Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawełkoirek

poniżani mężowie przez zony

Polecane posty

Gość pawełkoirek

jestem ojcem który wychował dzieci ,bo zona robiła karjere a dzis złozyła pozew z mojej winy ze strasze 12 i 22 letnie dzieci i pozbawiła praw do widywania bo byłem jak matka dla dzieci ,które dzis ojca nie potrzebuja to po co on im znajdzie się z matki profesja stanowiskiem oki niech odchodza te zony do lepszego raju ale niech nie niszcza nas jak robaków ,ale nie one nie umieją rozstać sie polubownie JAK ludzie a nie bydło one musza ZEMŚĆIĆ sie Tylko pytam za co i po co komu ta zemsta ma słuzyc katolik tylko tak postepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinmarkowski
solidarizuje się z toba ja tez byłem psychicznie niszc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ty masz wcieleń gościu? Sam se piszesz sam se odpowiadasz. Bierz tabletki i nie cudakuj. Jak będziesz brał tabletki to i dzieci cię zaakceptują. A jak będziesz cudakował - to sam wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam Wiesz Kto
a czym i za co sie na tobie twoim zdaniem mscila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillll
czy j nie wiecie jak mszcza sie żony dam ci jutro sxsu a jutro nie nie moge albo wsczyna kłutnie by tylko isc spac osobno a po trzecie jak zasłuzysz to moze cos bedzie a wiecie co najciekawsze jak po 3 latach od wojny i nareszcie rozwodu moja była raptem zapragneła ze mna sxsu ,mowiac do mojej obecnej partnerki ze kiwnie na mnie palcem i zgodze sie na sxs bo tak go z nia pragnełem ale nie pomyslala ze ja juz mam inna a skoro bedac zona nie dawała TO PYTAM DLACZEGO TERAZ CHCE ja wiem bo chce mna manipulowac po rozwodzie bo jak to sie mowi zony i byłe żony to tak jak psy ogrodnika sama nie zje i nikomu nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha sprawa jasna ,masz kochanke i teraz szukasz usprawiedliwienia. Czy to nie jest przypadkiem tak ze romansowales sobie na boku z niunia i dlatego zonka przestala ci dawac ?ja bym sie bala ze cos zalapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelkoirek
GOSCIU szkoda ze NIE zdradzalem swojej zony moze dzis bym wiedzial ze msci sie za cos zlego a msci sie za to ze mowiłem nie jedz tyle bo tyjesz a ona robie tobie na złosc bo ty lubisz szczupłe a ja juz waze 120 a ty chce bym wazyła 55 tyle co panna i mowiła mnie w pracy lubia taka gruba mówia mi pani dyrektor jaka pani zgrabna ładna a tobie mezu brzydka to cie zniszcze psychicznie i matrejalnie Dzis zaluje ze dom postawilem bo chce mnie do wariatkowa wsadzic by mnie ubezwłasnowolnic i odebrac wszystko tylko ze kredyt sam sie nie splaci chyba ze ma sponsora tez grubasa jak sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×