Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość AIK
Troche sie podlamalam, moj tata mial wlasnie robiona kolanoskopie i okazalo sie ze ma jakiegos guza w jelicie grubym, konieczna operacja bo guz jest spory i ma problemy z wyproznianiem a na wyniki badania histopatologicznego trzeba poczekac dwa tyg. najgorsze ze babacia miala raka oby u taty to byl zwykly niegrozny guz, przeciez ma zostac pierwszy raz dziadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aik Bede trzymac kciuki by z twoim tata bylo ok :) Nie zalamuj sie dobrze ze zostalo to wczesnie wykryte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK trzymam kciuki moja mama czeka na wynik jeszcze z 1,5 tyg wiem co czujecie. Flavia zaraz zobacze brzuszek, i twoj AAAJ. Byłam w rosmanie z synkiem uparłam sie i dalam rade:). Pampersy z karta rosnee 37zł za 94 sztuki rozmiar 2 one są 3-6kg. Kupiłam te pampery ja mam dwie paczki male w rozmiarze 1 i jedna ta duza w rozmiarze 2. Kupiłam jeszcze laktacyd do szpitala, zel pod prysznic i szanpon w jednym taki dla niemowlat wiadomo dziecko jest w nas ciagle wtulone, potem kuba zużyje, kupilam sobie paste do zębów, i pare rzeczy moge rodzić wszystko mniej więcej mam :), tylko terminu jeszcze nie ma:).Ja w tym tyg sie lepiej czuje po powrocie wrzucilam zakupy przz balkon mieszkamy na parterze i pospacerowalam jeszcze z malym wszedzie zielono mieszkam w polu wlasciwie wiec super:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
dziewczyny a wybrałyście już wózek? Bo ja przeglądam ciągle te modele w necie i nie mogę się zdecydować. Chciałabym taki 3 w 1 i żeby kosztował max 1500z ł, może macie jakieś typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochodzilam troszke i nogi mam jak banki, nigdy tak nie mialam, no ale wiadomo ciezar robi swoje. Dzwonil mezus i jak wroci z pracy wybieramy sie na plaze bo piekna pogoda u nas slonce swieci mozna w letnich ciuszkach latac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aik mam nadzieje ze wszystko ok bedzie z tata twoim.moj tata tez ma problemy z noga cos mu sie robi a do lekarza dopiero za3tygodnie bo kolejki:/ ja pampersy kupilam z dady te za50zl na promocji i z pampersa za75zl cos kolo168szt i tych bialych pampersow trzy paczki male po21szt.mi jakos sie pic bardfzo chce.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROSZĘ O POMOC! ANKIETA SKIEROWANA DO KOBIET CIĘŻARNYCH Szanowne Panie, jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku Położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zwracam się do Pań z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety badawczej, która posłuży mi przy napisaniu pracy magisterskiej. Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane dane posłużą mi wyłącznie jako materiał dydaktyczny w pracy magisterskiej. Dziękuję za rzetelne wypełnienie ankiety. http://www.ankietka.pl/ankieta/145347/zespol-fas-wiedza-kobiet-ciezarnych-na-tematskutkow-spozywania-alkoholu-w-ciazy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale szalejecie z tymi pampersami. Wczoraj jak bylam w biedronce to widziałam pampersy z DADY 74sztuki za 29.99 czy jakos tak. I tak ich w końcu nie kupilam :D Zrobilam sobie dzisiaj rajd życia i poszlam na miasto do takiego lumpa. Kupilam dwa nowe body i jeden pajacyk. Zrobilam gdzieś z 6 albo 7km :) Teraz troche poleguje i zastanawiam sie co dalej robic, bo nie chce mi sie lezec. Ja juz przechodze powoli na 'diete' hihi. Wykluczylam slodycze, fast food i inne sztuczne jedzonko. Aaa i nie jem po 18 albo 19. Zapomniałam dodac, ze macie extra brzuszki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aik,mój teść miał miesiąc temu zabieg-usunięcie polipa z jelita grubego.Ma też torbiele w nerkach,2 miesiące temu miał usuwany kamień z woreczka żółciowego.Mimo tego normalnie funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK, trzymam kciuki za Twojego tate. Moze to faktycznie zwykly polip. A gdyby jednak cos gorszego, to jelito grube bardzo ladnie sie leczy, jesli choroba zostala w miare wczesnie wykryta, wiec glowa do gory. U mojej mamy tez podejrzewali jakies paskudztwo kilka lat wstecz, a wszystko dobrze sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aik napewno będzie dobrze,w takich sprawach trzeba myśleć pozytywne. Początek nie jedzenie po 18/19 jest wielkim błędem chyba że o 21 śpisz. Ostatni posiłek 2-3godziny przed snem! Inaczej wszystko dzień tłuszcz bo mamy zbyt długą przerwę do śniadania. Ja wyplewilam truskawki bo zaczęły zarastac . Byliśmy z mężem po paliki ,może jutro będę sadzic ;-) Pranie dziś zrobiłam właśnie zebralam. U mnie ładną pogoda tylko trochę wieje. Mnienod wczoraj zgaga męczy ale migdaly pomagają. I jak pochodzilam to bardzo mnie pięty bolą. Moja mała dziś jakąś niespokojna,nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje mamuski porady. Maz nosil u rodzicow drzewo z lasu na barkach i w pewnym momencie wyszło mrowisko czerwonych mrowek. Pogryzly go po uchu, twarz, szyi i ramionach.. i tu brzmi moje pytanie co robic w takiej sytuacji ? Powoli zaczyna puchnac, rumien wystapil natychmiast. Posmarowal sie zelem, ale czy to cos pomoze ? Nie wiem jak mu ulzyc w tym. Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek jeśli nie jest uczulony to niech wypije z 4 tabletki wapna. Mój brat jest alergikiem i kiedyś go pszczola w brew uzadlila i wypił najpierw 6 potem przez 2 dni 2x dziennie po 4, nie zaszkodzi moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek kasia ma racje niech wypije wapno.ja mam uczulenie na jad pszczeli i tez zawsze wapno pije takie tabletki ale one na recepte i kapie sie w lodowatej wodzie bo wszystko mnie swedzi.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech sie skonsultuje z lekarzem a nie konsultujesz sie tutaj wiecej rozsadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze te gościu to jest jeden z nas piszących!!!jestem przekonana że któraś z nas tu piszących nie obcych! mam już nawet pewne podejrzenia... tylko niewiem po co te cyrki,wydaję się być niby z nami nasza koleżanka a jednocześnie atakuje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu- mrowki to jednak nie pszczoly wiec wolimy dzialac w domu niz czekac na IP dwie godziny. Dzieki dziewczyny :) Wypil wapno, zelem sie posmarowal i jakos nie puchnie. Pozostal tylko rumien. Pamietam jak raz do napoju wpadla mu pszczola i go w buzi ugryzla. Prawie na zawal zeszlam ze strachu.. I jak tu Dzieciatko do sloneczka w ogrodzie wystawic ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam dziewczyny ze patrzac na to ze ciagle jakis gosc kogos gnebi - a mnie bardzo czesto heh to strach pisac cokolwiek dlatego tez ja np juz mniej pisze i czytam bo nie potrzebne mi nerwy , tez mysle ze to jedna z nas tylko nie wiem czy ciagle ta sama - zaraz pewie tez zostane zaatakowana haha poczatek - nic nie konsultuj z lekarzem bo tu nie ma czego kosultowac, moja rada: wapno , jak masz cos od alegrii typu allertec zyrtec mozesz dac , fenistil, oklad z sody oczyszczonej i letniej wody , jak mocno boli bo wiem ze to piecze to mozesz i p/bolowo cos dac , podobno tez cebula dziala dobrze na wszelkie ukaszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ogrodka to w moim wózku moskitiera jest, a jak nie ma to mozna dokupic i problem z glowy mozna tez tetra zalozyc ale moskitiera wiekszy przewiew chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu z 18,50 bo tez sie nie podpisalas wiec nie wiem kim jestes ale jak masz jakas opcje to wpisz na meila kto to moze byc , ja to w sumie mam taka osobe na oku ktora mnie gnębila i mysle po sposobie pisania jestem na 70% przekonana o tym , ale kto to wiem , z tym lekarzem to mysle ze raczej ktos tak kto czyta kafeterie zobaczy w swiezych tematach , zawsze mozemy pozniej zalozyc forum np na portalu frix i tam nikt nam nie bedzie glupot pisal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik- wielkie dzieki ! Przestraszylam sie na poczatku, bo w momencie spuchl, ale juz jest OK :) Nie zwracaj uwagi na goscia, bo nie ma sensu. Forum jest od tego by sie radzic w roznych sytuacjach- takie jest moje zdanie. :) Szczerze mowiac wydaje mi sie, ze to rozne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pecha heh jak wchodze wieczorem to nie ma nikogo a tak patrze caly dzien pisalyscie :) Aik myślcie pozytywnie .. Ewinka daj znac czy bylas juz na kontroli na IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik poczekam na rozwój wydarzeń to napisze na meila o kim myslałem ale chyba mysle o tej samej osobie co ty! i na 100% to nie jest obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez sie wydaje ze to jedna z naszych dziewczyn pisze jako gosc.ja tez pisze jako gosc ale sie podpisuje bo zalogowac niemoge sie niewiem czemu.ja tez mam moskietere w wozku i mam zamiar ja wlasnie zakladac jak bede wychodzic tym bardziej ze jakos duzo tych pszczol i os jest.sama sie panicznie pszczol boje przez alergie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci goście są irytujacy ale niestety nie mamy wpływu na to najlepiej po prostu nie reagować. Chodź nadal nie rozumiem i chyba nie zrozumiem PO CO ! Ktos to robi ?! No ale mniejsza. Ja wróciłam od lekarza z młodym i byłam u mamy i nie dawno wróciłam do domu godzinkę w lesie na spacerQ spędziłam i kolejny dzień minął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aik nie martw sie na zapas, mam nadzieje, ze to tylko nie groźny guz. Fajne brzuszki :) ja mam taki jakbym szła do porodu. Ja mam w wózku moskitiere i jedna dostałam od kolezanki, bede zakładać bo mam manie na kleszcze i osy, pszczoły, jestem uczulona na jad tak jak oczekująca, ale nie pomaga wapno czy lek, musze dostać zastrzyk, kiedys mnie w oko ugryzła małpa. Co do puchnięcia to mam stopy i dłonie, niestety też mnie to dopadło, jak tylko sie ciepło zrobiło.Ja dziś zamówiłam buteleczke avent 125 ml i termometr, brakuje tylko wanny i pampersów i mleka modyfikowanego na wszelki wypadek, tak mam wszystko, moze coś do sutków dokupie ale jeszcze czas. oczekujaca mysle, ze to mocz, ja tez popuszczam niestety :/ nie jestem w stanie zapanować nad tym, najgorzej jest rano, scieka mi po nogach, wyobrazacie sobie? a to nie wody bo juz sprawdzałam takimi paskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tajemniczego goscia, to chyba nie jest taki tajemniczy. Wszystkie sie raczej domyslamy o kogo chodzi, bo juz sie raz wysypala. Tez nie rozumiem po cholere te podchody, tu nie przedszkole ani piaskownica. Moi synowie mieli zyczenie poszlec na rowerach, wiec wybralam sie z nimi do lasu, glupie 2 kilometry w jedna strone, a juz myslalam, ze sie nie dowloke z powrotem. Jak ja do tego mojego biegania wroce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta moskitiere moge dokupic osobno w sklepie z wozkami ? Dobry Gosciu- jestes facetem ? Pytam bo zostala uzyta forma meska. Jeśli tak to super, ze z nami jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×