Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość aniczka90
a mój się nie skumał że wyszedł pozytywnie:P a że ja się wystraszyłam wyniku to jak sie mnie zapytal to powiedzialam ze i tak nic nie wiadomo... Dopiero jak ochłonęłam to go uświadomiłam że słaba druga kreska to wynik pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
mój tez nie skumal jak mu pokazałam test. zapytałam się ile widzi kresek powiedział że jedną i pół. z tego względu że ta druga była cienka:D dopiero jak pokazałam body dla maluszka to załapal. a teraz czeka razem za mną na wizyte u lekarza żeby podejrzec maluszka na ekranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
u mnie to 8 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
no to mój uwierzył że słaba kreska to naprawde jest wynik wątpliwy, chociaz tak naprawde to poniekąd tak jest.... Dziewczyny powiedzcie bo mnie to gryzie, komu sie juz chwaliłyście?? :) Ja narazie mysle zeby powiedziec jednej przyjaciołce ale boje sie ze komus rozpapla i tak na razie nikt nic nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wiedzą wszyscy bo nie umiem kłamać jak pytają czemu na zwolnieniu i co mi jest że niby zdrowa a muszę leżeć No nie umiem kłamać co zrobić Jak ktoś pyta czemu zwolnienie to sama mi się gęba cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam o waszych tesciowych i wlos sie jezy nie wytrzymalabym teraz wiem ze podjelismy dobra decyze kupujac mieszkanie moze nie jest wielkie jak dom ale jednak mamy prywatnosc ja wyleguje sie calymi dniami i nikt mi uwagi nie zwraca maz wraca z pracy to sobie cos sam jesc robi szkoda mi go bo pracuje po 14 godxz ale ja mam wstret do jedzenia nie moge sie przemoc , co do ciazy czekam do czwartku jak usg bedzie ok to powiem wszystkim bliskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
u nas wiedzą bliscy. moi rodzice, dziadkowie, jedna ciotka, rodzice męża, rodzeństwo męża, jedna moja koleżanka. w sumie nikt więcej. chciałoby się powiedziec reszcie ale się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
w sumie wam troche zazdroszcze ze sie juz pochwaliłyście i wszyscy do okoła wiedzą, ja się boję że potem pójdzie coś nie tak i cały świat będzie mi współczuł i użalał się nade mną... Dlatego tez zabronilam mojemu cokolwiek mowic, mamy umowe ze jak powiemy teraz to tylko dwóm najbardziej zaufanym przyjaciołom, a reszta się dowie po pierwszym trymestrze... Albo i później:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
nawet rodzicom nie powiedzieliście? my powiedzieliśmy w 6 tygodniu rodzicom i rodzeństwu. mam nadzieje że wszystko będzie dobrze, za 2 tyg mam usg. a ty w którym tyg teraz jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
oj nawet nie wiem który to jest:P @mialam 24.09 wiec wychodzi ze początek 5.. my może zostawimy to jako prezent pod choinkę:P jesli oczywiscie bedzie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wiedza kol z pracy no bo jestem na l4 rodzice dowiedza sie jak wszystko okaze sie pewne jak zobacze serduszko wiadomo ze jakby cos bylo nie tak to oni najbardziej by to przezywali poki co nie czuje jakos potrzeby nie widzialam zarodka wiec sama jeszcze podchodze to tego z dystansem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
ten pomysl z chinką coraz bardziej mi sie podoba:P chociaz bylby to dla nich szok straszny bo nie wiedzą że wogole myslelismy o dziecku, raczej podejrzewali ze najpierw skoncze studia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
no to faktycznie wczesnie. ale az do świąt i tak bym nie wytrzymała na twoim miejscu. Ja na święta to juz pewnie będę miała brzuszek w 17 tyg, moze juz nawet płec będę znała. starsznie jestesmy ciekawi kto tam siedzi:) aniczka kiedy masz zamiar isc do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
gosiaczek mnie czasami tez boli a raczej tak ciągnie ale juz coraz rzadziej. gin kazał się nie martwic tym, więc sie nie martwie. wierze, że wszystko będzie dorbze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
a jak u was z seksem?. my kochamy się normalnie tak jak zawsze, na początku troche się obawiałam ale skoro nic się nie dzieje i ciąża nie jest zagrożona to chyba można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
ja sie z sexem strzymuje do pierwszego usg..... wiem ze bedzie dobrze zaszlam w pierwszym cyklu staran ale wole dmuchac na zimne.... na zwolnienie chce isc w koncu listopada.... mam mobilna prace ktora sie laczyz wieloma wyjazdami sluzbowymi plus stres bo to korpo.......mam nadzieje ze lekarz mnie zrozumie.....wlasnie pieke rybke na obiad z salatka.... dziewczyny mi sie tak przestawilo w glowie ze masakra, zero kawy, zero slodyczy wszystko co dobre dla dziecka - caly czas tak mysle... to po prostu przyszlo z automatu...az sama jestem zaskoczona chcialabym utrzymac ten trend hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja bylam u gin wyniki w miare ok ale zostawil mnie na oddzialemam kroplowke i tak kilka razy na dzien.jestem odwodniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
planuje isc do lekarza po 11 jeśli będzie wszystko wporządku, wtedy bedzie 8 tydz.. Wcześniej chyba nie ma co latać, witaminki z kwasem foliowym i tak biorę niemal że od zawsze a poza tym na tak wczesnym etapie lekarz i tak nie wiele zrobi.. No chyba ze by bylo cos zle to wtedy polece wczesniej... Dziewczyny a wy robiłyście usg pochwowe?? Bo w sumie myslalam zeby to sobie odpuscic ale nie wiem czy to dobry pomysl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
witam nową przyszłą mamę. Dziewczyny cieszę się , że kupiłam mieszkanie jak was czytam :). Ja jakoś się trzymam, mdłości mnie nie opuszczają dzisiaj walczę z przemianą materii, zjadałam jabłko, gruszkę i jogurt, świeże owoce nie pomagają na mdłości, ale co zrobić coś za coś. Dzisiaj pierwszy raz od tygodnia się ubrałam i mam zamiar zaraz przygotować sobie coś do jedzenia inaczej zwariuję w łóżku z nudy albo głodu. Pytanie do dziewczyn w okolicach 8 tygodnia czy odczuwacie jakieś bóle szyki macicy czy inne podobne do okresowych? Na szczęście nie mam już silnych skurczy ale podbrzusze pobolewa co jakiś czas i ten dziwny ból w środku jak w trackie okresu, trochę mnie to martwi :( Jutro mam wizytę i pewnie się czegoś dowiem. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
aniczka- usg jest raczej konieczne, inaczej nie da się stwierdzić czy ciąża rozwija się prawidłowo, czy jet dobrze umiejscowiona etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
tylko właśnie na ile to jest bezpieczne?? Ja czytałam że można wykonać usg dopochwowe od 5 do 10 tyg jesli coś jest nie tak, a jesli wszystko ok to pierwsze usg miedzy 11-14 tyg... jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×