Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość oczekujaca1234
kasia sprobuj kapac w rumianku zuzie nam to pomoglo duzo na odparzenia.my pampersy mamy3z pampersa bo2juz male sie robia a z dady2sa dobre jeszcze.my 27chrzcimy.ciekawe ile maly wazy teraz.wiecie on jest bystry bardzo i cfany bo jak jestem z nim to aby na rece chce i buzi mu dawac :)my mamy tragiczne noce malo spi bo w dzien wysypia sie a w nocy bawic sie chce.a ten zageszczacz do mleka gdzie mozna kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
a ja juz dostalam okresu ciekawe jak teraz beda cykle wygladac.wiecie ja sobie nie radze z tym ze slysze docinki ze przytylam w ciazy,wczoraj plakalam pol dnia,ale co poradze jak ani sie nieobzeralam tylko ciagle hormony bralam.tak mi przykro jak slysze takie slowa przez to wstydze sie do ludzi wychodzic,m mowi zebym sie nieprzejmowala ale ja niepotrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Gosciu dzieki juz zamowilam w aptece gemini :) ja0 przwciw odparzeniom stosuje bepanthen jak dla mnie super nue mamy problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej oczekująca-tyle pracujesz fizycznie. to schudniesz. Ja jem jak koń- apetyt mi powrócił, waga leci w dół powoli ale jednak:) ciekawe kiedy 9kg mi spadnie i czy spadnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi a czym smarujesz? Ja tylko oliwka na mokra skore po kąpieli a mam dwa kremy lirene i fax wyszczuplające które czekają bo nie wiem czy mozna. Kasia może trzeba dłużej wietrzyć pupcie? Jolka zazdroszczę ci ja nie potrafię ściągnąć swojego a ty do tego ręcznie i aż tyle szacun:) A mój znów dziś daje do wiwaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuśki dawno nie pisałam ale czytam was uważnie. Ja już byłam na bioderkach, oczywiście szeroko pieluchować a bioderka jak na jego wiek (jak to ładnie pan doktor powiedział ) prawidłowe. Byliśmy też na wizycie u pediatry, (coś mi się pani doktor nie podoba) ale dam jej jeszcze szansę. Bartuś ważył przy wyjściu 14 czerwca 2760, a przedwczoraj 11.07 3650. Pokazałam pani doktor że mały ma krostki przy uszach, na skroniach troszkę na twarzy z zapytaniem co to jest? Pani doktor kazała mi odstawić całkowicie mleko!!!!!!!!!!!!! Podobno Instytut Matki i dziecka już od 11 lat bije na alarm aby matki karmiące piersią nie spożywały mleka krowiego. :/ Prawie wcale nie podaję mu mm, dziwne ale chyba poprawiła mi się laktacja. :) Na razie nie ściągałam bo mały budzi się co 3godz w dzień i wisi na cyckach po 40 minut. Kupki robi kilka dziennie. Też miałam problem z odparzeniem w te upały, dwa dni z sudocremem i jest ok. Jutro usg główki a potem z wynikiem do pani ordynator. Zapytam o te wypryski, przyznam że mnie trochę niepokoją. co do położnej która odradzała szczepienia przy wcześniaku, słyszałam że nawet sanepid nie robi problemu przy prośbie aby odłożyć szczepienie dla wcześniaka. Sugerują się że podskoczy wagowo, organizm lepiej będzie funkcjonował i wtedy szczepią. Ale to oczywiście informacja z drugiej ręki. Ja zaczynam ćwiczyć od jutra. Przestałam już plamić, a co do sexu to m zadowolony. Do gina idę za tydzień i też jestem ciekawa co poleci w ramach anty. ( sama jestem cudem narodzin z pewnego zabobonu :D jak się karmi piersią to się nie zajdzie :D a potem się urodziłam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
kasia,ja odciągam mleko do kilku butelek i daję do lodowki.Rano wylewam bo ściągam świeże i tak wkółko.Przy synach nie miałam tyle mleka,myślałam że teraz też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisilka ale Jolka napisala ze podjecli decyzje ze nie beda szczepic wiec tu chodzic chyba nie o odroczenie bo z tym nie ma problemu , wczesniaki ponizej 2,5kg lub/i ponizej 36tyg urodzenia i tak szczepi sie acelularnym krztusciem i maja za darmo prevenar, ale zeby polozna naklaniala do nieszczepienia to naprawde dla mnie to jest szokujaca wiadomosc ;/ to tak jakby policjant namawial tdo lamania prawa , ale podejrzewam ze to jakas polozna wiekowa mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka 2 litry mleka? Zazdroszczę ja w szczycie swojej laktacji ściągałam 200-300 ml dziennie. Na razie mało mam mleka, jakieś śmieszne 10 ml co 3 godz, ale przystawiam małą i ściągam. Karmi piję. Mała o dziwno trochę ssie, w nocy nawet na głodnego possała z 10 minut, a potem nakarmiłam mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawiłam ok 2 tyg, z czego pierwsze parę dni obficie, a potem tylko plamiłam. Zdziwiłam się bo moje koleżanki krwawiły co najmniej miesiąc, ale mój lekarz powiedział, że to zależy od kobiety i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, jesli chodzi o odparzenia nie mam tego problemu, ale mysle,ze w duzej mierze to zalezy tez od skory dziecka, bo moj maly ma tak fajna pupe, ze nie zawsze ją smaruje, bo po prostu nie ma potrzeby, smaruje co 2 przewijanie, a stosuje linomag z cynkiem, albo zielony, plus wietrzenie pupy przy ktorym zawsze mi sie maly swajda, czuje wolność. Moze mąka ziemniaczana? położna polecała taki sposób.Co do ulewania też nie mam pomysłu, moze rzeczywiście te zagęszczacze? kolezanka też stosowała i i dzis jak mała ma 4 miesiące problem już zniknął, mi sie wydaje ze to wszystko jest wina tego niedojrzałego układu jednak, byle by dzieciątko się nie męczyło wiadomo ze mama sie martwi jak coś się dzieje. Ilonek mi od razu laktacja zanikła, mleka było mało, ale wydaje mi sie ze mogłam od początki ciagle przystawiać, nawet jak był ryk dzien i noc i moze by sie tworzyło tyle ile trzeba? z drugiej strony mały był niedość ze na cycu to go dokarmiałam a i tak nie przybierał prawie wcale...teraz znowu taka głodzilla, ale dziś w nocy ładnie nawet spał, chyba ma kolke lekką ale delicol działa najlepiej ze wszystkiego, moze z godzinke popłakiwał ale ciepla pieluszka, masaż i ten delicol i przeszło, ale jest okropnie dzis maruda, masakra:) Włąśnie się zdziwiłam jeśli chodzi o ten rok 2012 , ale dziekuje za informację:) Brzuchatka moze malutka ma gazy? czytałam o takim preparacie jak windi kateter, pomaga i przy kupce i przy gazach, chyba wyprobuje na gazy, z kupa nie ma problemów:) ale uwaga na takie specyfiki, niech sie dziecko uczy samo pierdzieć i wydalać, ja pomagam jak tylko jest krytyczna sytuacja bo mi zal dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja się już stresuje że we wtorek nie odciagne tyle mleka,żeby się najadla. Kilka razy ja i mąż próbowaliśmy laktatorem i prawie nic nie wyszło. Ręką idzie mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciąż w łóżku z mala,coś się czuje jak na grypę,boli głową plecy senna jestem i słaba,położę dziś to się zregeneruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej mój dziś od 8:00 do 11:30 płakał, może musi się wyryczeć:) wczoraj w dzień spał,w nocy, a od rana ryk:) ma nieunormowany dzień -jutro idziemy sprawdzić żółtaczkę i do pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj tez mędzi, poplakuje a brzuch miekki, wiec rozebrałam go do golego i sie uspokoił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
33ona u mnie identycznie,vwczoraj dzień i noc super a dziś od rana straszny płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namodic ja z eveline używam silne ujędrnianie oraz z dzidziuś na rozstępy :) na uda i pośladki z Avonu :) aha już napisała się Kuba ryk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kasia możesz, ja juz brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esmi przypomnij karmisz piersią? To ty chyba się juz na forum tutaj pytalas czy mozna eveline przy kp dobrze pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja bralam apap na bol glowy paracetamol można tak jak w ciąży. Moha dzis raz tak porzadnie rzygla a teraz spokój niebwiem od czego to zależy... Dziewczyny można z takim dzieckiem małym jeździć z włączoną klima? Mam puszczona tak leciutko ale nie wiem może wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie smaruje jakims modelujacym serum po porodzie czy jakos tak z mustelli ale drogie to strasznie i chyba jak to wykoncze to przerzuce sie na eveline :) ale i tak musze sie wziac w garść i zacząć ćwiczyć! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę z Mel B różne ćwiczenia oraz na steperze ... Mieszcze sie jak na razie rozmiar 44:( przez brzuch ... Mam nadzieje ze wrócę do 38 :) i aby mój brzuch wrócił do formy :) z eveline są dobre i cena nie duza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Brzuchatka lepiej ochlodz amochod klima a jedz bez ja np zawsze chora od klimy wiec przy malej niewlaczam juz chyba lepiej leciutko okno uchylic i ja okryc, moja tez raz ulewa raz nie nie wiem tez od czego to zalezy, my teraz spacerujemy ja nosze teraz 38 wczesniej 36 czasem nawet 34 zalezy id rzeczy i rozmiaru , z moich starych ciuchow wchodza tylko te rozciagliwe reszta bez sxans mam 7cm wiecej w biodrach i 10 w biusci i ogolnie plecy rece twarz to mi zostalo no i brzuch aczkolwiek jest ok jak na 3tyg po moge spokojnie zalozyc stroj tyle ze mam ta kreche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zostały 3 kg do wagi sprzed ciąży a nawet nie zaczęłam się odchudzać samo spadło 14 kg zaraz po porodzie a reszta przez spacery :) Łącznie zleciało 18 kg. Tyle, że jestem taką szczęściarą, że zawsze jadłam co chciałam i nie miałam problemów z wagą. Obecnie mam rozmiar 38, przed ciążą 36-38. Wchodzę już w swoje stare spodnie i założyłam obrączkę :) W ciąży wyglądałam jak potwór, miałam podwójną brodę. Myślałam, że już nigdy nie będę ładnie wyglądać, ale na szczęście jest niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ja też mam tą krechę, a najśmieszniejsze jest to, że żadna kobieta z mojej rodziny nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ja tez tak mialam nigdy nie musialam dbac o linie i o to co jem hehe ale fakt faktem duzo nigdy nie jadlam :) ta krecha moze do roku zostac :/ a jak brzuch sie skurczyl to ona ciemniejsza jeszcze chociaz ja i tak zawsze mam ciemny brzuch opalony , ale w spodnie spodnice itp nie ma szans zebym weszla zostalo mi 9kg a w ciazy mialam twarz straszna jak ogladam zdjecia po porodzie z mala to porazka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kuba ma właśnie kolkę .... :( leży na brzuszku i wyje :( a ja co zrobiłam to zrobiłam i czekamy aż minie ... Masakra jakas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×