Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość flavia
asik to one sie już nie schowają i już zawsze tak będzie na wierzchu? szczerze to on jest jeden i mnie denerwuje myślałam ze się schowa;/ bolec nie boli, az czasem jak mam zaparcia to troszkę jest krwi, ale teraz nie ma to w miarę ok. I tak jak piszesz wychodzi po wizycie w wc a pozniej sie chowa i tak w kółko. esmi u mnie tez waga w miejscu i tez mnie to doluje. myślalam ze do chrzcin schudnę ale nie ma szans nie zdążę tez nie ma kiedy cwiczyc, nie obzeram się ale jem normalnie bo jak jadłam mało to mleko zanikało. mam 10kg więcej i mi się to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moj ma dziś 2 miesiące waży około 6 kg jest duży i kochany gada po swojemu podchodze to sie smieje az gardlo widac, 2 razy udalo mu sie przy smianiubwydac dzwiek:). Karmie tylko piersia ulewa na maksa az hlusta na podloge:), kuba tez tak mial:). Moj brzuch bardzo bardzo powoli sie naprswia chyba ten naciek mięknie ale mega powoli sukces jest taki ze nosze zeykle gacie ale takie niskie ze pod linia cięcia. Ja wam na poczte jakis czas temu chyba wysylalam michalka zaraz wejde zobaczyc co tam nowego:) Dziewczyny nie polecam grilla zjadlam w niedziele a w poniedzialek bujalam malego caly dzien masakra byla:( Moj maly zalapal smoczek z aventu nie wyobrazam sobie co by bylo bez:). Kuba juz lepiej ogolnie jest ok dociera do mnie ze mam super dzieci:) weekendy spedzamy na dzialce no w tyg to wiadomo. Moj michas srednio lubi wozek zreszta jak i kuba ale m zabudowal mi balkon i tsm spedzamy duzo czasu wczoraj do 21 spal tam:), juz byl po kapieli ale bylo tak cieplo super potem do lozka i ddlej spal. Czy ktoras z was spi z dzieckoem?? Ja spie z dwojka:) ale dzieki temu sie wysypiam. Satana jak teoj brzuch napisz cos? Mamo 3 mysle czesto co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
esmi bo u mnie był problem jęczenia w nocy i nad ranem brzuch go bolał, takie odnosiłam wrazenie i lekarka zmienila mu mleko na bebilon pepti i kazała dawać bobotic i po tym polączeniu w dzien po mleku i boboticu mi płakał ciągle:/ nie wiem, ale jak tylko odstawiłam bobotic przeszło a ta noc po zmianie mleka byla koszmarna, od 2 do rana mi nie spał. Teraz daje dalej mleko hipp, delicol do tego i chłod w pokoju to mały spi o wiele lepiej, troche pojęczy od piątej i tyle.Ja mam wielke uda dalej i sflaczały brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Flavia mozesz isc do proktologa skier od rodzinnego wziac i sa rozne zabiegi gumkowanie itp i wtedy mozna sie ich pozbyc dopiero :) Mamokubusia ja biore mala zazwyczaj do lozka tak od 6 rano jak maz idzie do pracy latwiej mi niz wstawac jak zamarudzi za kadym razem :D ale wysypiac sie i tak ni wysypiam bo mam wyjatkowa regularnie jedzace dziecko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
a smoczek tez z aventu mala ssie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
Moj to bardzo czesto ssie smoka, czasem jak sobie poje to butelke wypluwa a smoczka chce...tez mam z aventu chyba 4 bo dostalam. I kopki czesto w bolach robi, daje delicol ale nie wiem czy cos powinnam jeszcze podawac? Ale to chwile poplacze, zalatwi sie i koniec. Ja z mojej figury jestem nawet zadowolona, zostalo mi niecale kilo do zrzucenia i uda szzuplejsze niz przed ciaza tylko brzuch sflaczaly, teraz62,8 a moja wymarzona waga to 57 gdzies, narazie co dzien waze mniej a to dobiero wczoraj minelo 6tyg, ale bardzo malo jem i czasem tez mam mniej pokarmu ale jakos wycisne tyle ile trzeba wiec korzystam, a nowych produktow nie moge wprowadzac malego boli brzunio wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
asik o nie nie, co to to nie. ja już się zarzekłam że nigdy w zyciu juz nie dam już sobie grzebac przy kroczu. mam uraz nawet do gina i tak sobie myslę ze teraz jedynie pójdę na tą kontrolę i więcej mnie nie zobaczy. jak sobie przypomne ten rozrywający ból przy porodzie to masakra, nie dam więcej się nikomu dotknąc. Dziewczyny ale mam do was poważne pytanie czy któraś z was plami po sexie? bo ja już miałam normalny sluz tzn taki kremowy kolor, a po seksie jest troche plamien jasnoróżowych i nie wiem czy to coś nie tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
haha no Flavia poza tym ze one tam sa to w niczym innym nie przeszkadzaja ja to bym je usunela ale musze sie ogarnac z dzieckiem najpierw a potem moze sie wybiore ;p chyba ... ja plamilam na drugi dzien lekko ale czy to zwizane z sexem hmm raczej poprostu jeszcze pozostalosci jakis z wyzszych pieter ;p mam dosc tego upalu slabo mi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
ja tez mam dosc. jezu ja się tak poce , że nawet sobie nie wyobrażacie. jeszcze jak małego noszę a on juz taki klocek to jestem cała mokra. jak pojechalismy na szczepienie to tam w gabinecie słońce dawało, do tego stres aby szybko. wyszłam mokra jak szczur az makijaż spłynął. nie wiem czy to wina tego osłabienia poporodowego czy dodatkowych kilogramów ale dla mnie teraz upaly to masakra. az mi się nie chce nigdzie wychodzic bo zaraz gorąco i leci ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Mój Staś też jest już dość ciężki nie wiem duklanie ile, ale ładnie przybiera więc zakupiłam chustę. Czytałam że dwie godziny dziennie noszenia w chuście zmniejszają kolkę i wydaje mi się że jest coraz lepiej. Po za tym że w końcu mogę zrobić wszystko w domu i połazić po sklepach a mały śpi sobie spokojnie :) Polecam Mam do was pytanie. Czy dostajecie już macierzyński? Ja urodziłam 28 maja a jeszcze ZUS nie przelał ani centa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja pracuje w malym zakladzie wiec przesyla mi kase zus i od kwietnia dostaje jakies smieszne sumy z doskoku ze nie moge sie doliczuyc nic pojde tam i iech mi powiedza za jakie okresy ile bo to oszusci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Od kwietnia dostajesz? a kiedy urodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
my chyba zaszczepimy ta3w1 bo niechce zeby cierpial przy kluciu.mi waga cotydzien spada ale ja mam duzo wysilku fizucznego a w nocy dziecko tez nosze bawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Moja dostała nowe krople do oczu i masujemy kanaliki. Jak za 10 dni nie przejdzie to do okulisty. Flavia ją po seksie pierwszy raz miałam trochę krwi seks był wieczór a rano było już ok. Moja jak ma dobry dzień to cały dzień na brzuchu śpi. Ogólnie lubi być na brzuchu. Denerwuje się tylko wtedy jak już nie ma siły podnosić głowy:-) to się wtedy fajnie wkurza :-) Dziś rano sama wstała o 7 i obrazu zaczęła się uśmiechać pełną gębą,usmialismy się z mężem:-) Mi waga leci powoli 1kg na tydzień,wszyscy mówią że dobrze bo nie za szybko. Mam już-11 dopiero a jeszcze 9 a chciałabym jeszcze 15 zrzucić ciężko będzie,nie jem dużo ale czasem mnie najdzie i tak jk dziś zjadłam biszkopty już tydzień za mną chodziły i się skusilam :-( Całą jestem grubą i całą w rozstepach. Masakra:-( Dziewczyny myślę o zakupie chusty do noszenia co wy o tym myślicie? Miał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
kasia2014- wyżej pisałam właśnie o chuście i polecam. Ja kupiłam elastyczną bo łatwiej się wiąże. Na YouTube oglądałam filmiki jak wiązać i jest to łatwe. Mój Staś uwielbia w niej siedzieć a ja mogę poruszać się po domu gotować i sprzątać jak w ciąży :) Po zawiązaniu chusty można podłożyć pieluszkę i zrobić kołnierzyk jak nie znajdziesz filmiku to zdjęcie mogę Ci wysłać dzieki temu dzidzia trzyma sztywno główkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
oczekujaca ja chcialam 5w1w bo to tylko na pierwszej wizycie sa dwa uklucia a pozniej jedno juz ciagle a 6w1 ciagle jedno uklucie tylko drozsza ale sie teraz zastanawiam czy ja przezyje jej placz ;/ co do chusty moja kolezanka planuje zobacze jak to sie sprawdzi chociaz w ten upal bym chyba zmoczyla dziecko bo takie cieplo od niej idzie a mi i tak gorąco Agu w kwietnii z zusu to chyba 12dni mnie objelo jakos reszta zaklad pracy ale pierwsza wyplate jakąkolwiek dostalam 30 maja , za l4 urodzilam 17 czerwca ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jolka kolka ja miałam kiedyś problem ze smoczkiem od butelki i okazało się że po prostu go źle składałam po myciu, był niedociśnięty w jednym miejscu i dużo powietrza się dostawało do środka. Potem używałam avent (ale natural żeby wolniej mleczko leciało bo mój brzdąc jeszcze nie nadążał). Starałam się pamiętać zawsze żeby dobrze wszystko docisnąć i zakręcić i ani się nie ulewało ani nie mieliśmy problemu z kolkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej mały mi żyć nie daje, ciągle gubi smoczka i płacze.Wydaje mi się,że on się nie najada ciagle szuka -zdesperowany m kupił bebiko.Też ulewa.Raz dałam 20 ml- to ulał i dalej już nie chciał i raz 40 ml. 40 ml w ciągu 30 sekund wtrąbił...i ulał.Szalony, a pózniej znowu z cyca jadł. Moja mama nie widziała takiego dziecka.Ona się z niego śmieje.Jest jak wampir taki głodomór.Ciągle szuka cyca:( -ja nadal mam 10kg na plusie, waga stoi w miejscu.Ale jem jak zawsze, oprócz wzdymających rzeczy itp.JEM SŁODYCZE- CZY WY TEŻ? CZY NIE MOŻNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
aha dodam,że najpierw podaję 1 pierś a pózniej drugą pierś,i pózniej pokarm sztuczny i znowu pierś... to jakby na jedno karmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona33 zmień mleko bo chyba synus sie nie najada z Twojego mleka my podajemy Nan pro. u nas wczoraj kolka była ale jakby krótsza i ładnie dzisiaj spal od 22 do 2 później 2:20 do 5:45. Niewiem czy to dzieki delicol. Zobaczymy dzisiejszy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
33ona dawaj cyca i dokarm jak placze. Moj spał wczoraj od 16 do 4 rano, budził sie tylko na jedzenie:0 znowu spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi- właśnie o to chodzi,że nie wiem co jest grane;) bo żre jak prosię,aż ulewa i to sporo mu chlusta.a w nocy to czasami aż dziwne ...śpi bez karmienia od 20:00 do 2 w nocy, a kilka razy nawet do 4 rano spał.aż się martwiłam,a jak głodny od razu ryczy.Nie rozumiem tego,muszę porozmawiać z pediatrą.Mam wrażenie,że się najada w dzień żeby mieć "zapas" na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej Agata:) hmm... i przez to,że w nocy śpi tak długo..chyba laktacja mi zanika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona33 ja nie jem słodyczy i ograniczam pieczywo bo jadłam duzo a od kilku dni 2 kromki dziennie a tak jem marchew jak.glod dopadnie :) Mi też laktacja zanika :( a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
33ona jesli maly przybiera tomoze przespac noc i jest ok napewno masz dobre mleko jesli potrafi ttyle spac po nim nawet nie mow ze slabe czy zr laktacja zanika , nic nie zabiknie jak bedziesz przystawiac mleko sie zmienia robi sie tresciwsze,mojej kol corka spi na piersi od 21 do 6a onanic nie je chleb bulki wedline indyka owoce i woda bo mala na skaze i od tego pokarm nie zaniknie zebys i o chlebie i wodzie byla :) przystawuaj on popristu chce sobie ssac , moja na mm nie ptzespi dluzej niz 2h a niby bardziej sycace :/ po moim pottafila 3hh spac ja przez jej pobudki nie mialam kiedy sciagac mleka i tylko 1-2 dziennie to robie i niestety jest go mniej wiec przystawiaj ciagle malego i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik i dziewczyny- dzięki za wsparcie, wczoraj aż chciałam powrócić do życia, czytaj: zacząć pracować, pokłóciłam się z m...bo mały leży i ryczy aż bordowy a on w drugim pokoju film sobie ogląda, a on myślał,że ja w pokoju walczę z małym, a mówiłam,że idę do kuchni:( wiecie mój mały jakoś zawsze się tak przekręca że leży w poziomie zamiast w pionie w łóżeczku- u was też maluchy tak się przekręcają? u mnie prawie za każdym razem.czasami biedny główką w szczebelki zawadza i płacze, a raz płakał, bo kocyk na główkę mu się nasunął z poręczy- nie wiem jak on to robi.Ja często sprawdzam co robi i czy śpi- czasami sobie gapi się i leży po cichutku:) ale to wyjątek,że taki grzeczny, z reguły drze się jak mały wyjec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agh A ile zaplacilas za chustę? Bo ją patrzyłem na alego to jedne są za 60-80 a drugie 200-300 to masakra. Czasem ją mam w hoteliku jak gotuje ale nie zawsze to pomaga a w tym większe możliwości tak jak mówisz. Moja coś ostatnio słabo je chwilę ssa i nie chce,nie umie ponownie złapać cycka nie wiem czemu. Moja od wczoraj nie może kupy wycisnąć i się denerwuje tym. W nocy spala od 21 do 24 pobudki i od 2 do 5 więc nieźle. Ostatnio mi ciężko bo mąż robi po 12h non stóp i on nerwowy przez brak snu ją nerwowa bo w niczym nie pomaga,masakra. Ona33 ja nie jem słodyczy bo wmawiam sobie że to małej zaszkodzi ale dzięki temu nie przytyje,ale wczoraj zjadłem biszkopty,ale czekolady ciastek itd nie jem,parę raży od męża ugryzlam ciasta a tak to się pilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
33ona jesli spi w nocy tyle to rzeczywiscie sie najada, jak maluszek placze nie zawsze chodzi o jedzenie, moj ma potrzebe ssania a jak go cos zaboli to na maksa ssa, i teraz wiem ze bron boze mleka nie moge dac, ew woda albo smoczek bo zazwyczaj to cos z brzuszkiem i mleko pogarsza sprawe, dlatego twoj ulewa, moze cos go boli, pije cyca, dałas jeszcze butelke i zwymiotował bo jest full a ma potrzebe ssania mocną, dzieci tak mają, może ma kolke? daj mu smoczek moze sie uspokoi, ponoś, przytul, u mnie uspokaja na brzuszek pieluszka ciepla, masaż, wtedy daje pierdziochy ze aż miło, często nad ranem ma tak, w dzien jest aktywny, kula sie i nie ma problemóz w z gazami:). moj tez sie kula w lozeczku, raz miał nozke na zewnątrz :/ bo z jednej strony miałam ochraniasz ściągnięty, teraz mam taki niski to załozyłąm bo sie tez boje,raz sie obudzil z glowką przy samych szczeblach gołych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
33ona u kazdej jest podobnie facet to facet jaki nie bylby cudowny zawsze bedzie inny niz kobieta i nie bedzie do konca rozumiec naszych problemow .. bo to jest chlop a chlop mysli inaczej Moja tez zaczela sie tak przekjrecac od kilku dni wierci sie po calym lozeczku a do tego ma klinek przeciw ulewaniu wiec sie zsuwa w dół jeszcze do tego :D Kasia moja to tez sie prezy na kupe a robi co 2 doby wiec juz dzien przed zaczyna stekania i czerwona sie robi ale najpierw ida bączki a dzis juz kupa poszla znowu na 3 pampersy haha wolalabym codziennie jedna , ale zasnela teraz spokojniutka , nie wiem gdzie w jej brzuszku sie to wszystko miesci Kasia staraj sie wszystko jesc i obserwuj , chyba ze miala jakies problemy z kolkami to ostroznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
a moja zaczela ladnie bekac wkoncu ale jak sie naje to wiadomo ulewa ale to nor mlane juz z tym wyluzowalam trzeba przebierac i prac trudno , moji tesciowe powiedzieli ze jak tyle ulewa po jedzeniu to zdrowe dziecko heh maja jakies wiejskie przesady ale moze i racja po rzeczywiscie ona problemow zoladkowo jelitowych nie ma , ale znalazlam sposob odbija po 3 razy w trakcie jedzenia i jest ok :D moja to jak glodna to najperw tak cos mruczy wierci sie itp ja juz w nocy odrazu to slysze wiec jszybko robie mleko i nie dopuszczam do placzu bo jak juz zacznie to wisk głodowy a ona ma takie wysokie tony pisku czse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×