Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
a jeszcze jedna rzecz co do dziasel zobaczcie ze nie jedna z was o tym pisze mojej kolezanki coreczka tez ciagle lapki w buzi i szoruje po dziaslach i gryie smoczka bo nie chce go ssac , wiec to nie zeby tylko porpoostu normlany etap w zyciu takie dziecka i jeszcze Ilonek ona wczesniej jadla tyle bo takie male dzieci nie znaja umiaru teraz juz jej organizm jest madrzejszy i wie ile jej trzeba kiedys jadla ile jej dasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i tak Asik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
a u mnie okres się zbliża bo ciągnie mnie do słodkiego normalnie i bym jadła i jadła :/ .... wczoraj kupiłam sukienkę na chrzciny :) mały śpi bo taka pogoda a ja trochę ogarnęłam mieszkanko a jutro jak mama przyjedzie robię konkretne porządki. Szkoda, że dzisiaj pada ;/ ani spaceru ani nic :( Dziś na obiad pomidorówka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
moja wypija ok.700 ml.na dobę.Wczesniej wypijała 500-550 ml.Też bierze piąstki do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam o rozwoju dziecka w trzecim miesiącu życia i znalazłam to: http://dzieciowo.pl/2010/08/rozwoj-dziecka-w-trzecim-miesiacu-zycia.html a tam takie zdanie: "Może już umieć przewracać się z pleców na brzuch i z powrotem albo przynajmniej próbuje to robić." Sorry, że ja dalej o tym, ale naprawdę zrobiło mi się przykro jak mnie ktoś bez powodu nawyzywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Ale dużo się rozpisalyscie. Ilonek niech śpi ciesz się chwilą. AAAJ współczuję ja miałam z Kubusiem kłopoty z brzuszkiem zasypianie przy suszarce, lulanie do późna, niespokojny sen itp. Przeszło z wiekiem samo około 7 Mc juz nie pamiętam dokładnie. Michałek mimo że na rączki i rączki to anioł w porównaniu do Kubusia. Asik fajnie z koleżanką się zgadamy świeci mnie na osiedlu jest pełno dzieci ale w ogóle nie wychodzą nie wiem gdzie one są aż Kubuś się nudzi. Wiem ze to nie forum o 5 latkach ale chcę się pochwalić mój Kubuś nauczył się pisać mama tata i Kuba. :), i cyfry wszystkie umie poza 2. flavia ładnie wyglądałas na chrzcie a Krystian spory. jak piszecie te ml mleka to nie wiem o co chodzi mój z cycka tylko wiec nie mam pojęcia co on wypija kkto z was karmi tylko cyckiem ja, ewinka, Kasia? ? Czy jeszcze ktoś ? Chłopaki śpią mam nadzieje ze to potrwa 2 godziny idę powiesić pranie i sama się położę. Nomatic u mnie z Kuba tez ciężko jak pisałam już lepiej a k e zdarza się cyrk najwiece j dociera do niego jak tłumacze wieczorem w łóżku wtedy słucha i to skutkuje czekam dziś na kombinezon tego misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Tak pranie wyjęłam z pralki książę chce żeby przy nim leżeć dobrze ze mam net w telefonie i wodę przy łóżku :). Mogę tak wegetowac. PS teściowa mnie w*****a :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mamokbusia to dobrze ze uczysz malego takich rzeczy a nie czekasz az ktos w przedszkolu zrobi to za ciebie :) Ilonek heh juz nie mysl tak o tym poropistu duzo lezala na brzuszku jest silna i nie jest ciezka mocno oi latwiej jej sie przewrocic wiadomo ze szybciej to zrobi niz npo dziecko ktore wazy 8kg bo jej latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
chociaz znam taki przypadek chlopiec chyba 3 latka a moze i nie ze umie pisac hehe u mnie jest w zjaomych anna dryl i w 2013 w polowie jest film jak pisz a drugiego nie moge znalsc bo wiem ze kilka wstawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ilonek jakby ona ulewała to moze stawiałabym na zgage, bo kolezanki corka miala straszna bo ulewałą i nie chciała pić mleka bo ją palilo, ale nie ulewa. Moze ma pleśniawkę np w gardle? i jej nie widać? smoczek juz masz chyba zmieniony na wiekszy? moze sie denerwuje bo za malo leci, ale skoro chce tylko zimne mleko, stawiam na stan zapalny jamy ustnej albo gardła. Ona ma okoły 3 miesiące, kolezanki cora ponad 3 i pije jej 60, 90 ml a tak to pluje, kreci sie, płacze, niedojada ale od zawsze taki miała mały apetyt, przybiera super. Ja bym sie wczesniej wyborała do pediatry i powiedziała co mnie trapi i koniec.Mamakubusia super, teraz mały idzie do zerówki pisałaś, a Ty kiedy wracasz do pracy? ilonek co sie przejmujesz bzdurami, moj nie umie sie przewrócić i co chory jest? moj jest cięzki kloc. Dzis za bardzo pochwalilam i mędzi, ciagle albo chce pić mleko albo ręcę i teraz moj wlasnie kichnął, mały zasypiał i sie wystraszył i płakał a teraz nie chce nigdzie sam lezec:/ to jest tak, jest zmierzły bo chce spać a nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mojej kolezanki corka 5mc i wiecej jak 100 nie wypije :) a fajna dziewczynusia nie kolos bo 6,5 kg ale wyglada dobrze i ladnie :) a moze ten smoczek za szybki i tez moze sie denerwowacx ze za szybko leci z koleji ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wracam w lipcu za rok tak z urlopem wyjdzie a Kubuś idzie w pn do zerówki tam gdzie chodził do swojego przedszkola. Trochę będzie zamieszanie rano zawieźć potem zabrać ale dam rade:) Będę go zabierala po obiadku okolo 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dziewczyny NIE KICHAC hahah a ja osttanio jak na zlosc jak szalona kicham nie wiem czemu ;p pewnie dlatego ze zamknite okna bo zimno i kurzy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja planowalam wrocic w kwietniu ale teraz mysle ze chyba posiedze do konca maja a co tam kasa wazne ze z corka bede :) bo chce na sezon urlopowy wrocic bo moja kolezanka przez to w tym roku bez urlopu ;/ tez nie wiem jak to bedzie rano zawiezc i sie wyrobic ze wdszystkim bede poprostu wstawac wczesniej i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Flavia ślicznie wyglądalas,a synek w tym ubraniu jak mały dżentelmen:-) Asik nie wiem ile waży myślę że koło 5600. W po szczepie to się dowiem. Zaplacilam za rota 420zł:-/ masakra jakąś U nas wciąż pada masakra z ta pogoda i do tego głową mnie od ranaboli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
zakochalam sie w dwoch kombinezonach wójcika w jednym bardziej tyle ze nie wiem jak te rozmiary bo to 74 (trzeba liczyc ze u nad dziecko i pol roku bedzie w kombinezonie chodzic znajac naszą pogode to od listopada do kwietnia nawet moze byc , ale kolezanka wyslala mi dziecko juz chodzace w kombinezonie z wojcika o rozmiarze 74 i nie wiem co myslec bo pisza dlugosc bez butków 61 to moj teraz ma kombinezon 58dl i jest na nia dobry ale jak dodac burki pewnie z 8cm to moze rzeczywiscie za dlugi bede musiala zobazyc romiar w sklepie chyba a to te kombinezony ://allegro.pl/wojcik-plac-zabaw-mary-rozm-74-kombinezon-zimowy-i4537543757.html i ten w ktorym sie zakochalam ;p ://allegro.pl/piekny-zimowy-kombinezon-wojcik-rozm-74-i4539847502.html dodac przez likami http

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Kasia żartujesz???? chyba nie mowisz o jednej dawce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
dziękujemy kasia:) no nawet nie wyglądałam grubo, chociaz róznica kiedys a dzis jest i nie moge przywyknąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Kasia to nasze dziewczyny urodzone tego samego dnia rosną podobnie bo moja też coś koło tego waży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Filip śpi już 3 godz szok.!!!!!! Obiadek się robi jedno pranie wystawione w domku ogarnięte czekamy teraz na tatusia:) na dworze coraz zimniej a tak ładnie było z rana siedzieliśmy 2 godz na słoneczku. Jak będziecie wracały do pracy to jakie plany macie co do opieki nad maluchami? Opiekunka czy żłobek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
Co do pracy to ja po macierzynskim ide na wychowawczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
a ja już wracam po nowym roku do pracy :) urlop macierzyński kończy się 12 grudnia ale mam urlop zaległy więc od razu jego wykorzystam i prawdopodobnie m weźmie za mnie na 3 miesiące tacierzyńskiego :) ale zobaczymy czy pracodawca na to się zgodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
hm nie bardzo Esmi ;p aczkolwiek nie jst zle bo ja pracuje po h i weekendy wolne :) Darianna zazdroszcze pogody u nas od rana leje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
po 5h mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nie chce teraz mamy luz ten rok jak Kuba zachoruje zawsze będę nie będzie trzeba kombinować kto tydzień albo i lepiej posiedzi w domu. Mój Kuba pół roku był z teściowa od maja do listopada porażka dla naszego małżeństwa Michałek zostanie najprawdopodobniej z niania teściowa i moja mama nie dadzą rady zresztą ja juz nie chce teściowej wiem ze babcia jest dla wnuków najlepsza ale nie dla małżeństwa a wojna między rodzicami na dziecku tez się odbija. ja zawsze zostawiłam gotowy obiad jak teściowa była z Kuba np gulasz jak kotlety to już w panierce do usmazenia często ziemniaki rano obralam zupa zawsze była w llodówce. A kiedyś Kubuś mi mówi "babcia ciągle wyzywa ze surówki mama nie zrobi " zawsze myślałam że mama to może zrobić surówki z wcześniejszego dnia nie są smaczne. Albo Kuba mówi mamo jak pytam babcie kiedy wrócisz to babcia mówi jak będą szwedy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A A A J
Dziewczyny 3 godzine prawie mala nosze o aona placze teraz za kaZdym razem jak baka pusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziś bylismy w przychodni. mały waży 6275g. pobrali krew i oddałam mocz Pawcia:) -wpłaciliśmy zaliczkę na chrzciny- będą w Santanie:) czyli tradycyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×