Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
U mnie nerka promieniuje na przód może to to? Ilonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonek masz takie kłujące te bóle?sikam normalnie w zeszłym miesiącu miałam mocz w porządku,ale ból masakryczny i uciazliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym to nazwala pieczeniem z prawej strony, właśnie często jak się przewraca z boku na bok. Czasem boli mnie z tyłu gdzie nerka prawa. Ja mam zastoj moczu w prawej nerce. Ilonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejedz się na IP może to wyrostek?ilonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemogłabym przy wyrostku nogi do góry podnieść i wiadomo gorączka,dreszcze a tego niemam,zauważyłam że ja mały się rusza to to się nasila,brzucha niemam dużego i moze uciska mi na narządy? weszłam na33 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu - Ilonek ma racje. Ja tez dostałam taki ból i to jak byłam w szpitalu. Od razu zrobili USG nerki i wyszło, ze jest powiększona. Ból jest straszny przy tym, ze osobiście nie mogłam oddechu złapać i prawie płakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
początek czerwca,ja oddychać mogę dobrze tylko chodzić,przewracać się i jak mi mały g***towniej się poruszy to boli jeszcze gorzej,wcześniej tak miałam ale słabiej jak szybciej chodziłam to tak jakby kolka no co myslicie? w szpitalu już byłam 3 razy już leżałam ale z innych powodów powiedzą wariatka przyszła znowu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej myślę że to od nerki bo to co opisujesz przypomina mi moje bóle. I uśmiałam się z ostatniego zdania z Twojego ostatniego wpisu :)Ilonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek,u nas tak podchodzą do pacjentek w szpitalu hehehh,no wiem wiem smiesznie to zabrzmmiało ale tak to juz jest,powiedz mi czy powtórzyć mocz? wyjdzie z moczu jak coś bedzie z nerkami? przy uchach nasil się jak diabli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja już po wizycie . Dostałam antybiotyk jednorazowy bo wyszła mi bakteria w moczu z wymazu. Maleństwo ma się dobrze przepływy w porządku serduszko pięknie bije. Trochę położona mnie zirytowala bo dzisiaj zaczynam 35 tydzień a ona wpisała mi w kartę ze to 33 tydzień skończony. A no I moje szczęście waży 2,340 ;) szyjka zamknięta ale się skraca. Dostałam fotkę 4d I wygląda trochę jak maly śliczny szczeniaczek może głupie porównanie ale jest taki słodki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro wreszcie meble nam przywioza i urzadze kuchnie:)wreszcie bede miec swoja kuchnie.dzis dowiedzialam sie ze tesciowa gada cos na mnie ale sasiadka niechciala mnie denerwowac powiedziala ze powie mi jak urodze.ugotowalam forszmak a tesciowa aby powachala i rzucila lyzka bo jej nie pasowal.mam tak jej dosyc.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu mi zbadali mocz w szpitalu i wyszło, że mam stan zapalny w organizmie.Postaraj się leżeć tylko na lewym boku, niby trzeba dużo pić ale ja czym więcej piłam tym bardziej bolało. Ilonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek tak zrobię,dzięki za informację :-) lece bo leci hels kitchen dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. U mnie dzis byla piekna pogoda, wybralam sie do kolezanek na kawe. Milo bylo uslyszec o czyms innym niz dziecko, porod itd. Popoludniu byla burza i dzieki temu zeszla mi opuchlizna z nog. Dzis wlazlam na wage kurcze to juz prawie 10kg na plusie. Mam nadzieje ze to troche przez swieta ;) :D Jutro biore sie za liste co musze dokupic z rzeczy i kosmetykow. Oczekujaca przepraszam za slowa, ale czas aby twoj m zrobil porzadek z matka. Na pewno dzieki kuchni bedzie ci troche lzej. Ale boje sie ze wymysli cos gorszego. Musisz byc dzielna i myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
AAAJ- przepiekna niespodzianka, to wielkie szczęście mie przy swoim boku kogos tak kochanego:-) Ja dzis spuchłam NIESAMOWICIE, z dnia na dzień okropnie, nogi, kostki, łydki, szok! na szczęście jutro mam wizytę bo taka opuchlizna+wysokie ciśnienie to moze nie wróżyc niczego dobrego, zobaczymy.. dostałam zalecenie leżenia przez większośc dnia z nogami w górze, jak opuchlizna nie zejdzie to bedzie źle. Poza tym nastrój fajny, dzis wrócilismy do domku i ciesze się z tego powodu niezmiernie, w końcu noc w swoim łóżku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
mamina- to znaczy, że juz mialas wymazy... hmm.. ja jeszcze nie, zobaczymy czy dostanę skierowanie.. zazdroszczę wagi maluszka, mój ważył 2200 trzy tygodnie temu, boje się, że będzie duży...i ciężko żeby taki duży wyskakiwal jak śliwka:-) poza tym ciesze się, ze wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja od5nie spie wogole spac niemoge niewiem co sie dzieje.tak mnie tesciowie wkurzaja.mieszkaja z nami a w d***e nas maja.m mowil ze lodowke zabieramy a oni nawet niemaja zamiaru jej kupic sobie i tylko slyszymy ze to trzeba a co my sramy pieniedzmi.juz niemam sily poprostu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sisilka on sie z nia kloci tlumaczy a to wszystko jak do slupa niedociera.juz mam dosyc tej sytuacji ,oni nie rozumieja nic aby to kup tamto a jak mieso jest jedzenie wszystko to dobrze ale dolozyc ci nie doloza na nic.jezdza samochodem gdzie im pasuje ale zatanowac nie zatankuje,przegladu,ubezpieczenia niedolozy tak samo z naprawa.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki Ja dzis noc mialam super tylko 2 razy wstalam na siusiu, od dawna tak nie mialam, jedyne maz mowil zanim do pracy pojechal ze niespokojnie spalam. Ewinka No tak mam szczescie ze mam takiego meza. A co do puchniecia nog to mi dopiero wieczorem puchna po calym dniu. Wczoraj zrobilam owoce w galaretce, dzisiaj bedzie pyszny deser z bita smietana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca a nie mozecie sie przeprowadzic isc na swoje? Bo widac ze zycia z tesciami nie bedziecie miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja lezakuje po śniadaniu,zaraz jadę do lekarza. Oczekujaca jak tesci nie będzie zamierzacie lodówkę skoro wasza i już. A co do reszty ja bym robiła tak że jak biorą auto to zanim dostaną kluczyki to np 50zł zadatku :-) wiesz jak ktoś jest dla ciebie c******em,to też powinna być i tyle,nich w końcu zobaczą że się nie dacie i tyle. Naprawdę ci wspolczuje ja mam taki charakter że pewnie byśmy się pozabijaly :-) Ja śpię super od świat:-) wstaje raz na siku rano jak mąż idzie do pracy. Dziewczyny takie pytanie bo 3 mają wypada w sobotę to jest za to dzień do wybrania?bo kiedyś tak było a teraz to nie wiem. U mnie straszna mgłą oby się zrobiła potem pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety niemamy jak isc na swoje.m ma gospodarstwo a w moim rejonie trudno znalesc prace jak juz to po znajomosci i trzeba dac w lape niestety:/ lodowke dostalismy od mojej babci na wesele wiec ja ja zabiore a co mnie obchodzi ze niemaja,niech sobie kupia.wiecie jak przykro sie zlucha jak tesciowa gada nieprawde po ludziach.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj jak sasiadka mowila ze ona tak gada na nas plakac sie zachcialo.powiedziala po ludziach ze jestem nikim,nic niemam i jestem nieroba,to sasiadka powiedziala ze pracuje ile sie da a ze teraz niemoge to nic nieporadze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest tak,ze to ja gadam na teściową po znajomych i sąsiadach.Nie klamię i nie zmyślam tylko mówię im prawdę.A jak teściowa do mnie skacze to ja tez do niej.Wszyscy w rodzinie podlizują sie do niej,ustępują jej bo widzą ze to wariat.Ja z nią nie rozmawiam i daję jej odczuć źe jest tu niepotrzebna.Nie mieszka z nami,ale przyjezdza 3-4 razy w tyg.Na Swięta nie odpowiedziałam jej DO WIDZENIA,bo pozegnała sie w nerwach,gdyz pokłóciła sie z siostrą,wyzwała ją od nienormalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Podlasiu jak na razie ładna pogoda :D a będę musiała nie długo sklep powitać ponieważ lodówka świeci pustkami :P i muszę w końcu zakupy jakieś zrobić :D Ja tam na swoją teściową nie narzekam , a teściu jest taki, że po prostu mówi wprost co myśli , czasami jest to na prawdę chamskie ale ja totalny luz ponieważ mój dziadek św. pamięci miał podobny charakterek :D na początku było mi smutno za dzieciaka , że dziadek takie rzeczy mówi ale z wiekiem się przekonałam, że lepiej wziąć na luzz i w żart obrócić niż się kłócić. W Rodzinie miesza mego męża bratowa , siksa o rok ode mnie młodsza a taki charakterek że cho cho ! uważa, że wszystkie rozumy pozjadała do Nikogo nie ma szacunku i co drugie słowo przeklina aż jak jesteśmy u teściów to mi uszy więdną od jej gadki. Było wiele sytuacji, że chcieliśmy aby między nami dobrze było ale TA MENDA bo inaczej o niej nie mogę powiedzieć, obrażała się o byle g***o i stwierdziłam, że bez sensu być miłym i w ogóle z nimi nie gadam... nawet jak jest miła - mam ich w poważaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tesciami tak jest. Moi na dwoje maja wiecej kasy niz my na 5 osób. Tylko moj m pracuje. Liczą nas z rachunkami na pół. Dzieciom czasami coś teściowa kupi ale w większości jak kupi to muszę jej oddać kasę. Jeżdżą naszym autem bo swoje maja zepsute ale jak m zasugerował ze jest ubezpieczenie do zapłacenia to teściowa mówiła abyśmy nie zapomnieli ale zeby oni zapłacili skoro oni korzystają to już nie. często wyjeżdżali paliwo do dna i jak potrzebowałam auta to był problem. Im sie wydaje ze my mamy kupę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś prawie całą noc nie spałam, tak mnie plecy bolały, z prawej strony na samym dole, pózniej zaczeło promieniowac na pośladek na lewą strone, biodro, i brzuch. Wszystko mnie bolało. A maluch tak skakał i jeszcze obijał się o szyjkę. Chciało mi się płakac z tego wszystkiego.Myślę ze to jest albo rwa kulszowa, albo coś z nerką. Miałam myśli żeby w nocy jechac na ip ale tam by mnie zostawili na bank bo zawsze zostawiają, więc jakos przetrwałam tą noc i dziś jadę do lekarza o 15 bo to jak sie wymęczyłam to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej,ale mojej byłej teściowej nikt nie przebije, nawet oczekująca:) otóż ex teściowa prostytuowała się w wieku 67 lat!!!!!!! za kasę i to nie byle jaką, kiedyś dostała nawet krowę wartą 4 tys. a było to 7 lat wstecz,a chciała wyłudzić mieszkanie od kochanka!!!ale dzieci tego wdowca pokazały faka i miłość staruchy szybko zgasła bo nie widziała korzyści materialnej, TO CO JA PRZEŻYŁAM- TO KSIĄŻKĘ MOGĘ NAPISAĆ i to WCIĄGAJĄCĄ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×