Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

oczekująca odpoczywaj i sie oszczędzaj, bo mimo wszystko dzidziuś urodziny teraz to wcześniak i troszke sie dziwie lekarzowi ze tak lekko do tego podchodzi, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i szczęsliwie urodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny zaczelam 36tc a tamten gosc to nie ja:) lekarz mowi ze dziecko jak urodzi sie za1,5tyg to bedzie bezpieczne i dla mojego organizmu lepiej bedzie bo puchne i ta tarczyca.gin wypiusze skierowanie bo jak by go w tym szpitalu niebylo to bede rodzic w innym miescie zeby on byl przy porodzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. U mnie piekna pogoda, maz zalatwia sprawy z nowa praca. Ale popoludniu zabral mnie na spacer i lody. Czuje zmeczenie, choc przyznam ze nie wiem czym bo pozmywalam naczynia i zrobilam jedno pranie. Oczkujaca uwazam ze dobrze zrobilas z mezem, ja osobiscie bylabym bardziej drastyczna ale kazda z nas wie jak wstrzasnac swoim m. Z jednej strony zazdroszcze ci ze zaraz bedzie z wami malenstwo i dolegliwosci osttatniego trymestru mina. Ale z drugiej strony zaczynam bac sie porodu, mi coraz bardziej dokucza astma czasami az mam dosc. Trzymaj sie kobieto niech sie twoi rodzice toba zaopiekuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca wg mnie twój dzidzius już jest bezpieczny;-) już niedługo będziesz go mieć przy sobie. ZazdrosZczę ci , ją jeszcze bite 7 tyg. Będę ostatnia z was;-) a jak się czujesz? Jak mąż? Flavia jak zdrowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mnie tez ciaza meczy,dzis ciezko bylo mi sie ubrac u gina:/az wsatyd.sisilka ja tez sie boje porodu jak cholera.brzuch nisko i ciezko sie zginac.maly jest tak niziutko tetno czyli serduszko ma na wysokosci biodra.dziewczyny ja juz lada dzien bede mama:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia maz przeprosil mnie powiedzial ze wiecej niezrobi tak,zawiozl mnie do lekarza a pozniej spalam to przykrywal i tulil mnie.wieczorem bylam u mamy tata dal mi material na chustawke dla malego i bedziemy sie chusiac:)zostalam z m sklada kuchnie.moze zle robie ale zalezy mi naprawde na malzenstwie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca, a jak z m?zawiózł do lekarza?teraz jesteś u rodzicow czy u siebie? nie rozumiem tego skierowania,przecież mozna rodzic w jakim się chce szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzis mam okropny dzien zaczynajac od kleszcza u synka, m zly jak czort juz sie umawia na ryby na jutro lozeczko w piwnicy oczywiscie:(, moja bratowa miala stluczke jechala z corcia na szczescie nic sie nie stalo az chcialam gina przelozyc na poniedzielek balam sie ze cos nie tak bedzie. U gina wszystko ok maly lezy główkowo wiec bog chcial zebym rodzila naturalnie wiec tak bedzie :), synek wazy 3200 wiec chyba oki do 4 kg bedzie dam sobie rade:), lozysko 2 stopien polozone ze nie bedzie przeszkadzalo przy porodzie , wody oki , wyniki oki, szyjka zgladzona zamknieta mowil ze za tydzin moge rodzic jeszcze umowiona jestem na 9 maja pewnie pojde potem zobaczymy mam nadzieje ze nie:), ze urodze. Spokojna jestem w miare po tej wizycie ginek powiedzial zebym sie nie martwila o kleszcza ze bedzie dobrze. Nie musze lezec robic tyle ile dam rade oczywiscie z rozsadkiem wiadomo. Łozysko dobre bez złogów co kolwiek to znaczy a synek cudny polisie takie pucowate duze usta sliczny:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
A no to moje pytanie nieaktualne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie, ze dzidziuś nie jest bezpieczny, tylko rodzi sie o miesiąc wczesniej jakby nie było, jesli by sie urodził już:) ale skoro lekarz mowi, ze jest oki to napewno tak jest:) a jesli chodzi o skierowanie do szpitala to moj tez daje, chodzi o to ze jak sie zacznie akcja, zeby nie odesłali a jak sie ma skierowanie to zostawią mimo wszystko, musza, bo czasem skurcze sa za rzadkie i trzeba w domu czekać. mamakubusia a ktory u Ciebie tydzien, ale duza dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamina-już???:-) a ja mam łożysko III stopnia, myslicie,że powinnam się martwić?lekarz nic wczoraj na ten temat nie mówił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Chcialam napisać mamoMubusia,przepraszam za pomyłkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec 36 w pon 37 zaczynam wg wymiarow wychodzi ze 37/38 , o lozysko sie nie martw jest ok lekarz widzial spoko mose moj sie pomylil ze wpisal 2 stopien:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobilam dzisiaj czesc zakupow, bodziaki i te sprawy. Maz jak je zobaczyl to sie za glowe zlapal i mowi, ze to przeciez za male bedzie, hehe. Tyle czasu uplynelo, ze zadne z nas juz nie pamieta jak noworodek wyglada :) Maly ma chyba glowe gdzies w okolicach mojego pecherza, bo po przejsciu kilku krokow musialam toalety szukac. W ogole caly czas czulam taki nieprzyjemny ucisk w dole brzucha. Odwiedzilam tez kolezanke, bo wlasnie wrocila z Polski i przywiozla mi pare ksiazek, zrobila mi slaba kawe i w ogole bylo juz pozamiatane, latalam na siku non stop. U nas dzisiaj mokro i zimno do tego stopnia, ze maz napalil w kominku!!! Mamokubusia, to Ty juz tez prawie na mecie. U mnie w niedziele bedzie 33 tydzien. W nocy nagralam powtorke In vitro - czekajac na dziecko i przed chwila skonczylam ogladac. Strasznie mi zal tej pary, ktorej w dalszym ciagu sie nie udalo, poplakalam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja po wizycie. Maly duzy juz 2100i z wymiarow wszystkicj wychodzi 34 tydzien a nie jak mam 32. Myslicie ze to znaczy ze 2 tyg przed terminem moge rodzic bezpiecznie? Bo moje zebra sa zmasakrowane juz. Mowilam o tym twardnieniu,przepisala nospe magnez i luteine. Na leukocyty w moczu manural, Szyjka 28mm. Nast wizyta za 3 tygodnie. Oczekujaca zazdroszcze ci ze ty juz koncowke masz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 37 tyg waga 2600 to cos okolo 5 centyla, waga 3900 okolo 95 centyla a waga 3200 to srednia wiec chyba jakis wielki nie jest. Lekarz mowi ze jak opowiadam to widzi ze pozytywnie jestem nastawiona do porodu a co mam wyjscie musi jakos ze mnie to wyleźć mialam teraz 2 skurcze bolały :) za kazdym mysle ze sie zaczyna :). ale ja ich juz z 1000 mialam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Magda, mój w 32 tyg. Ważył 2200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca dobrze zrobiłaś jeśli chodzi o m może nie zawsze warto walczyć tylko żeby wiedział że nie za każdym razem tak się zachowasz. Mój juz na baczność gotowy na ryby a tak to ciężko wstać, dziś nawet herbate mi zrobił. Magda nie wiem czy mozna cos zrozumieć z mojej wypowiedzi, chciałam powiedzieć ze ja twardnienia brzucha to miałam i mam czesto skrocily szyjke i dobrze u mnie juz czas :), nie stresuj się bierz przepisane leki i wypoczywaj wiecej, co do rozwoju dziecka moj wg pomiarow tez tydzien do przodu wychodzi. Pamietajmy ze to umowne pomiary obarczone jakimś zakresem tolerancji +\-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze z wymiarów obwód główki 32 cm kuba jak sie urodzil mial 34 wzielam sobie cm i zobaczylam ze to juz sporo mam ju w brzuchu naprawde duze dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiatajcie.mamokubusia no sporego masz bobasa ciekawe jak moj rosnie ile ma juz:)mi m zrobil sniadanie do lozka ,pol nocy bolal mnie brzuch tragedia w dodatlku reka tak mi scierpla ze boli:/u mnie chyba padac bedzie bo zachmurzone jest:( dzis m ma posiac ogorki bo juz pora.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
spamuje mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ogórki juz wzeszły.W nocy dzidziuś buszował w brzuszku i nie dał spać.Ja mam teraz mniej twardnień brzucha np.z 8-10 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca bardzo dobrze zrobiłaś, że dałaś się przeprosić :) Nie można tak łatwo przekreślać małżeństwa ( choć postraszyć czasem trzeba :) ) Mój też wiele razy zalazł mi za skórę, spił się na święta. Aj :) Jesteś dzielna dziewczyna. A jak będziesz rodzić? Naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez mysle oczekujaca, ze dobrze ze sie nie wyprowadziłaś, jesteście małżeństwem ale mozna nastraszyć, niech wiem ze moze stracić. moj maly mial 2300 w 34 tygodniu a lekarz dodał, ze to przez duza glowe wiec moze miec mniej. Jakoś wszystkie urodzimy, czy to naturalnie, czy przez cesarskie:) maly sie pol nocy wiercił, zadna pozycja nie pasowała, a na plecach nie dam rady lezec, bo brzuszysko mam przy samych cyckach i nie umiem oddychac.Ciekawe czemu flavia sie nic nie odzywa i brzuchatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek bede rodzic naturalnie,chyba zeby tetno spadalo czy cos sie zaczelo zle dziac to gin zrobi cesarke tak mowil.wiecie poce sie strasznie masakra. Od rana przykreca meble wiec dzis poznosze graty do szafek:)ma umyc okno i firanke przyczepic.mamokubusia duzy dzidzius jest twoj.ciekawe jak moj wydaje mi sie ze bedzie dlugi nawet na3d lekarka tak stwierdzila.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja źle s palma co chwilę się budziłam żeby się obrocic. Strasznie mnie bolą kości nóg i w dłoniach. Do tego dłonie non stóp cierpna ,mam już dość. A codzień od obiadu do nocy mam zgage i nic nie pomaga... U mnie ciepło ale pada. Ja jadę dziś na miasto pozałatwiał parę rzeczy coś kupić. Wczoraj robiłam porządek w garażu i mam ponad 80 butelek po piwie wesela:-) Oczekujaca ciekawi mnie kiedy urodziłsz,ale im bliżej tym większy strach. Agata,faktycznie że flavia się już chyba 3 dzień nie odzywa. Ostatnio jak pisała była chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca a masz internet w tel? zeby nam dać znać w razie czego ze już jesteś w szpitalu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×