Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
contoor

zakupy w sieci

Polecane posty

Gość michalinaaaa
ja uwielbiam szukać ciuchów w necie :D i w ogóle godzinami przesiaduje na domodi.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerka z Reikwala
Sąsiad zadzwonił do moich drzwi o trzeciej nad ranem, tak się wystraszyłem, że wyleciała mi wiertarka z ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donata76
Podobnie jak osoba wcześniej sie wypowiadająca - Zakupy spożywcze robię we frisco, chyba najlepiej mnie obsługują ;) inne sklepy już parę razy dały ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaneska_Niebieska
Ja żywność kupuje w zwykłych sklepach, ale całą resztę przez internet: wychodzi szybciej i taniej. Zachęcam do odwiedzenia sklepu www.homus.pl - ostatnio zaopatruję się tam w akcesoria kuchenne i łazienkowe. Zawsze transakcja przebiega prawidłowo i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrra1805
U mnie wygląda to tak, że zaglądam na stronę asystentzakupowy.pl i kiedy potrzebuję jakiś sprzęt to właśnie tam jest idealne miejsce, aby go wybrać :-) Kupuję różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy w sieci są wygodną sprawą, pod warunkiem,że nie kupuje się żadnych ubrań, bo to ciężko z rozmiarem trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep internetowy to super rozwiązanie dla zapracowanych, chociaż jak się nie ma czasu, to nawet internet nic nie pomoże :) Ja osobiście często robię zakupy przez online. Najczęściej kupuję ubrania. Jak typowa kobieta jestem zakupoholiczką. Fajnie, że o każdej porze dnia i nocy mogę przejrzeć ofertę i coś wybrać, a nie chodzić (szczególnie zimą) po wszystkich sklepach. To oszczędność czasu i pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerienne
ja tez często kupuję ubrania w sieci :) to dla mnie po prostu wygodniejsze i oszczędzam czas. zaczęłam tez kupować bieliznę ze sklepu http://www.bliskociala.com.pl/index.php i nigdy mi się nie zdarzyło żeby coś nie pasowało albo było złej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zywnosc. ocado lub tesco. uwielbiam. nie musze uzerac sie z dziecmi w supermarkecie a bez nich raczej nie mam kiedy i jak jechac na zakupy. a tak dzwonek do drzwi i zakupy przyjezdzaja do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sieci kupuję sprzęt rtv, agd, gry w Neo24 bo moim zdaniem u nich jest najtaniej. Towar mają wysokiej jakości, duży wybór, dobry kontakt i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem kilka świetnych ciuchów Tommy Hilfiger na www.modena-shop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dodatki i prezenty kupuje zwykle przez internet ostatnio znalazłam fajny sklep internetowy www.alkapask.pl produkty wysokiej jakości w bardzo dobrych cenach i ekspresowo paczka dotarła do mnie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuższego czasu kupuję w Neo24, bo moim zdaniem jest tanio, szybko i sprawnie. Teraz wprowadzili nową usługę Neoexpress i gdy się zamówi do godz 16, to tego samego dnia zakup dostarczą do domu. Do końca roku, ta usługa będzie wszędzie dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszkaa34
dla mnie fasardi i długo nic oczko.gif zawsze mam ciuchy pod dom, na czas, na zwrot jest kupa czasu, jakbym nie trafiła z rozmiarem oczko.gif no a ceny i ciuchy nie z tej ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieci kupuj***ardzo wiele rzeczy,są to zarówno artykuły spożywcze jak i środki czystości,najczęściej na Admarkt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często zamawiam kwiaty przez internet,szybka dostawa i zawsze piękne kompozycja na E-kwiaty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnitury i wszystko dla faceta http://recman24.com/ Nowoczesne dobrze odszyte no i ceny normalne I wymiana na koszt sklepu co sie rzadko zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz coś fajnego wybrać do domu to zajżyj na www.domfan.pl ja tam kupuje i jestem zadowolona poprostu wszytsko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zakupy to tutaj www.razem.net/p/64 można tu znaleść produkty żywnościowe jak i chemię gospodarczą w niskich cenach hurtowych, kosmetyki oraz suknie jesiennej kolekcji mody wloskiej FLOWER polecam www.razem.net/p/64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez net kupuje głównie kosmetyki,na stronie Wispol.eu nie zawiodłam się na nich,mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sieci kupuję mnóstwo rzeczy, od gadżetów począwszy, na kosmetykach skończywszy ;) Polecam Wam, dziewczynki, stronkę z niezłymi promocjami na kosmetyki znanych marek http://www.bellemonde.pl A czego bym nigdy nie kupiła przez Internet? hmmm... Chyba nie ma czegoś takiego! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieci mogę polecić sklep SarmackieSmakolyki.pl często zamawiam tam zdrową ekologiczną żywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaNa91
Ja bardzo często kupuję w sieci. Dla mnie takie zakupy są wygodniejsze i dużo tańsze niż tradycyjne. W tym tygodniu chcę zamówić buty dla narzeczonego z http://www.landersen.pl/mezczyzni/buty-zimowe i kilka prezentów na święta. Czasami zamawiam jedzenie przez neta ale to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję kosmetyki w internecie. Tylko w internecie, bo inaczej się nie opłaca. Mam swoją ulubioną stronkę z kosmetykami kolorowymi dobrych marek i z kosmetykami bez parabenów i konserwantów POLECAM! www.bellemonde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×