Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Synka oczywiscie,sorki,to jz z braku snu myle fakty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
agata dzielna bylas:)Igor stwierdzil ze w nocy tez spac niebedzie i probuje kope zrobic a juz jedna poszla.zasnal o22a pobudka o1.20i tak lezymy.m poszedl do drugiego pokoju bo chhce sie wyspac i biegunka go meczy a ja jutro znowu nietomna bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Agata- gratki:) - ja wczoraj myślałam,że się uduszę w nocy, musiałam okno na oścież otworzyć, nocuję oddzielnie od m, bo on spi przy zamkniętym oknie z zamkniętymi drzwiami, a ja męczę się i pocę tak,że piżama mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniapik86
AGATA gratulacje :) U mnie dziwnie:( mam jakies dziwne bóle brzucha, takie klucia w dole, ból niesamowity, wczoraj wieczorem myślalam że umrę, nawet mąż się wystraszył, bo ja raczej panikarą nie jestem a on dzis miał wyjazd służbowy o 4 rano i wraca dopiero w nocy z sb na nd. Poza tym mam jakies dziwne mokre "upławy"....wodniste takie:o Nienawidzę siedzieć sama w domu, mimo ze od miesiaca siedze do 17, ale zawsze mam swiadomosc ze pozniej bedzie ze mna mąż. NIenawidzę jego wyjazdów, szczególnie teraz:( ale niestety nie mógł zrezygnować, poza tym to są dodatkowe pieniążki do domowego budżetu.... Dowiedzialam się wczoraj poza tym, że mój mąż chciał zrobić mi niespodziankę i kupić nowe auto, bo mamy 3 drzwiowe, a wiadomo jak teraz się Nam rodzina powiększy, to potrzebne będzie wieksze....trochę bylam zla ze mi nic nie powiedział, bo wiadomo że to idzie ze wspólnych oszczędności, ale później sobie pomyślalam, że przecież i tak nosiliśmy się z zamiarem kupna nowego auta. smutno mi strasznie dziś.sorry dziewczyny musialam się wygadać...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
moniapik- my żyjemy z wyjazdów m. to wyobraz sobie,że ponad miesiąc nam przepadnie:( bo mały nie chce wyjść, m czeka od poczatku czerwca...i nic:( i pewnie tylko urodzę to zostanę sama, bo m musi jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
monikapik kazdy ma raz lepszy raz gorszy dzien a w ciazy w koncowce to juz wiekszosc ma tak.a moze wody ci sie sacza ten sluz?moje dziecko spac wcale niechce spi pol godziny i po spaniu:/wezme go w poludnie na dwor bo teraz zimno i wieje a chce jeszcze ogarnac troche w domu,codziennie sprzatam a ciagle balagan.czas leci Igorek ma prawie miesiac juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, no i jak po nocy w pełni? Ja niestety dalej w dwupaku. Agata, byłaś naprawdę bardzo dzielna :) Monia, rozumiem Cię, też wypatruję męża i nienawidzę być sama w domu teraz. 33ona, w sumie to na pewno mąż by się przydał po porodzie, ale przynajmniej teraz masz pewność, że będzie z Tobą w tym dniu i poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Agata gratulacje raz jeszcze i dzieki za relacje , co do usg jak widac lubi sie mylic ale o kg ludzie :/ u mnie poza cala noca bolesnych skurczy ktore ok 8 rano die rozeszly nic sie wiecej nie dzieje czekam na skurcze jak na okres bo mowicie ze to tali bol a ten moj to inny takie sciskanie dolu brzucha promieniujace do bokow plecow no i oczywiste twardnienie przy tym a trwa to 1;1,5min zanim pusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
dziewczyny które są juz umówione na kontrole bioderek z maluchami. Ile czasu będą miały wasze dzieci w dniu badania? bo ja dziś dzowniłam sie umówic i babka w rejestracji do mnie z mordą ze pózno dzwonie. mały ma teraz 2 tyg, a w dniu badania będzie miał 6 tyg. Myślałam że to ok, bo w szpitalu mówili że trzeba isc po ukończeniu przez dziecko 4 tygodni nie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Flavia nie martw sie,chyba norma jest taka,ze między 6-8tyg.dziecka. my jesteśmy umówieni na 1.07 wiec będzie miał Staś 5tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
flavia my jestesmy umowieni na23 wiec igorek bedzie miec 4tygodnie i4dni u nas sa duze kolejki i ja jak wychodzilismy ze szpitala to zapisalam go.asik ja mialam skurcze porodowe od kregoslupa szedl taki prad do brzucha i tak co minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
no własnie u nas też kolejki, okazało sie ze trzeba miesiąc czekac, myślałam że szybciej będzie wizyta. wiecie co mój maly juz 4 dzień nie robi kupy, napina się puszcza bąki i nic. pytałam w srode położnej bo wtedy juz nie robil to kazała mi pic koperek i jesc lekkie rzeczy i powiedziała ze po tym powinien zrobic. dziś mamy piątek i dalej nic, w nocy juz dałam mu czopka bo bolał go brzuszek i miał twardy. chyba jeszcze raz do niej zadzw zapytam moze jakies kropelki czy coś bo się martwie. tyle dni bez kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
Asik nysle ze sie zaczelo u ciebie:-) Flavia dzwon jak najszybciej bo to bardzo duzo dni a maluszek ma malo miejsce w brzuszku. Moj teraz robi tak ze 3, od kad przepajam woda kopka rzadka jest, ale profilaktycznie takie cwiczenia mu robimy jak w szpitalu pokazywali. Moj spi duzo i jest grzeczny nie wiem czy ze 2 razy zaplacze na dobe, wasze byly tez takie grzeczne a potem zmienilo sie? Mikolaj to cala ja z wygladu, a ja bylam bardzo grzeczna wiec moze tez taki bedzie. U mnie problem jedyny ze tesciowa sie z jej mama wtraca, mieszkamy u niej na razie, wczoraj sie poklocilam z m bo ja chce wracac a on ponad miesiac chce zostac, oszaleje tu, zero prywatnosci. Pozdrawiam i gratuluje nowym mamom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
flavia podobno dzieci na mleku matki moga do tygodnia kupy nie robic a po czopku poszlo?ja raz igorowi dawalam bo strasznie plakal przez brzuszek i poszlo od razu.moj dzis po kazdym jedzeniu zrobil kope i teraz moze zasnie w koncu,bo meczy sie a niemoze spac.flavia a daj malemu koperku do picia to tez pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
magda połózna mówiła ze dziecko na piersi moze nie robic kupy ok 5 dni, ale dla mnie najgorsze jest to ze on chce a nie moze, widze ze jak sie napnie to boli go brzuszek:( chce mu jakos pomóc masuje ale nie idzie, a baki puszcza cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekująca no własnie nie poszło po czopku. ja sama pije ten koperek. zastanawiam sie czy małemu dac, bo niby kaza nie przepajac. mój tez robił kupy po kilka razy dziennie a pózniej cos sie zattrzymało. nie wiem czy cos zjadłam czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Flavia,na pewno nic nie zjadłaś,nie ma to wpływu na dziecko. mi nie kazali dopajac ani wodą ani koperkiem... Jak dziecku chce się pić to dawać pierś. u nas robimy kupy dokladnie 5razy dziennie,ja bym sie jednak zmartwiła bardzo jakby kupy nie było przez kilka dni. A poza tym wszystko z Krystiankiem w porządku?dużo je? A siusiu dużo robi? magda-przewaznie jest tak,ze pierwsze dwa tygodnie dziecka są bardzo spokojne,bo bóle brzuszka,wzdęcia,kilku przewaznie pojawiają sie od trzeciego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dziewczyny a jakie macie czopki dla maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
tak robi siku normalnie, duzo je cały czas by wisiał na cycu, bąki wali, tylko tej kupy nie ma. tez sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Dzieci na piersi nie trzeba dopajac a czopki jak chcecie na wyproznienie to glicerynowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia dzieci na piersi ;) moga kupy nie robić nawet 10-14 dni ;) ale jeśli się martwisz to zadzwoń do położnej powie Ci to samo ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Jutro idę na wywołanie, mały ma 4460g Trochę się martwie:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Nomadic bedzie dobrze kochana trzymam kciuki za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic, będzie dobrze :) i czekamy na relację. A ciekawe co u Kruszynki, też miała termin na dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Dziewczyny asik oczekujaca powiedzcie mi bo wiem ze maly oczekujacej mial problen z zoltaczka jaki mial poziom? Bo moja przy wypisie miala 13,50; dzis bylismy u lekarza i skierowala mala do szpitala bo powiedziala ze jest zolta powtorzylismy badanie i mala ma dzis 12,5 czy to jest bardzo duzo? Nie zgodzilam sie na hospitalizacje bo mala miala by zostax sama w szpitalu serce by mi peklo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O właśnie, dzisiaj ma termin asik i kruszynka ciekawe ;-) brzuchatka naprawde niemam pojęcia i niepomoge :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
brzuchatka ja ci odp, bo mały w dzień wypisu był na granicy żółtaczki mial 14 a norma do 15, zaczynały mu się robic żółte białka w oczkach. wzieli go na 2godz na naswietlanie i wypuscili do domu. kazali patrzec czy nie robi się żółty, ale na szczescie nie robił się. myslę ze powinnas isc z małą na naświetlanie, nie ma dużej żółtaczki. pewnie długo was nie będą trzymac skoro mój miał tylko 2 godziny. Ja dzwoniłam do położnej, powiedziala zeby dac jeszcze czopka i czekac, masowac brzuszek i musi w końcu zrobic, jak puszcza bąki to nie jest zle. dziś go brzuszek tak nie bolu bo jesr grzeczny. od 1 smacznie spi. jak się obudzi nakarmie i włoże czopka. czekamy na tą kupe jak na zbawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Flavia tam ktos dobrze napisal ze dziecko na piersi moze nie robic tak czesto i to jest normalne Vbrzuchatka a jak karmisz pm czy mieszanie ja mieszanie to przepajaj , poziom spada wiec nie jes zle kontrola bilirubiny tylko i naswietlania tylko nie wszedzie mozna zanosic na samo naswietlanie i dlatego klada, wiekszosc jednak sie kladzie ale tam odrazu rrotawirusy itp zalezy wszystko od stanu dzidzi, znajomej miaka ciagle powyzej 13 prof kazal normalnie karmic przepajac duzo i na slonce wychodzic i przeszlo bez szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Nomadic będzie dobrze, trzymam kciuki:-) dawaj znać co i jak. brzuchatka,u nas przy wypisie byl poziom 11, a 4 dni pozniej 12. U nas kładą do szpitala od 17 czy 18 dopiero. mamy jadl,robil kupki,chodziliśmy na spacery i juz zoltaczki nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×