Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
contoor

zakupy w sieci

Polecane posty

Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Na terenie Polski DARMOWA WYSYŁKA. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet dosyć często zamawiam chemie gospodarczą i kosmetyki w sklepie Marjadin.pl mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o zakupy w sklepach internetowych to polecam Admarkt.pl miła obsługa i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie np o takich portalach jak sknerus.pl? Ja się zarejestrowałam i planuję licytować tablet :P A można serio za kilka złotych elektronikę kupić na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonvoyage
Fasardi - ubrania. Mają mega wybór, a ceny tez bajeczne - szczególnie ja ich sukienki lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeosiorhodul1979igmkt
Uważam że jeżeli ktoś wie co che kupić,to zakupy w metrze,autobusie czy tramwaju- także nie będą stanowiły większego problemu. Bardzo chwalę sobie właśnie taką formę zakupów,a moim ulubionym sklepem jest http://dmdmoda.pl/pl/start ] Jasne http://odu.pl/8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić allinside.pl ;) Bardzo łatwo wybrać coś, jest dużo taniej niż w sklepach normalnych sieciowych ;) Ceny i jakość przyciągają na dłużej, uwierzcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, sknerus! ja juz kiedyś się przymierzałam, żeby tego spróbować teraz mam okazję - a można za grosze rzeczy znaleźć, tylko wiadomo, trzeba być czujnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej kupuje na wyprzedażach albo korzystam z promocji w necie - ostatnio poluje na buty min tutaj http://sklep.kari.com bo co chwilę maja coś w korzystnej wyprzedaży i czekam aż te które mi ise podobaja będa taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allodysys1979qejfj
w media expert sklepie internetowym mozna kupic sporo fajnych sprzetow do kuchni. co jakis czas robia darmowa dostawe i wtedy najchetniej kupuje Jasne http://lx.pe/11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angellinna
Ja ostatnio kupowałam jako prezent dla braka słuchawki drewniane KruGer&Matz - super są !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To allinside.pl jest strzałem w 10 ;) Sama kupuję tam często jakieś rzeczy, nie mogę narzekać ;) Wychodzi bardzo tanio zarówno ubrania i elektronika czy inny sprzęt, na spory plus jest to, że te rzeczy pochodza prosto od producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srhhjjt
Większość rzeczy zamawiam przez internet. Są to zakupy wygodne i nie tracę czasu. Ubrania damskie kupuję na modataboo.eu, a jakies rzeczy do domu itp. przeważnie na Allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory kupowałam na allegro, ale po ostatniej krzywej opcji, w której gość próbował mnie oszukać na prawie 300zł, zdecydowałam się kupować u większych i mniej anonimowych sprzedawców. Od stycznia kupuję np. w media expert, czy zamiawiam ubrania w sklepach onlinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podrzucam ważne info - w www.BeJeans.pl do piątku jest darmowa dostawa i -60% wyprzedaż. Przyda się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również korzystam z allinside.pl ;) Bardzo tanio można tam dorwać jakieś fajne ubrania np ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allegro nie jest złe, ale faktycznie jeśli chodzi o 100% gwarancję, to wolę iść i kupić w takim media expert, czy avansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sprawdzone sklepy i to nie tylko co do samych zakupó ale i jakosci ubrań- kupowanie kota w worku nie jest fajne Ja lubię sklepy z dobrymi jakościowo ubraniami np polski Rabarbar http://rabarbar.bialcon.pl/ Przynajmniej mam pewnosć że po pierwszym założeniu sie nie zmechacą i pierwsze pranie nie zmieni rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z męskich sklepów dodaję Recman http://recman24.com Przynajmniej garnitur można dostać fajnie wyglądający za dużo mniej niż tysiąc zł , koszule też niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaqw21
z mojej strony polecam sklep taboo. glownie sa ubrania damskie dla kobiet i dodatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie stawiam na zakupy w necie jest wygodnie i taniej, a co do spożywki to też nie ma problemu z zakupami. W tesco można sobie zrobić zakupy i przywożą wszystko, a jak na miejscu się okaże, że wybrali nie do końca to co chcemy to można od razu oddać i nie płacić za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeróżne rzeczy kupuje w sklepie. Moim ulubionym sklepem jest allinside.pl, kupuję tam ubrania, elektronikę, prezenty dla bliskich, itp. Dużo kupuję tam fajnych rzeczy. Ostatnim moim zakupem z tej strony jest tablet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet można kupić też dobrą,stylowa biżuterię w niższej cenie,a sprawdzonym jubilerem jest Zamarlik-Jubiler.pl można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polece spróbować z tak zwanymi aukcjami groszowymi można naprawdę ustrzelić coś ciekawego w super cenie. Osobiście mam konto a sknerus.pl polecam spróbowąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DankaLilla
Przez internet jest taniej, nie ma co ukrywać. A i nie jest to aż tak ryzykowne, bo mamy prawo do zwrotu. Teraz to nawet spożywcze zakupy robię sobie przez internet, bo szkoda mi czasu na stanie w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×