Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

A co do kąpieli ja karpie codziennie,dziwnie by mi było jakbym jej nie wykapala. Ja do kąpieli używam z rosmana i mam go od urodzenia zuzi i jeszcze jest w pierwszym opakowaniu,a nie oszczędzam go. A po kąpieli używam F18. Polecam wam bio oil fajnie działa moge powiedzieć że są efekty a stosuje ponad miesiąc dopiero,więc spoko kupuje większy za 53zł i w miesięcu trochę więcej niż dwa schodzą,przy używaniu 2x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Kasia pasowaloby na ten 7-9 lub 11-12 tydz Mojego meza cos łamie chyba bo ma stan podgorączkowy i przeniosl sie na kanape dla dobra malej a ja nienawidze sama spac nie umiem ;/ chyba jak mala wstanie bede z nia spala :) moj maz wiekszosc czasu spedzal w delegacjach i musialam spac sama dramat moglam praktycznie cala noc miec wlaczony telewizor i prawie nie spac ... naszczescie poki co ma stacjonarna prace tzn teraz 100km od domu ale jezdza codziennie bo maz jest kierownikiem na budowie wiec wiadomo gdzie budowa tam tzeba jechac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
kasia a smarujesz blizne po cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola jadła dziś co 3 godz, rozrabiałam 130 ( dwa razy nie dojadła ), ostatnie karmienie wypadało o 21 nadpiła 50 ml i więcej nie chce. Łącznie 680 ml. Spała przez cały dzień razem 50 minut. Coś dziwnego się z nią dzieje ostatnio, nie śpi, mało je. Idę spać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Asik Filipek 3 września skończy 3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Darianna nie wazne ile je ile wazy wazne czt przybiera jak przybiera to jest oki ) Ilonek ty spioszku :D moja dzis zjadla 770 ostatnio to i 915 zjadla hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
haha czytam o tym kichaniu i śmiejemy się z mężem, bo ja właśnie dziś przy karmieniu kichnęłam a Staś się tak zląkł minka w podkówkę i płacz :) Widzę że szczepienia macie za sobą ja zakupiłam ale mały ma jeszcze brzydką po gruźlicy dwa razy się jadziła zrobił się strup i lało się z tego, Pani doktor powiedziała że przejdzie samo ale szczepić nie możemy ani na basen chodzić. Jestem z wami od pierwszych wpisów ale rzadko się udzielam, mój synek jest bardzo wymagający a ja oprócz opieki pracuję więc mam mało czasu na pisanie. Okres to nie za wcześnie? Ja miałam w 8 tygodniu ale okazało się że to nie okres tylko że nie uciskali mi brzucha po porodzie dlatego zaczęło schodzić nie wiem nie znam się. Ominął mnie watek gdzie oglądacie swoje zdjęcia? Nie mogę znaleźć tych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asikk
ja dostalam okres 8 tyg po poordzie :) odebralamn cytologie jest 1 wiec wszystko wporzadku dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Wiem właśnie że niektóre kobiety maja po 6-8 tygodniach a niektóre nawet po roku .. Nie ma to chyba nic wspólnego z karmieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej,nomadic nie martw sie, synowi napewno przejdzie, kurcze matka musi ciagle sie o coś martwić, dosłownie ciągle, a jak już ma więcej niż jedno dziecko to już w ogóle.Flavia ładne fotki, Krustyianek jest naprawde duzy, a jak wciąż czekam na okres, chyba bym sie lepiej poczula jakby to wszystko ze mnie wylazło.Ja też nie lubie spać sama, a rano musze wziąć syn a do lozka bo musze sobie z nim polezeć. Moj ogólnie je 7 razy na dobe, między 130 a 170 ml mleka, licze mieszanke a nie ilosc wody ktora wlewam do mieszanki, oczywiscie nie zawsze to wypija, tak najczesciej 140.Wczoraj cały dzien spał, dosłownie, juz sie balam ze w nocy nie zasnie, ale zjadl przed 19, pobawil sie i spał do 2, potem do 6, teraz znowu spi, pogoda deszczowa to znowu bedzie spal caly dzien.Moj nie placze na kichanie bo sam kicha jak stary chłop, tak głosno ze czasem nie mozna wytrzymac ze smiechu.Darianna widocznie dzidzius tyle potrzebuje, moj je ponad norme, a wcale jakos super nie przybiera na wadze, wiec serio sie zastanawiam nad tym mlekiem Hipp, asik pisałąs ze ma wiecej tluszczu niz inne, a on tyle umie wrąbać mleka a waga jakos wybitnie nie leci do gory, 3 wrzesnia sie dowiem ile przybrał.Ja mam 8kg na plus, do stycznia musze spaść z tej wagi, jajgorszy mam brzuch, taki odstający dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
załuje ze tyle jadłam, 21 kg przytyłam, 13 spadło bez niczego ale te 8 to pewnie to co ja przytyłam jedzac bez umiaru...Mnie też bierze choróbsko, gardło mnie boli i chyba kataru dostane, i znajac zycie dziecko zaraże:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z kawką ;-) a ja przed 6 już nie śpię, zjedzone śniadanko i kawusia. Mój to teraz około 21 idzie spać i budzi się po 2 potem przed 6 i nadal śpi. Pogoda paskudna :/ i pokłóciłam się z m ... porażka normalnie :/ myśli, że ja robot a On ??? przychodzi o 15:30 wczoraj i biedak popilnował z 1,5 h Kubę i zmęczony i tylko laptop i TV ... brak słów :/ dzisiaj mu wypomniałam , że niczym się nie interesuje :/ zabolało jego moje słowa, że krzywdę chce zrobic dla syna ... bo kto na sucho czyści nosek takiego małego szkrabka ... niech sam sobie czyści na sucho :/ normalnie wściekła jestem i mowi, że jestem przed @. Wrrrrrrrrrrrrr ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BTW jedna pani neurolog mówiła, że przewracanie się dziecka dwu- czy trzymiesięcznego to raczej skutek wzmożonego napięcia mięśniowego (które, o ile mnie pamięć nie myli, do pewnego wieku jest fizjologiczne, nie patologiczne), niż świadomy ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja trzymala glowke juz od drugiego dnia zycia.. I na brzuszku uwielbia lezec. Niestety okazuje sie, ze nie jest to takie dobre – swiadczy o wzmozonym napieciu miesniowym i potrzebna jest rehabilitacja – masaze, ktore niedlugo rozpoczniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamy:-) Mnie coś pobiera ale to chyba od siedzenia na ziemi. Katar mam i trochę gardło boli. Asik oby jej szybko skok przeszedł. Blizny też smaruje,całą się smaruje bo fajna jest skóra potem:-) Wasze dzieci często kichaja ? Bo moja to kilka razy dziennie kicha. U nas brzydko,leje i zimno i nic nie zrobimy dziś chyba że zrobi się pogoda.ale naradzie jeszcze sobie należymy w łóżku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata widzę, że apetyt dla Adasia dopisuję :) Kilogramami się nie przejmuj, myślę, że waga jeszcze spadnie. Przecież od porodu nie minęły nawet trzy miesiące. Przytyłam w ciąży podobnie bo 22 kg. Esmi Ci biedni zmęczeni mężowie.... :) Najlepsza jest terapia szokowa i zostawienie dziecka pod opieką m na jeden dzień. Mój mąż też kiedyś powiedział siedzisz w domu nic nie robisz, ale ostatnio zmieniał zdanie. On pracuję od 8 do 18, od 18;30 zaraz po zjedzeniu zajmuje się małą, bo ja ogarniam mieszkanie, robię zakupy, wyprowadzam psa, gotuję na następny dzień obiad. I śmiech mnie bierze jak chce się wieczorem umyć czy ogolić a Pola za nic w świecie nie chce poleżeć 10 minut sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu dziękuję za informacje, sprawdzimy to na wizycie u pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek no właśnie mam z Nim taki problem, że nie rozumie pewnych spraw... myśli, że ja sobie chodzę po mieście i się relaksuje ale ja sprawy załatwiam... zaraz chrzciny chatę muszę ogarnąć moja mama specjalnie przyjeżdża abym ogarnęła a On ??? nic kompletnie nic :/ jak nie huknę to nie pomyśli ;/ eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam kawe bardzo mocna dla potrzebujacych jak ja mala zle spala, budzila sie czesto kurcze juz niewiem co jej jest. nie ma goraczki, kupy sa miekki brzuszek. Z mezem na zmiane wstawalismy , oboje wygladamy jak zombi z tym ze maz pojechal do pracy. Nie kazalam mu wstawac bo wiedzialam ze bedzie zmeczony, ale on ze to obowiazek nas obojga i nie ma tak ze tylko ja wstaje. ehhh troche jestem zla ze nie da sie wyreczyc, wkoncu ja siedze w domu na macierzynskim a on jednak musi do pracy chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
AAAJ,masz fajnego męża.Moja mała budzi się w nocy tylko raz,wypije 100-120 ml.i śpi do rana do 6.Na szczęście nie płacze,nie marudzi więc nawet sie wysypiam.Ale zanim ją przewinę,nakarmię,odbiję.odciągnę mleko z piersi,umyję butelkę to mija ok.40.Wybudzam się i trudno mi później zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka kolka moja mala wczesniej spala super szla kolo 22 i spala do 3 czasem 4 pila mleko i do 7 jeszcze pospala wczoraj i dzis w nocy co godzine sie budzila albo marudzila przez sen wiercila sie i wkoncu przebudzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
AAAJ a może rzeczywiście to ząbki? kurcze, a ile malutka dokładnie ma? kolezanki syn mial 1 zab w wieku 3 miesiacy, 4 zeby w wieku 4 wiec jest to mozliwe, a tylko piersią karmisz? Ilonek czasem mam wrazenie ze te brzuszysko mi już zostanie na zawsze, ten pępek mam taki dziwny a mialam olbrzymi brzuch, dziecko, prawie 4,5, wody, łozysko, zakładam pas ściągający, wage moze i zgubie ale ten brzuch, fatalny a cwiczyc nie moge poki kosc ogonowa sie nie zagoi.Esmi tak to jest z chlopami, moj sie malego nie tyka przy pielegnacjach, a szkoda bo teraz miał 5 dni wolnego, mogl sie nauczyc a nie chce, boi sie, co prawda ja musze go w okreslony sposob podnosic, nosic, przebierac, ale moze sie nauczyc. Ja nie mam problemow z synem, jest bardzo grzeczny, moge smialo sie kapac czy obiad robic a on sam lezy w lozku czy lezaku, teraz jak juz sie interesuje i proboje lapac i dotykac to juz w ogole. Moj kicha strasznie i ma ciagle zimne rece i nogi a jest ubrany dobrze.Moj pare razy zostal sam zdzieckiem, na 2 to mowi ze sie bal ciagle.Jolka ja jak mojego karmie w nocy, tez raz to pije tak wolno, zasypia non stop, potem ide myc butelke i wyparzyc bo sie boje nawrotu plesniawki, to mija z pol godziny i tez siedze i nie wiem co począc bo maly od razu zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
AJJJ moj tak kiedys miał, wiercił się non stop az do momentu przebudzenia i płaczu, dwie noce po szczepieniu. Dawniej sie mocno wiercił i wędrował i przyczyną był brzuch, bolał go i tak sie zachowywał, odkąd ma 6-8 godzinna przerwe od mleka, zolądek odpoczywa i nie ma zadnych problemow z brzuchem a zaznacze ze tez był miekki ale moj pile mm i pil go sporo, dawalam tez delicol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata ja nie karmie piersia mala jest na mm. a 7 wrzesnia bedzie miala 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
AAAJ moze to tez skok rozwojowy? Esmi nerwy do konserwy :D ja tak mowie do Milenki zawsze haha nie denerwuj sie u mnie to na odwrot ja jestem mniej delikatna niz maz dlatego cale szczescie on ja poielegnuje itp bo ja cierpliwosci nie mam noska jej patyczkiem czyszcze bo ma duze dziurki puszczam sol i sobie kicha , a jak cos z brzegu to szybko wyjmuje delikatnie paznokciem ;p ale teraz mam dlugie i co musze obciac bo wczoraj ją dziubnelam w twarz i ma ślad a ja mam strasznie twarde paznokcie .. Agata Adas je duze porcje ale prawidlowo 6x140 wiec ladnie ja porownywalam etykiety z bebiko tyle to mialo wiecej tluszczy hm ale juz nie pamietam co tam jeszcze bylo Teraz typowy sezon przeziebien nagla zmiana pogoda tak samo jak z zimy na wiosne Moja wstaje 3-6 teraz i wzielam ja oczywiscie do lozka sobie nie chcialam sama spac ;p U nas podzial obowiazko jest taki ze maz jak wraca z pracy to kapie mala ja pozniej karmie i ona odrazu spi pozniej jemy obiadokolacje itd , z meza obowizkow domowych to mycie wanny :) robi tez zakupoy wynosi smieci jak sprzatamy to on tez sprzatnie nie ma problemu z tym , zrobi sniadanie kolacje jak ma wolne , a w sb i nd (tyle ze co druga sb pracuje) on caly dzien sie mala zajmuje a ja chodze na zakupy i sie obijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ znowu ciężka noc, współczuję. Pisałam Wam, że byłam wczoraj u koleżanki. Ma syna 1,5 roku i tak mu się spodobała Pola, że nie odstępował jej na krok. Głaskał po główce i całował, a ona do niego gugała. Chemia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez ma kropelki sab simplex do kazdego karmienia inaczej kolki nawracaja jak jej nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
AAAJ moja jak chce bąka puscic albo odbic czy ulac to tak sie wierci ogolnie jak cos w brzuchu zalega .. Agata i bylas u ortopedy co z tą kością?? Moja tez sama lezy w lozeczku i nawet w nim ostatnio zasypia w dzien ale jak widzi karuzele to tak macha rekami i nogami ze zrywa ochraniacze szatan taki a jaka mine przy tym robi , komiczna tam moja córka jak na nia patrze smieszny ma wyraz twarzy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze to skok rozwojowy juz sama niewiem z pierwsza cora tak nie mialam ona tylko jadla i spala do 4 mies zycia, jakbym dziecka w domu nie miala. a tej malenkiej mi szkoda bo ona sama niewyspana zmeczona i trudno jej usnac i jest marudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×