Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość nomadic
Ja od samego początku kapie małego w wanience w wannie. Po kąpieli opatulam go ręcznikiem i wynosze do sypialni wysuszyć i ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic a jakie badania mialas robione wiesz co stwierdzili dokladnie jakie ci leki zapisali itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
U nas poki co kapanie w wannie odpada mi siada kregoslup moj maz tez ma problemy a prawda mala chlapie jak dzika mamy stojak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dodaje postow wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omegamed podaję od prawie 2 msc, daję też probiotyk latopic i wydaję mi się że jest dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamy ale się rozpisalyscie :-) Dzikidzik bardzo mi przykro że wy w szpitalu,a nie można leczyć tego uszka w domu?w domu zawsze lepiej. Oczekujaca ją właśnie wczoraj oplewikam truskawki. Jeszcze macie dużo pracy. Moja dziś strasznie płacze i narodzi,wiec przepraszam za błędy. Bo pisze z nią na rękach. Niby chce jeść,daje cyca a nie je,nie wiem o co jej chodzi. Ewinka,chyba bardzo tanio te sloiczki a kiedy podajesz? Ją dziś dałam troszkę jabłka ale się krzywila :-) Kupiłam dziś robota na raty będę go mieć w czwartek:-) teraz będę zbierać kasę na zastwe stolowa :-) Macie dobry przepis na krem z dyni?bo mam danie,chce zrobić krem ale nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze dzieci dużo gadaja ? Moja od 3 dni tak się rozgadala że szok:-) I bardzo pokrywa się do siedzenia,jak tylko leży,czy siedzi w lezaczku to zaraz się podnosi,boję się że to za wcZeśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Kasia moja sie tez podrywa a mlodsza wiec sie nie martw sloiczki to chyba ja pisalam bede dopiero po 4mc dawac wczesniej nie .ja to nie mam specjalnegi przepusu gotuhe dynie z kostka rosolowa mozna dodac troche marchwi i ziemniaka bedzie tresciwsza pozniej blenduje daje mlrczko kokosowe szczypte imbiru sol pieprz papryka w proszku i zabielam smietana i znowu blenduje , grzanki z bulki smaze na patelni z kropla oleju i przuprawa do grila i podaje do zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
kasia a jakiego kupilas robota?ja mam kasie i jestem zadowolona.moj maly spi a dostal kataru i troche pokaszluje niewiem co mu by pomoglo:/ja tez kupilam sloiczki w rosmanie byly po2,80zl i za tydzien sprobuje mu podac marchewke i jabluszko.moj wogole niechce lezec aby siedziec na kolanach albo lezec na brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Dzięki Asik. A dajesz już jakieś soczki albo coś? Chyba tylko sisilka podaje jak narazie. Oczekujaca kupiłam z boscha. Chciałam kenwood ale już nie było promocji a 1500 nie dam. A pani poleciła boscha bo prócz robota do ciasta ma maszynke do mięsa blender i coś jeszcze a nie pamiętam. Dokupilam ubezpieczenie nawet jak spadnie i sie rozpadnie wymienia na nowy.Ale chyba tp pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo 3 moja koleżanka pracuje z dziećmi z autyzmem. Jestem zdania ze to nie od szczepionki. Flavia ja też nie chce tam wrócić nigdy. Ja kapie w łazience w wannie ale wannę stawiam na taki podeścik Kuby przewijak mam na pralce Jak juz ubiorem body to otwieram drzwi żeby temperatura die wyrównala. Zakupy udane kupiłam sobie sukienkę/ tunike koszulkę zegar na ścianę super ramkę na 3 zdjęcia z napisem love 2 poduchy do salonu bo home and you była druga rzecz -70 procent. A getry. Upatrywać bluzę ale ta z tchibo jest fajowa bardziej. Dziś u mnie był upał dosłownie aż źle się czułam na maksa śpiąca byłam i m tez i dzieci Michał marudzić Kuba juz do łóżka dobrowolnie się udał :). Z m dziś padamy może zaraz wstanę id małego jeszcze musze Kubusiem bajkę opowiedzieć o niedźwiedziach sama wymyślam:), dziś w staną z zimowego snu ... kiedyś opowiadałam Kubie o mróweczkach i byłam rąk zmęczona ze przysypiałam i chyba bzdury gadałam bo Kubuś się zapytał "mamciu a to o mróweczkach" . Ja na katar frida i sterimar 3 dni nasivin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Kasiu ja nie podaje nic spokojnie czekam do konca 4mc i dopiero wtedy powoli zaczne Moja sie kapie wlasnie a ja leze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Kasia a dynie w kostke wieksza i skorke skrajam z niej Ale sie nasze forumowe dzieciaczki pochorowaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Hej dziewczyny, Michaś wstał dziś o 4 :( także niezłą pobudkę mi zrobił przy sobocie. Katarek mu na szczęście przeszedl i już na spokojnie czekamy na środę ( wyjazd do kliniki) Tyle piszecie, że nie nadążam :) Fajnie, że piszecie o żywieniu to zawsze cos podpatrzę :) Lecę bo m film zapuścił i mamy ogladać z miłością. Bo zwykle juz spię. Buziaczki , dobrej nocy. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
u nas wieczór marudny, Kuba puszczał śmierdzące baki i płakał było widać, ze brzusio, a jak brzusii nie boli to taki ciekawy rozgląda się na wszystkie strony i aż chłonie wszystko ogląda dzisiaj pierwszy raz raczki swoje dokładnie oglądał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Fajny przepis na ta dynie ale zupy krem to nie dla mnie nie najem sie :D Kupie wpuscilam nasivin posmaruje jeszcze mascia majerankowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie mała zdrowa, poza katarem nic się nie dzieję. Jest wesoła, guga, może nie będzie zle. Pola kilka dni temu poderwała się parę razy do siedzenia. Więcej tak nie robiła. Co do chlapania wodą przy kąpieli to mała leży jak zaczarowana i niczym nie rusza, a ja ją oblewam wodą z kubeczka. Przeczytałam, że Wasze dzieci chlapią, przestałam ja oblewać, zaczęła chlapać :) Wczoraj pierwszy raz dosypałam odrobinę kleiku kukurydzianego do mleka wieczorem, ale to dosłownie ćwiartkę łyżeczki. Po niedzieli zaczniemy coś robić w sprawie jej pokoju. Postanowiliśmy się zamienić i przerobić na jej pokoik naszą sypialnię, bo jest większa. Sami uciekniemy za ścianę do takiego małego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic mozna dodac piers z kurczaka Ilonrk mozna dodawac juz jak sie dziecko nie najada chcialas zeby spala w nocy pewnie hehe :) karm ja w dzien czesciej moze to wtedy w nocy nie bedzie wstawac ja moha karmie co ok 2,5 h czasamu wyjdzie co 3 a czasem co 2 my mala zostawiny sama w pokoiku jak bedzie miala ok 1,5r jak juz lozeczkozlikwidujemy albo ok 2rz ogladamy tv gadamy itp jej to nie przeszkadza a poki co w nocy musze jej dawac smoka jak sie zaczyna wiercic i slysze mlaskanie rak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik rozgryzłaś mnie :) Planuję ją dobrze nakarmić bo zaczęła wstawać po kilka razy w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wiedziałam wiedziałam Kuba zbyt dobrowolnie poszedł do łóżka obudził się już z gorączka i zielonymi gilami. Chciałam wam pisać ze to raj ze oboje juz śpią i miałam opisać ze boje się ze będzie chory ale pomyślałam że pomyślcie ze panikuje. Ale matka zawsze wie ze dziecko będzie chore zanim wystąpią objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Haha wiedzialam :) a ojakich godz sie budzi ? Mowie karm czesciej w dzien wyjdzie jedno karmienie wiecej Dziewczyny ktore chca miec kolejne dziecko kiedy planujecie urodzic w sensi rok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mamokubusia o matko co za pechowy czas to taki przelom pogodowy przesilenie plus rok szkolny i niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kur.... teraz mi słownik przekręcił imię syna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zawsze jak przeskakuje strona musi byc problem z postami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
MamaK współczuję choroby Kuby:( Ostatniej nocy ok23, potem 2 i już nie chciała spać do rana :) w dzień daje jej jeść co 3 godz częściej nie chcę bo próbowałam dac po 2,5 godz i nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic juz na te slowniki nikt uwagi nie zwraca :) Ilonek a co jej odbili haha w dzien nie spi i o 2 juz dzien zaczyna haha niezla jest ta Pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK przybij piątkę i witaj w klubie. Dawid w dzień lepiej teraz duszacy kaszel, rozbity, oczy jak szklanki błyszczące,katar- chusteczek zużyliśmy dwa opakowania, przez sezon cholerny. aj z tym wszystkim Szkoda mi Kuby przez ten brzuszek drugi dzień kupy nie zrobił moze to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko po pierwszym roku przedszkola da się przywyknąć mały śpi w sypialni a ja leżę z Kuba w jego pokoju mamy tu kompa i oglądamy bajke :).Dziś śpi sam bo boje się za zaraz małego. Co do dzieci Asik to ja w następnym wcieleniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic a masaze brzuszka , rumianek probowalas? Jak sie meczy to moze daj czopek Mamokubusia wiem ze tu juz never haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×