Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomaranczowa _tecza

SUKNIA SLUBNA

Polecane posty

Gość pomaranczowa _tecza

prosze was o opinie, zakochalam sie w tej sukni...co sadzicie? ps. ciekawe ile kosztuje :/ http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,La-Sposa,Inaya,2014,item,20145.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strona niedostepna ;p ja ta bd miec krotka, prosta sukienke i bolerko a za to bujny welon ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle,że ponad 4 tysiaki może kosztować.... Musisz popytać w salonach....jeśli modele z 2013 sa wprzedziale cenowym 3-6tyś,to sezon 2014 może być albo w podobnych granicach bądź wyżej. Suknia i pozostałe bardzo ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupełnie mi się nie podoba, przypomina rybę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko suknie sa bardzo ladne,ale to Tobie ma sie podobac a nie nam i to Ty masz sie czuc wyjatkowo i w sukni a w tym dniu:) Ja tutaja na tym forum o nic nie pytalam i nic nie pokazywalam,bo tu w wiekszosci to rzucaja jadem i krytyka-moze z zazdrosci,,, nie wiem.... Kochana wybierz suknie taka jaka bedzie sie Tobie podobac i w jakiej bedziesz sie najlepiej czula. Ja tez mialam wiele modeli upatrzonych na necie a jak poszlam do salonu na przymiarki to okazalo sie ze nie leza tak fajnie jak na modelakch albo sa nijakie niz na zdjeciu a poszlam calkiem do przypadkowego salonu i tam znalazlam swoja wymarzona:) Takze kochana musisz pochodzic,poprzymierzac i zdecydowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja, ta od ryby (taka rybka z "welonem") ;) nie podobał mi się właśnie ten dół, ale dałaś zdj sukni z bardzo podobnym dołem, więc widać, że takie Ci się podobają. Osobiście takiej nie założyłabym, ale to nie moja suknia tylko Twoja i to Ty masz się w niej dobrze czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka5
nie podoba mi się. Ma za długi gorset, dół powinien zaczynać się trochę wyżej. Będziesz wyglądać w niej jak kobieta z długim tułowiem i krótkimi nogami. Zniekształci każdą sylwetkę, zaburzy proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa tecza
chyba macie racje...dziwne proporcje maja tego typu sukienki. rozgladam sie za takimi, bo moj chlopak poprosil mnie ze jedyne na czym mu zalezy to falbaniasty dol. moza zatem cos takiego http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/mon-cheri-kolekcja-2012/suknia-slubna-mon-cheri-112206.html jesli nie jego zyczenie ja wybralalbym raczej cos normalnego:P typu /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śliczne te suknie wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie suknie maja cos w sobie,ale jak ktos wyzej napisal slusznie,musisz poprzymierzac i sama ocenisz jak sie czujesz bo to ze na zdjeciu wyglada idealnie wcale nie oznacza ze na Tobie bedzie dobrze sie reprezentowac i faktycznie mozesz czuc sie zle. Przymierzalam piekna suknie,wygladalam w niej seksi i czulam sie w niej dobrze,ale ciezar tej sukni mnie zniechecil a tym bardziej ze slubowalam w sierpniu i bylo mega goraco,zatem odpuscilam sobie,bo nie chcialam dzwigac tego ciezaru tiulów i byc zapocona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sluchaj chlopa, bo ma beznadziejny gust:O ra, która Tobie sie podoba z kolekcji pronovais jest o niebo piękniejsza. To Twój dzien i kup sobie taka sobie wymarzysz, a nie sugeruj sie opiniami mężusia bezguścia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, te suknie co linki wkleiłaś teraz są o niebo lepsze. Ta bez peleryny cudna, sama marzę o podobnej. Musisz poprzymierzać bo moze się okazać, że suknia, która ci się podoba źle na tobie leży i nie pasuje do twojej sylwetki. Nie mam nic do falbaniastych dołów ale nie podobają mi się jedynie te długie gorsety i krótkie doły, wątpię, że to komuś pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowna suknia, jeśli jesteś szczupła to powalisz każdego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxyz
Moja suknia!!!! :) w realu jest jeszcze piękniejsza ;-D ale faktycznie każdy suknie musi dobrać do swojej figury i gustu. Ja zapłaciłam za nią 5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×