Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcinmarkowski

byc nierobem zle a byc pracowitym jeszcze gorzej

Polecane posty

Gość marcinmarkowski

Ciężko pracowałem by zbudowac dom a dzis jestem w trakcie rozwodu Zona uznała ze juz mnie nie chce tez domu ale pod warunkiem ze opisze ten dom synowi a reszte majatku na nia a jak nie to mnie psychicznie zniszy bo jest p psycholog i pani dyrektor to kazy za nią pójdzie a za mna robociazem nikt ,bo jak mowi jakie profity by mieli swiadkowie moi Jej tak wielkie bo ręka ręke myje i nie stac mnie na prawnika za kase raz juz wezwala pogotowie mowiac ze ja zgłupialem ale nie zamkneli mnie bo nie było znamion samobujczych jak to ona im powiedziała ze ja rozpaczam ze podala mnie o rozwod a ja załamany i chce popełnic samobójstwo Byłem tym przybity chciałem z nia tylko porozmawiac a nic nie mowiłem ze zabije sie Ta sytuacja stwozyłam dzieciom chorror mowiac tatko chce sie zabic zgłupial wiec biore rozwod Kochani dzis kobieta na stanowisku z meza moza moze zrobic robaka ktorego zadepcze z dziecmi jak padalca zaraze by z siebie cierpietnice i poszkodowana Mam zapłate za ciezka prace lepiej maja nieroby pijaki niz jak mowiło moje dziecko tatus pracus a dzis tatus wróg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p psycholog
moja rada poszukaj przyjaciela bo bez wsparcia z ta kobieta nie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bylo przed slubem intercyze spisywac.... to po pierwsze, a po drugie... przeczytaj ten tekst jeszcze raz, popraw bledy i na boga uzywaj interpunkcji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotka, mądralo czytaj i wyciągaj wnioski skoro facet pisze, że jest zwykłym robolem, to jak do cholery jasnej, wymagasz od niego poprawnego pisania w j. polskim? czy nie możesz skupic się na jego rzeczywistym problemie a nie na jego pisowni, on chce porady a nie poprawek tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radę , trzeba było spisywać intercyzę przedślubną, możesz sobie wsadzić głęboko... wiesz gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj lafiryndo jak nie masz nic do powiedzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak robol to od razu musi być gorszy ? Chłop uczciwy, tyrał całe życie i żona go "wynagrodziła". do "kotki poes": sama przeczytaj swoją wypowiedź i zastanów się gdzie zrobiłaś błędy (skoro oczekujesz od innych poprawnej polszczyzny to zacznij od siebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotka poes: zacznij od siebie. Nie używanie polskich liter jest błędem ortograficznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ma sie taka mozliwosc by uzywac, a jednak nie robiac tego, to owszem, jest bledem. niestety nie mam takiej mozliwosci. uprzedzajac nastepny przytyk, nie uzywam duzych liter... konsekwentnie, w kazdej wypowiedzi. jest to jakby "moj styl wolnosci wypowiedzi". a wracajac do tematu glownego, autorze przykro mi, ze dzielisz zycie z taka suka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkkka
Ja rozumiem człowieka z nerwów to mozna pisac i po chinsku Wiecie ja chciałam intercyze spisac to moj narzeczony obraził sie mówiąc ,a co zakładasz ,ze nasza miłosc to nie miłosc a kasy ci szkoda I WIDZE ZE Z GÓRY ZAKŁADASZ ROZWOD WIĘ ŻEGNAM i nie wrócił My Polacy nie doroslimy do nowych czasów słowo intercyza nas gorącym i zimnym potem oblewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ty miałaś więcej kasy niż narzeczony. Jakie to "kobiece" :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "kotka poes" : nie masz możliwości używania polskich liter ? a co klawisze ukradli ? systemy operacyjne dają możliwość ustawienia kilku układów klawiatury. Więc proszę Cię, nie pisz o "braku możliwości". Bo tak się tylko leniwi ludzie tłumaczą. Widzisz, jak łatwo komuś zarzucać , że robi błędy ortograficzne a nie widząc tego u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, jeśli jeszcze tu zaglądasz, rada dla Ciebie: weź dobrego adwokata i nie daj się obskubać ani zrobić z siebie chorego psychicznie. Nie po to całe dotychczasowe życie ciężko pracowałeś aby teraz przez żonę być pozbawiony dorobku i iść pod most. Walcz o swoje i nie daj się perfidnej żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaagubionaa
Kotka mieszka na obczyźnie, jakbyś nie wiedział/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaagubionaa
Więc nie ma polskiej klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinmarkowski
gościu miałem adwokata ale jej był lepszy mój to tylko kase wyciągał jedną sprawe przegrałem ,więc czy warto ich brać dobrze bronią dyrektorów itp bo maja czy licząnaprofity a co ja po zawodówce mu dam córki czy syna do pracy nie wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkkka
ja nie miałam majątke a moj facet chcialam zaczac nowy zwiazek uczciwie ,czy na równi i zgadzam sie z twierdzeniem ze my mamy takie szkoły a głusi jestesmy od tych co ich nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagubiona: adwokat kotki ? co to zmienia, że mieszka na obczyźnie ? ja również nie mam polskiej klawiatury a mimo to mogę używać polskich liter . To nie kwestia sprzętu. Zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin. Jeżeli dom wybudowałeś w czasie trwania małżeństwa i dorobiliście się także innych dóbr ( np. samochód ) to wszystko dzielone jest po połowie . Ja byłem w podobnej sytuacji , zaproponowałem podział majątku notarialnie , do sądu idziecie już z podzielonym majątkiem bo gdyby was " dzielił " sąd to to potrwa latami i finansowo OBIE strony wykończy . Uświadom to żonie . Gdybyś nawet zdecydował się na zapis na syna , to pamiętaj z zastrzeżeniem że po śmierci . Będziesz musiał się do końca życia oglądać za siebie ale nie wylądujesz pod mostem . Syn za Twojego życia nie będzie mógł pod taką hipotekę kredytu co u młodych jest teraz modne. Sprawdź czy w gminie gdzie stoi dom i potencjalnie ty będziesz zameldowany nie istnieje bezpłatny doradca prawny . Mógłby tobie pomóc . Profesorów piszących o ortografii nawet nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brakiem kultury jest wytykanie bledow ortograficznych na forum. Nie kazdy moze miec polska czciake. Poes bed tijd.temat jest o czyms innym a nie ortografii. Welterusten. 2013-09-11 16:10:02 [zgłoś do usunięcia] gość Najlepsza odpwiedz dla autora :) solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinmarkowski
dzieki ale z moja zona nie da sie porozumiec list polecony odebrałala ale włozyła w inna i odesłała i jak ugode zrobic ona uwaza sie za nowoczesna i za nia adwokaci wypowiadaja sie a ona dzięki mnie studiowała ,bo ja opiekowałem sie dziecmi ,które mnie unikaja bo ona ich tak nastawia przepisac dom synowi tóry mnie unika mija jak obcego nawet dzien dobry nie powie pytam siebie co dzien za co ,,a wiem zona mowiła ze zamiast budowac dom trzeba było siedziec ze mna w domu a nie ty leciałes i budowałes a teraz kara ze byłam samotna wytedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×