Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka3333

Infekcja czy objawy ciazy

Polecane posty

Gość majka3333

Siema. Wspolzylam z gosciem dzien przed miesiaczka, potem mialam 3 miesiaczki, w miedzyczasie zrobilam test, ktory wyszedl negatywnie. Teraz jest u mnie 9 dzien cyklu, na koniec okresu pojawila sie brazowa wydzielina i jakies strzepki, a wczoraj zauwazylam sluz lekko zabarwiony krwia. Co to moze oznaczac? Troche mnie wczoraj piekly wargi sromowe i bolal brzuch jak na @, ale bylam juz po... Nie mam zadnego sluzu ani nic. Ktos tak mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy HIVa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka3333
dzieki. ale kto wie. moze ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezuuuuuuuu miałaś 3 miesiączki;> to jak możesz być w ciąży?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekiwanie na kolejne rypanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka3333
oczywiście, można się śmiać ze mnie :) ale ja nie wiem co mi jest... strasznie mnie ten brzuch boli, od dwoch dni mam sluz z krwia, a przez caly dzien lal sie ze mnie taki brazowy sluz. to jest 10 dzien cyklu. czuje sie okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to jakaś infekcja,może to objawy nadżerki lub wiele innych.Nikt nie posatwi diagnozy przez forum.Idź do lekarza-jak nie możesz do gina bo są długie kolejki-to chociaz do rodzinnego.Skoro masz normalnie miesiączkę i test wychodzi negatywny to nie jesteś w ciąży.jeśli masz wątpliwości zrób sobie badanie krwi na ciąże Beta HCG. Tu jest ściąga z typowych infekcji intymnych: http://www.provag.pl/infekcje_pochwy/Rodzaje_infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pieczenie i świąd mi pomaga provag żel, można go dostać bez recepty, smaruję nim okolice intymne jak mam jakieś otarcia czy podrażnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wymrażaną nadżerkę ale żadnych z opisywanych dolegliwości nie miałam, więc myślę że bez konsultacji u ginekologa się nie obejdzie, na podrażnienie okolic intymnych możesz zastosować provag żel, który nawilża, odświeża, hamuje rozwój grzybów i bakterii, ja stosuej go codziennie po kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmajka3333
Byłam na konsultacji u ginekologa, nic nie wykrył. Ani żadnej infekcji, o ciąży też nie wspomniał (myślę, że robiąc usg coś by zauważył :)) to sobie kupię jakiś preparat typu provag. Obecnie nie mam tych dolegliwości, zobaczę jak będzie po @. ahhh... zalecił konsultację z gastrologiem sugerując, iż coś może dziać się z jelitami i stąd też bole podbrzusza itd. mam nadzieję, że jednak nic pan gastrolog nie znajdzie nieprawidłowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie jeszcze informacji o jelicie drażliwym,moja koleżanka zmaga się taką chorobą i ma podobne objawy plus biegunki, wzdęcia itp. Musi być na diecie i bierze leki-wtedy jest dużo lżej.Brała też jakieś probiotyki doustne-możliwe ze provag i coś jeszcze.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×