Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Mala placze hosterycznie juz nie umiem jej uspokoic bylam na pogotowiu i tak jak myslalam wszys tko ok natura wie co robi. Nosze mala i sama z nia rycze normalnie w depresje wpadne ze nie moge jej pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
AAAJ moze do cieplutkiej wody ja włóż a mąz niech gdzies w oddali wlaczy suszarke zeby bylo slychac ja , tylko nie nad wanienką oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AAAJ Nawet nie wiem co powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
AAAJ bardzo współczuję :( moze typu suszarka/odkurzacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
jak na zlosc postów nie dodaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
aa pieluszka tetrowa na brzuszek i suszarka na to ciepla nic nie daje?? mam nadzieje ze sie polepszy zaraz pewnie nie chce pic ale jak cos to cieply rumianek badz sama ciepla wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
Mój mały spi juz 2 godziny bo dziś mało spał i jak zasnął to spi:) jutro mamy na szczepienie, bardzo sie boje ze sie zaniesie płaczem tak jak ostatnio. Krystianek na chrzest dostał złoty łańcuszek z krzyzykiem, ubranka, pamiątki i reszta pieniądze. Odlożyłam mu tą kaskę:) U nas mały całą noc w łóżeczku ładnie spi. zasypia o 19.30 i nie ma ze boli, musi spac o tej porze bo jak nie to zasypia tam gdzie jest nawet na siedząco. A my mamy cały wieczor dla siebie, chodzimy spac miedzy 22-23. Kąpałam go praktycznie codzien a teraz zamierzam kąpac co 2 dni, bo juz jest chłodno a my jeszcze nie palimy. wczoraj kąpalam więc dzis nie kąpie. Powiem wam ze wczoraj przezylam chwile grozy, bo na chrzciny załozyłam obrączkę która jest ciasna teraz, a do tego zostawilam ją na noc i w nocy obudzilam się z opuchniętym i bolacym palcem, próbowałam zdjąc ale nie dałam rady i jezdzilismy do złotnika na przepiłowanie::( trudno musialam ratowac palec. Jak ją wkładałam to nie była taka ciasna ale po nocy masakra a to rozmiar 9 więc malenka, w zyciu bym jej nie zdjęła sama. W piątek odbieram powiększona. No duzo dziewczyn się nie odzywa szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Czytam sobie i widzę że mamusie macie pocztę na którą wysyłacie zdjęcia pociech można je zobaczyć czy tylko dla wybranych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego probuje i to wyglada na ostry atak kolki jak nic. Kurde maz wzial mala bo tak sie zdenerwpwalam zeby nic jej sie nie stalo ze az slabo mi sie zrobilo. Mala az sie zanosi miala 5 min sppkoju tylko dlatego ze sil nie miala woecej plakac. Dlaczego takie malenstwo musi tak cierpoec wzielabym na siebie caly ten bol a nawet niech boli wiecej byle by jej nie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
o matko,biedne maleństwo tak cierpi.Na pogotowiu sprawdzała jej uszy?Bo często taki płacz to zapalenie uszu.Mozliwe ze kolka az tak długo trzyma i tak boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ współczuję i maleńkiej i tobie wiem ze to ciężko zrozumieć ze to trzeba przeżyć takie problemy mam koleżankę której synek tak bardzo cierpiał krzyczał z bólu. Jakiś czas temu była tu mowa o teście karego, kerego nie wiem czy dobrze pamiętam nazwę nie do końca wiem na czym on polega. Moja koleżanka jak jej mały miał 6 tyg trafiła z nim do szpitala przez te bóle i wykryto rotawirusa . AAA j bądź dzielna wiem ze jesteś zmęczona ale jak maleńka zaśnie na rączkach to ucaluj ja i pomysl ze jesteś cudowna mama ze ukolysalas ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria tak mamy pocztę wysyłamy tam zdjęcia ja nie mam nic przeciwko żebyś wysłała swoje i zobaczyła nasze ale niech się dziewczyny wypowiedzą tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAJ no nie wiem co napisać może gorąca kąpiel co pisała Asia, suszarka, pieluszka ciepła ? dać jakieś kropeleczki ??? ciężko powiedzieć ... Ja się uczę ogarniam mieszkanie, przygotowuje powoli do chrzcin :) jutro zadzwonię od torta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
AAAJ moja corcia tez tak miala, trafilam na fajnego pediatre i teraz mamy spokoj, atak koleczki ma 1x na dwa tygodnie. Pediatra zalecil Delicol- 4x5kropli do pokarmu, espumisan 3x10kropli do pokarmu, czy Twoja dzidzia duzo ulewa bo moze ma refluks a on tez zwieksza czestotliwosc kolek, wtedy jest dobry Debridat ale on jest na recepte. Po jedzonku kladz dzidzie wysoko tak aby glowka i caly tlow bylo pod katem 45 stopni, ja maja Malutka klade na bujaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ja bym dala viburcol żeby się niunia nie meczyla. Jak Dawid był mały i tak płakał okazali się zapalenie ucha. Trzymaj się kochana aaaj. I koniecznie suszarka i tulenie. I jeszcze raz na IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
asik dane:Igorek ur.19.05.2014 waga3900,dl.58cm.Ilonek ja mam problem bo maly zaczal robic kope z krwia,dzwonilam do lekarza i mam podawac antybiotyk malemu przez tydzien.plakalam jak bobr tak sie boje o niego:/tyle klopotu z takimi malenstwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Hej dziewczyny! Czytam was prawie codziennie ale jakoś nie piszę ze względu na "gościa". Wiem, ze już poznałyście się na fb i macie swoja pocztę. Super, ze się tak trzymacie. Mój Michaś najchętniej nie schodził by mi z rąk. Mielismy epizod kolkowy . Nam pomogły kropelki :BOBOTIC FORTE. Dawałam po 3x 6 kropli i okap kuchenny. Szum działał cuda. Michaś jak miał 2 miesiace to przewracal się z brzuszka na plecy a jutro konczy 3 miesiace i wogole nie chce :( Zaraz zostane zakrzyczana przez tajemniczego goscia, ze niemozliwe hehhe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca no co Ty mówisz! Ale pediatra nie mówiła co mu jest? Zobaczysz, że będzie dobrze. Dzisiaj same zle wieści.Biedna AAAJ i Nastka. Moja przed chwilą zwymiotowała wszystko co zjadła, ale po prostu zakrztusiła się, poszło nie tam gdzie trzeba i haft. Dwa pierwsze karmienia dzisiaj były ciężkie ( co już Wam pisałam ), a potem już było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Aik gosciu 85 fajnie ze sie odezwalyscie zostancie z nami darianna ja tez nie mam nic przeciwko wyslij meila ze swoim i filipka zdj na czerwcowemamy@wp.pl to ci odeslemy haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Ja też mogę dostać się na waszą pocztę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
gosciu85 wytslij tak samo zdjecie swoje i małego tak jak my wszystkie mysle ze wtedy nikt nie bedzie mial nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Dziewczynki: Ilonek – córeczka Pola ur. 6 czerwca waga 3320g, dł. 56cm Kasia – córeczka Zuzia ur 6 czerwca waga 3100g, dł.52cm Brzuchatka – córeczka Laura ur 7 czerwca w.3550g, dł.55cm AAAJ - córeczka Anastazja ur 7 czerwca waga 3600g, dł.50cm Asik – córeczka Milenka ur 17 czerwca waga 3750g, dł 59cm Dzikidzik - córeczka Małgosia 2 lipca waga 3240g, dł 56cm Chłopcy: mamakubusia-synek Michał 17 maja waga 4400, dł.58cm Oczekujaca - synek Igorek 19 maja waga 3900 dł. 58cm Ewinka - synek Staś ur 23 maja waga 3230, dł.53cm Flavia – synek Krystianek ur 30 maja waga 4320g, dł.60cm Agata - synek Adaś ur. 10 czerwca waga 4470g, dł 57cm Esmi - synek Jakub ur 14 czerwca waga 3700, dł.58cm Justi- synek Arkadiusz 15 czerwca waga 3310g, dł.55cm Nomadic – synek Kubuś ur 19 czerwca waga 4495, dł. 61cm Kruszynka – synek Miłosz ur 24 czerwca waga 3690, dł.56cm 33ona - synek Pawełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Wysłałam. Będę czekać na hasło. Postaram się być z wami codziennie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Dziewczynki: Ilonek – córeczka Pola ur. 6 czerwca waga 3320g, dł. 56cm Kasia – córeczka Zuzia ur 6 czerwca waga 3100g, dł.52cm Brzuchatka – córeczka Laura ur 7 czerwca w.3550g, dł.55cm AAAJ - córeczka Anastazja ur 7 czerwca waga 3600g, dł.50cm Asik – córeczka Milenka ur 17 czerwca waga 3750g, dł 59cm Dzikidzik - córeczka Małgosia 2 lipca waga 3240g, dł 56cm Chłopcy: mamakubusia-synek Michał 17 maja waga 4400, dł.58cm Oczekujaca - synek Igorek 19 maja waga 3900 dł. 58cm Ewinka - synek Staś ur 23 maja waga 3230, dł.53cm Gość 85 - synek Michał ur 27 maja waga 3260, dł, 54 cm Flavia – synek Krystianek ur 30 maja waga 4320g, dł.60cm Agata - synek Adaś ur. 10 czerwca waga 4470g, dł 57cm Esmi - synek Jakub ur 14 czerwca waga 3700, dł.58cm Justi- synek Arkadiusz 15 czerwca waga 3310g, dł.55cm Nomadic – synek Kubuś ur 19 czerwca waga 4495, dł. 61cm Kruszynka – synek Miłosz ur 24 czerwca waga 3690, dł.56cm 33ona - synek Pawełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 85 jesteś potwierdzeniem mojej teorii że obroty na tym etapie nie są świadome:) Wasze dzieci jeszcze nie wiedzą nawet że to co lata im przed oczkami to ich własne rączki a co dopiero świadomy przewrót.... A ty ilonek lepiej z kolejnym dzieckiem nie spiesz się, dajcie sobie czas, poobserwuj go czy problem nie powraca i dopiero potem podejmijcie decyzje o kolejnym dziecku, bo począć jest łatwo ale co będzie gdy jego choroba nasili się... Ajjj wyraźnie widać że nutramigen nie służy twojemu dziecku....zmień mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
ilonek pediatra karze zrobic badanie na bakterie w kale i jutro zrobimy ijak bedzie wynik mam dzwonic i umowic sie na wizyta,ale kazal mi dawac antybiotyk po zrobieniu badania.moze przez to ma krew bo tak prze jak robi kope i mu obciera gdzies kanal.niema gpraczki,zachowuje sie tak jak zawsze,kopa jest normalna.teraz spi sobie zobacze rano jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Oczekujaca dopiero doczytalam moja kolezanka miaa te kupy z krwia na piersi , jest pod stala opieka alergologa ale u niej dodatkowo eozynofile (taki rodzaj białych krwinek w rozmazie krwi) byly ponad 60% a norma do 5% , wiec podejrzewali zapalenie jelit , ogolnie prawdopodobnie byla to reakcja na nabial , mleko mala przyjmuje flore miala robione badania na alergeny i posiew kalu , nie dostala antybiotyku , poki co przeszlo ale teraz cos slabo przybiera juro idzie sie wazyc i poki co kolezanka musi budzic do karmienia bo mala postafila spac po 10h a w dzien tez nie za czesto jadla a teraz musowo je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Gosciu cieszymy sie ze jestes taki mądry :) gratulacje ale juz dziekujemy za twoje rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rehabilitant, pediatra i terapeuta uzależnień od siedmiu boleści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×