polsku tylko dogadaj sie z ojcem dzieci o koszty zajęć pozalekcyjnych bo tez pewnie chce je kontynuować dla dobra dzieci. Wyprowadziłas sie z Polski wiec musisz przestawić swoje myślenie a z facetem więcej osiągniesz po dobroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ przecież ona, jak każda matka-polka, nie chce żadnych zajęć pozalekcyjnych dla dzieci. Mają się przemęczać?? Ona chce kasy!! Żywej gotówki!! I komornika chce! I więzienia! Chce! Bo to PRAWDZIWA matka-polka jest. I nawet na obczyźnie nie pozwoli się wynarodowić! Trzymam za ciebie kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ przecież ona, jak każda matka-polka, nie chce żadnych zajęć pozalekcyjnych dla dzieci. Mają się przemęczać?? Ona chce kasy!! Żywej gotówki!! I komornika chce! I więzienia! Chce! Bo to PRAWDZIWA matka-polka jest. I nawet na obczyźnie nie pozwoli się wynarodowić! Trzymam za ciebie kciuki... ""Kazda matka polka"" jestem w holandii od dwoch lat mam na utrzymaniu 2 dzieci ojciec obecnie przebywa w pl ojca nie interesuje los malych zero kontaktu . nie podawalam osobnika na alimenty i takze SZANOWNY TATUŚ nie lozy na dzieci. i powiem ci modralo ze bylabym szczesliwa gdyby moje dzieci chociazby jeden raz w roku mogly otrzymac od tatusia pocztowke. wiec skoncz pier..... ze kazda matka czyha na kase!!!! a ty PAJACU wnioskojac po twojej wypowiedzi sam jestes tatusiem ktory zapewne mosi - badz nie placi na swoje dziecko . BEZ POWAZANIA ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utrzymujesz dwa bachory na obczyźnie? Sama?? Tylko nie wciskaj że z pracy rąk własnych!!! Pewnie socjal i "kolega" daje ci jeść. I pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropnosc***iszecie. zamiast pomoc, sprawdzic w prawie, doradzic, to jedziecie po calosci. kazdy ma prawo do deyzji o rozwodzie. i nie jest to latwa walka I niestety wygrywa ten kto wiecej zarabia. matki z dziecmi maj ciezko, ani pracy, jak tatusie, ani dobrych zarobkow. Ja oddalabym dzieci na tydzien ojcu. Co ouderschaap. i prawda, nie mysl jak polka i nie bierz wszystkiego na wlasne barki, wysylaj dzieci do ojca ile sie da. niech sie zajmuje. a ty z przyjacielem, do teatru i do restauracji. mysl o sobie. jak ztoba bedzie dobrze, bedzie dobrze z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniala dodac ,ze w momencie kiedy zostaniie samotna matka dostanie wszystkie mozliwe dodatki. Poza tym basen 130 euro ,tyle lat temu ?? W mleku kozim plywaja czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Po co one robią dzieci ? Dla kasy. Później po internecie szukają powierniczek . Takich samych jak one. I oczywiście zasłaniają się dziećmi. Przynoszą tylko wstyd Polsce. Polacy, na obczyźnie z wyboru nie z konieczności , oczekują wsparcia ze strony Polski. Ja się zapytam tych Polaków na obczyźnie. Co dobrego zrobiliście dla Polski i Polaków w kraju? Że oczekujecie wsparcia ze strony Polski i Polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc123 g
Nie zawsze jest tak, ze to mamusia jest poszkodowana... przykre? Nie!! Prawdziwe... zarabialem 3,5 tys e ale coz bycie od 6 do 19 w robocie uwalony po pachy to zbyt malo.. 2 letni synek ktory nie powiedzial na mnie inaczej jak tatusiu tez o czym swiadczy- poswiecilem sie bez reszty ale ciagle cos nie tak.. ilez mozna!! Doczekalem sie" nie kocham cie" .. z jaka latwoscia to przyszlo.. wziela adwokata i z laskawoscia poinformowala mnie ze pojdzie mi na reke i bedzie rozwod za porozumieniem stron.. nic ode mnie nie chce..sama sobie poradzi.. a teraz ciagle podnosi swoje wydatki jako samotna matka . W oczach sadu biedna placi 1 tys e za mieszkanie, 1.3 tys e za zlobek.. tylko po to by mi dowalic jak najwyzsze alimenty.. slysze ciagle jak chcesz utrzymac dziecko za 1.300 e... za co pytam mnie to spotkalo? Za to ze chcialem miec dom? Rodzine? Ze nie poznalem sie na niej od razu?! Sorry ale nie zawsze tym zlym jest ojciec! Pytam coz ja mam czynic kochajac syna nad wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lendi
Kurcze takoego meza bym chciala,ktory dla dzieci zrobi wszystko a nie Drania co w kolko mnie wyzywa przy dzieciach I dzieci tez cierpia ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież możesz odejść od tego drania męża dla dobra swojego i dzieci właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×