Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
contoor

zakupy w sieci

Polecane posty

Gość gość
Zakupy w sieci mają mnóstwo plusów,a niewątpliwie do największych należy cena oraz szeroki asortyment,np ja zabawki dla dziecka często zamawiam na SmartBoy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka123
DankaLilla, zakupy spożywcze też można zwrócić? W jakim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tititi11
Ja też kupuję w sieci, bo to często = dużo tansze zakupy. Oczywiście zalezy jaki sklep i tu trzeba dobrze poszukać, porównać produkty i np. koszty dostawy, ale moim zdaniem ten czas nie jest zmarnowany. Metodą prób zamawiałam w różnych sklepach. Dzisiaj w sumie ograniczam się tylko do http://www.mango.pl/zdrowie_i_uroda/uroda-1 Jak już robie zakupy stacjonarnie, to często porównuje ceny i tam mi wychodzi optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zaczęłam sie zastanawiać czy nie skorzystać ze sknerus.pl jest to portal gdzie można wylicytować coś dużo poniżej swojej wartości. Znajoma poleciła mi tę strone bo sama wygrała jakieś garnki czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie kupiłabym żywności i butów. Z chęcią natomiast korzystam z netu, kiedy potrzebuję jakiegoś sprzętu. A jeżeli chodzi o tonery i tusze to już tylko w necie. Lubię szperać tutaj http://domsary.eu/agd-male/k-17005 bo mają bardzo szybką wysyłkę towaru. Na drugi dzień po zamówieniu już czekam na kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieci można kupić wszystko,nawet gadżety erotyczne jeżeli ktoś jest wstydliwy i zalezy mu na dyskrecji,tutaj w szczególności polecam UkryteMarzenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izke
Od czasu do czasu warto także oderwać sie od normalnego kupowania i spróbowac aukcji groszowych. Ja mam konto na sknerus.pl i mam podwójny zyska. Po pierwsze idzie wylicytowac coś za grosze po 2 takie "kupowanie" to świetna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często pytam koleżanki, gdzie kupują buty i często oprócz allegro, mówią właśnie o czasnabuty, ja kupiłam www.czasnabuty.pl/product-pol-22068-SPORTOWE-SNEAKERSY.html i są mega wygodne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję praktycznie wszystko w sieci, no może poza meblami. ;) Ale to też się zdarza. ;) Przede wszystkim kupuję spożywkę przez neta. Najlepsza z możliwych opcji, nie muszę biegać po kilku sklepach, żeby kupić wszystkie eko rzeczy, które są mi potrzebne, żeby zdrowo i dobrze żyć. :) A wszystko mam na http://biofarma24.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_jadzia_1977
Ja w internecie kupuję przede wszystkim ciuchy i buty bo są dużo tańsze niż w zwykłych sklepach. Najczęściej zaglądam na www.riccardo.pl bo można znaleźć mega fajne marki w obniżonej cenie. W czwartek ma być podobno jakaś nowa promocja. Nie kupiłabym natomiast w necie żywności bo po pierwsze nie opłaci się za bardzo, a po drugie mam takie zboczenie, że muszę zobaczyć produkty na własne oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos chciałby spróbowac aukcji groszowych to polecam sknerusa najlepszy tego typu serwis na jaki trafiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z żywnością trudno dobrze trafić, ale ja polecam CABAS.pl - ja się jeszcze nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sknerus to ściema moim zdaniem tam ceny są podbijane przez automatycznego bota a znając życie nawet, gdy wygrasz co jest mała szansa nie dostajesz przedmiotu lub ten przedmiot jest uszkodzony. Pełno jest takich naciąganych stron szkoda, że nic z tym nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaTatiana
Co do botów to sie nie bede wyrażała bo się nie znam. Ale mój chłopak wygrał tam toster czy jakis garnek nie pamiętam już wiem że coś do kuchni. Więc wygrać się da i przedmioty przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffg23
Ubrania i buty czy teź torebki to juź tylko online kupuje, zawsze moźna oddać gdyby co, no i cena zawsze niźsza niz w stacjonarnych sklepach. I tak dla przykładu baleriny salvatore ferragamo w butiku https://havana.pl kupiłam za 1100zł a te same w Warszawie widziałam za 1600zł, więc trzeba być głupim aby tyle przepłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to róznie czasem na allegro, czasem w jakimś sklepie internetowym, ale zawsze staram sie wybierac jakies wieksze. najczęscie płace przez ipko albo biorę za pobraniem jak zamawiam cos wiekszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię kupować bieliznę przez internet, tylko że ja kupuję z Allesa, najbardziej mi odpowiada i nie martwię się że dostanę zły rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja korzystam ze sklepu partnershop, co prawda nie kupowałam bielizny tylko gry, po zapłacie miałam natychmiast dostęp do zakupionych gier - super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina324
mnie do zakupów w intrnecie przekonała koleżanka i świetny pomysł z suwakami do pomocy doboru odpowiedniego rozmiaru w sklepie Alles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sieci zamawiam głównie chemie gospodarcza oraz kosmetyki,na stronie Euro-Zakupy.pl jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim znalazłam sklep który dosłownie " nie chciał mnie zrobić na kasę" sprzedając chłam w bardzo nierozsądnych cenach, minęła masa czasu. Przypuszczam też, że większość zakupoholików internetowych musi przejść to na własną rękę. Ja osobiście polecam sklep netowy www.cosmosmoda.pl , jakość bdb a cena stosunkowo niska, acz z tego co rozmawiałam z ich "babką przy telefonie" to oni to w polsce szyją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej sie spotyka poslkich ubran, na szczęście, nie wiem czy zauwazyłas że one zdecydowanie lepsze jakościowo sa w Quiosque też czesto można kupić polskie ubrania, widziałam tam sporo gdzie pisało że polski produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteście otwarte na nowe sposoby kupowania to polecam jakiś portal z aukcjami groszowymi. Osobiscie korzystam z mężem z sknerus.pl Dzięki temu mamy fajną zabawę z możliwością wylicytowania czegoś w okazyjnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaz krainy OZ
Słyszałam juz co nieco o sknerusie podobno fajny portal. CHyba sama spróbuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam od siebie www.dip24.pl , nie raz kupiłem u nich buty i wszystko było w najlepszym porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaa
Kobietom, które lubią nosić markową odzież, mogę polecić zakupy w Kodach Mody - http://www.kodymody.com/pl/garnitury-cs Wśród asortymentu sklepu można znaleźć zarówno ubrania, torebki, biżuterię, jak i dodatki do domu. Ceny jak na odzież z górnej półki przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×