Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Pozwoliłam sobie przenieść Mamę3 i Agatę do rozpakowanych mamuś :) Dziewczyny, które jeszcze urodziły serdeczne gratulacje :) Dopisujcie się do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE: tacia (30l)---------------Leoś--------- ur. 02.04.2014 klaudia ---------------Zuzanna ------ur. 07.05.2014 mamakub.(30l)---------Michaś ----ur. 17.05.2014 oczekująca(24l)--------Igorek------ur. 19.05.2014 Początekcz(19L)--------Jaś ---------ur. 22.05.2014 Ewinka (29l) ------------Staś--------- ur. 23.05.2014 gość85-(28l)----------Michałek------ur 27.05.2014 Flavia23 24l-----------Krystian-------ur 30.05.2014 mammina (Rz) -------Alessio--------ur 01.06.2014 19magda91-(22l)-----Mikołaj-------ur 04.06.2014 kasia2014 (23l) ------Sandra--------ur 06.06.2014 ilonek (25l)---- ---------Pola----------ur 06.06.2014 brzuchatka 28l--------Laura---------ur 07.06.2014 A A A J (28l)-----------Anastazja------ur 07.06.2014 asiula84 (29l)------- Marlenka-------ur 09.06.2014 mamminia22--------Michałek-------ur 09.06.2014 Agata89R (24l)--------Adaś-----------ur 10.06.2014 mama3chłopców.------Leoś---------ur 10.06.2014 MAMY W DWUPAKU: esmi90 (23l)--------------04.06---------Jakub Sisilka (28l) --------------07.06----------Bartuś 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Kruszynka----------------13.06---------Miłoszek Nomadic------------------14.06--------Kubuś mamowa (20l)------------16.06----------Artur Justi2 (32l)-- -------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)-------------20.06-------Paweł Jan swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem marika (29lat)-------------20.06-------chlopczyk Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek 33ona (33l) ---------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- -------28.06 -------Marta moniapik86...................30.06............Natalia AIK--------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej wróciłam od gina, powiedziałam,że mam kłucia po ..wy i od...tu, a lekarz-"wyjścia szuka dziecko" :) następną wizytę mi umówił na 23 czerwca, mam nadzieję,że urodzę do tej daty, bo jak nie to szpital mnie czeka czy Wy chodząc na NFZ dałyście na koniec jakąś bombonierkę dla gina za opiekę nad Wami?nie wiem jak to jest w tych sprawach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik,tak-z sokiem pomarańczowym, wlałam sobie całą buteleczkę do tego pół szklanki soku,a obok cała na popicie. Zatkałam nos,wypiłam duszkiem i po krzyku.po dwóch godzinach zaczęło bulgotać w brzuchu, a po trzech byłam na kibelku,przez całą noc potem miałam skurcze,ale nad ranem zniknęły.nie bój się tylko próbuj,mi to lekarka kazala pić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy rozpakowane mam takie pytanie jak macie materac do łóżeczka gryka kokos to dziecko leży na której stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniapik86
A u mnie dziś na obiad lasagne :D daaawno nie robilam a taka naszła mnie ochota :D:D:D to chyba pod typowo ciążowe zachcianki można podpisać :D 😍 Martwie sie bo strasznie mi dziś brzuch twardnieje :o jak już stałam przy kuchence i robilam sos to juz w ogole, brzuch jak skała :o Mąż mówi że się przemęczam, bo ja taka jestem, że nie dam się wyręczyć wszystko robie w domu jak męża nie ma no i nie dam sobie pomóc :) tylko teraz zastanawiam sie czy mala na tym nie ucierpi.Wczoraj jak wrocilam z miasta po 4 h maratonie w ten upał jeszcze odkurzalam i myłam podloge :) wariatka ze mnie chyba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
monikapik nie martw sie mi brzuch twardnieje i to sa dni ze regularnie i nie rodze a termin mam jutro wrocilam od dr szyjka miekka palec wchodzi odgięta od kosci , do tygodnia powinnam urodzic ... o i tyle , teraz musze isc do pracy swojej wziac zwolnienie od rodzinnego bo mam do termi nu porodu a poodobnoz moja gin mowi ze po terminie wystawia albo rodzinny albo mackierzysnki urlop brac , albo ogolnie urlop Ewinka kupilam juz ale cholera soku nie kupilam mam tylko jablkowy , kurde ja wezme lyzke cala butelewczka to niezle moze pocisnac a ja mam wrazliwe jelita haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Nitka, ja też mam materac gryka-kokos,z tego co wiem to najpierw dzidziuś powinien leżeć na kokosie do pół roku aż zacznie się przewracać na boki,i on podobno lepiej dopasowuje się do kręgosłupa,przepuszcza powietrze,w nim się nie rozwijają bakterie co o gryce słyszałam :-) ja mam odwrocony od strony kokosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Asik,widze że u ciebie widać już jakieś postępy ;-) w takim razie działaj z tą mieszanką wybuchową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
monikapik ja duzo robiolam w ciazy a szczegolnie pod koniec i brzuch twardnial,szyjka byla skrocona i rozwarcie bylo juz od marca a urodzilam19maja,dzieki Bogu ze nie w terminie bo bym miala takiego klocuszka jak Agata:)ja dzis poplewilam,naly spal w dzien tylko troche i teraz spi jak obudzi sie to pojdziemy moze na dwor.jak milo wyjsc cos porobic inaczej czlowiek sie czuje zaraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
tylko z tym zwolnieniem mi sie nie podoba czemu gi n moze wystawic tylko do terminu jak przeciez termin jest dwa tyg przed i po wyznaczone dacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewinkaa
To jak wystawia zwolnienie to zależy tylko od lekarza,ja miałam terminów 3.06 a zwolnienie mi wystawił do 16.06 wiec kloccie się dziewczyny!!szkoda macierzyńskiego!! Asik trzy łyżki to minimum:-) jedna nic nie da.dawaj trzy łyżki,może akurat Milenka się ruszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba faktycznie coś się zacznie asik przed tą pełnia albo w trakcie Emsi , Agata, sisilka , wy już po terminie tak więc myślę że niedługo będziecie mieć swoje maluszki ze sobą (chyba nic nie pokręciłam) potem asik i Kruszynka dzisiaj już chłodniej przynajmniej nogi mniej puchną, a mały ma znowu czkawkę chyba już 3 raz dziś i strasznie się pręży chyba mu już ciasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ewinka dalam jedna boje sie troche ze za bardzo mnie ruszy haha a to jak dla mnie szczerze mowiac wcale nie jest ohydne czyt cos to wogole nie ma smaku z sokiem nawet nie poczulam ze wypilam jak cos wypije jutyro jeszcze bo na noc to lipa troche moze , no pojdde jutro do szefowej powiem jaka sytuacja czytam czytam ze ginekolodzy tak postepuja nie wiadomo dlaczego i dzialaja bezprawnie bo nie moga zmusic kobiety na pojscie na wczesniejszy macierzysnki, zobacze co powie szefowa jak nie da to pojde do gin z prosba o to by wystawila mi zaswiadczenie ze jestem zdolna do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
albo wezme zalegly urlop pn wt sr bo w czw swieto i w piatek do szpitala i tyle nie bede sie denerwowac i tak jestem juz znerwicowana ;/ mam dosc swojej gin koniec z nia juz ciaze nastepna bede prowadzic gdzide indziej napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 00
czesc dziewczyny... pisalam dwa tygodnie temu. dzis bylam u lekarza polozenie posladkowe nadal i mam miec cc w sobote.. strasznie sie boje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ewinka rzeczywiscie czytam ze 2-3 lyzki to minimum niektorzyu lekarze zalecaja 30-50ml hm ale jak cos sprobuje najwyzej jutro dzis juz nie mam sil nawet na biegunke jak cos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
kasia 00 to fajnie przynnajmiej juz wiesz ze lada chwila bedzie miala dzidzie szybko i po sprawie nie stresuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
dziewczyny mam takie pytanie kiedy u dziecka pojaqwia sie slina?moj Igor ma ja od dzisiaj i probuje sie przekrecac jak na brzuszku lezy na plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 00
Mam problem widze ze pojawiła mi sie krew taka brazowa ze śluzem, czy ginekolog mogla mi coz zruszyc??? co mam robic??? czekac czy jechac do szpitala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia to normalne po badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
kasia a krew jest zywoczerwona czy brazowa?mi jak gin zrobil masaz szyjki to wieczorem mialam brazowe plamienie i na drugi dzien urodzilam,ale mowil ze jak zywa krew to od razu mam kontaktowac sie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z kad ty mozesz wiedziec czy to normalne?! pierwsze słysze niesluchaj niejakiej ewinki tylko jedz do szpitala bo kazde krwawienie jest niebezpieczne! moja kolezanka tym sposobem stracila dziecko w 35 tyg ciazy ot lekarka sie znalazla! ludzie jak tak mozna dziewczyne w blad wprowadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie poinformowano,ze brązowa krew po badaniu to normalne,tak też przekazałam. Kasia ma swój rozum na pewno i zdaje sobie sprawę,ze odpowiedzi tu udzielane nie są poparte studiami na uniwersytecie medycznym a zwykłym doświadczeniem lub ewentualnie podobnymi przeżyciami.pod koniec ciąży po każdym badaniu pojawiała się u mnie brązowa krew,w związku z tym pozwoliłam sobie tak napisać,oczywistym jest,że jest to TYLKO moje zdanie a nie zdanie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ta wyżej to nijaka ewinkaa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 00
dzieki za rade. dzwonilam do lekarza to bylo po badaniu bo ustepilo... teraz bede czekac na cc do soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, napisze pare słow bo moja pociecha usneła wykąpana i najedzona. Więc o 3:30 poczulam dziwny ból jak na okres, za chwile usłyszałam chrupnięcie i wody zaczeły odchodzić. Szybko skurcze co 4 minuty ale znośne, o 7 pojechalam do szpitala, rozwarcie na 1 palec, lewatywa i polozyli pod ktg, bole dalej oki, skakałam na piłce i chodzilam, o 9 rozwarcie na 2cm i szyjka zgładzona ale pomimo tego podaja oxytocyne na przyspieszenie akcji i zaczela sie jassssssda:P skurcze co 2 minuty, nawet częsciej, o 13 juz 9cm ale głowa nie schodzi, miałam ochote przec i jęczałąm po cichu ale głowa wysoko wiec polozna kazała usiasc na ubikacji i troszke poprzec, udalo sie 10 cm i przemy, bol jak dla mnie najgorszy z całego porodu bo nie umialam urodzic głowy a skurcze byly mega a tu okrutna ochota parcia, naczynka na buzi mi popękały, lekarz mi pomogł i w koncu sie synek urodzil, byl naprawde duzy i mnie bardzo chwalili ze caly porod przeszłam tak spokojnie, lekarka sie pytala czy ja tu w ogole rodzić przyszłam ? boli mnie tylek jak siedam reszta ok, szwow nie czuje ale mnie nieźle rozcieła, maly spi i pije cyca, mleka mam coraz więcej i najada sie tym co tam w nich jest, tylko ryczy jak go przebieram. Gratuluje wszystkim nowym mamom i zycze powodzenia, to nie takie straszne jak sie wydaje, choc sa mysli niech to sie juz skonczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ktoś pytał czy robili mi usg, nie robili, ostatnie mialam 5 czerwca i przypuszczalna waga dziecka to 3600, ogólnie ważył 4470, prawie 5 kg:) brzuszysko miałam wielkie to i wielkie dziecko w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Agata dzielna kobieta z Ciebie:-) pozdrowienia dla Ciebie i córeczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
co ja pisze, prawie 4500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×