Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Heh no pokrzyczelismy po sobie czyja wina i tyle już wracamy taka wycieczka mała ;) poszliśmy jeszcze z psem rodziców na spacer żeby nie musieli sie spieszyć do domu bo na zakupy chcą jechać. To jest niby daleko e ja już jestem tak przyzwyczajona że to nje problem :) 25min i jesteśmy na miejscu a przynajmniej raz w tyg przyjezdzamy najczęściej w niedziele na obiad bo nam sie nie chce gotować rosolu i jeszxze drugiego a mama uwielbia i zawsze nagotuje jal dla armii i potem wynosimy od niej żarcie heheh :) zapasy robimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dziewczyny czy wy powariowalyscie czy specjalnie chcecie zebym miala wieczorną lekture buahah ludzie jak sie rozpisalo towarzystwo BIODRA OK BETA NEGATYWNA !! :D Co do mieszakania my mamy 2 pokoje , jest ciasno dla mojego meza szczegolnie bo on ze wsi i mieszkal w 3 pietrowym domu w ktorym teraz hula wiatr bo rodzice siedza na dole tyylko w takiej kuchni z jadalnia jakby i w sypialni na pietrze :) , ja mieszkalam w bloku 3 pokojowym mieszkaniu z rodzxicami i bratem i dla mnie ciasno nie bylo nigdy :D Tez mielsimy wybor jechac tam bysmy mieli dwa pietra ogrom ziemi dookola mozna by bylo i sie budowac lub tutaj u mnie zostac i kupic mieszkanie na kredyt decyzja byla oczywista mieszkanie w wiekszym miescie :D mam wszedzie blisko do pracy 2km do ropdzicow 3km a do Justyny 4km heh chociaz ona mieszka na wsi :D a co do podworka pewnie ze latem fajnie super wrecz ale Kasia pod blokiem tez mamy hustawki piaskownice zjezdzalnie bujaki itp nie musimy tego budowac heh i pelno dzieci w podobnym wieku jescze plusem mojego bloku jest dach uzytkowy z trawka lawkami grilami czyli jak chce grila czy popalac sie czy za rok nawet z basenikiem z mala wyjsc to cyk na 9 pietro i milutko heh :D i widoczek mam , Ake tak jak Fionek pisze niektorzy lubia mieszkac zkims i miec kogos do pomocy ja bym nie wytrzymala , jestem uparta lubie wolnosc i sama sobie byc szefem :D Flavia jak mieszkasz cale zycie na wsi w bloku moze ci byc ciasno , ja ogolnie nic nie gromadze nie zbieram wiec zawsze wszystko jest na miejscu na wsi u tesciow fajnie pojechac na weekend czy na wakacje ale na dluzsza mete sie nudze tutaj jednak wszystko na miejscu 3 w nocy sklep calnocny 5minut drogi apteki itp ja jestem typowym mieszczuchem , chyba ze wies blisko miasta ale tez zimą zasniezy i lipa ;/ tutaj sie o nic nie martwie nic mi nie przecieka nie musze sama nic naprawiac to jest plus jak sie ma meza ktorego caly dzien nie ma w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Biedny Adaś ale musi cwiczyc nie ma co ! :D Agata wlasnie nie kazdego stac na kredyt bo kredyt teraz dostac jest bardzo ciezko i odsetki to drugi kredyt my mielismy malo odsetek i w sumie kredyt korzystny raty malejace, ale poki co mamy 2100 rate :D jeszcze 6 lat i pozniej cos sie bedzie myslec ale nie chce sie stad wyprowadzac :( jest fajnie duzo fajnych ludzi ami mlodzi z dziecmi lub bez :D u nas cale pietro mlodych my najstrasi heh Kasia co do jedzenia ja mowie kazdy ma swoj rozum ja tez wproawdzam wg zalecen dopiero po 4mc tak jak wiekszosc dziewczyn , wiem ze pewnie i po miesiacu dac marchew to by nic nie bylo ale ktos te zalecenia wymyslil prowadzil badani itp nie sa one od czapy wziete :) nie no musze wieczorem spokojnie poczytac i wtedy podopisuje wiecej bo n a serio nie nadażam a komu nosem mleku wylatuje?? moja zjada ok 8 posiłków niektore np 30ml bo po godzine musi dojesc tyle bo naraz nie zje bo ulewa a czasami 130 za malo , wczotaj zasnela o 19.30 dzis wstala 4,50 na jedzenie a pozniej 7,50 , ogolnie teraz wtsaje albo 4,50 albo 5.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
no weszlam i posty nie przeskakuja co za gowno Flavia a orientowalas sie jakie sa u was ceny za metr u nas ok 5tys za metr od developera , uzywane jak my kupowalismy wyhcodzilo prawie na to samo a instalacje stare wiadomo to wolelismy nowe ale to byly gole sciany otynkowane dla porownania koszt dzialki w okolicach naszego miasta ok 200zl za m2 wiec cena mieszkania to cena dzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Agata ślub "? cos ja przeoczylam hehe to jedziemy na weselicho dziewczyny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przeoczylam,ze Agata planuje ślub:-) Mleko nosem wychodzi stasiowi jak karmie na leżąco,czasami,ale sie zdarza,kapie mu z nosa mleko a on sobie spokojnie je,jakby nie przeszkadza mu to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia,nawet rodzina cie nie lubi ;-) napewno nie bez powodu wiecznie uzalajaca sie nad soba flegmatyczka szkoda krystianka dobrze ze dziecko podobne do taty a nie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, za maz wychodzisz?? Jestes pewna? :-D Jezeli tak, to gratuluje z calego serca. Dodam jeszcze tylko, ze nic tak nie scala zwiazku jak kredyt hipoteczny :-D :-D Ja na razie nie mam zamiaru wprowadzac stalych pokarmow. Poki co nawet z rumiankiem mam problem, bo Leon nie chce pic. Mysle, ze moze kolo listopada zaczne jakies marchewki trzec, czy cos. Zgadzam sie z Asik, ze jak ktos cale zycie w domu, na wsi, z ogrodkiem pod nosem, to moze mu sie byc ciezko przyzwyczaic do mieszkania w bloku. Fakt, plusem jest obecnosc dzieci, bo kurduple maja sie z kim bawic. Alek, jak byl u mojej mamy, startowal na podworko o 8 rano i w zasadzie caly dzien go nie bylo. Rowerki, plac zabaw, osiedlowy klub, gdzie grali w ping-ponga, mnostwo kumpli i pelnia szczescia. Wrocilismy do domu, wytargal rower i zaraz placz, bo nie ma z kim jezdzic i wo ogole to jemu sie nudzi. Z Damianem nie mam tego problemu, bo on ma swoj wlasny swiat i lubi sie bawic sam, wiec brak kolegow mu nie doskwiera. Teraz doczytalam, ze Oczekujaca miala wczoraj urodziny chyba, tak? Jak tak, to wszystkiego naj, naj i spelnienia marzen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
tak mamy date juz ustalona na 22 sierpien 2015 rok, sala juz zamowiona:) dziekuje:) u nas w Bytomiu mozna znaleść tanio mieszkanie ale to są mieszkania w kamienicach, pali sie gazem i to jest bardzo drogo a takie mieszkania sa zimne wiec palic trzeba długo, od razu jak sie robi chlodniej, ogolnie mieszkania na piece sa tanie.Ja tam całe zycie w bloku i sie czlowiekprzyzwyczail ale wies bardzo lubie i mam rodzine na wsi.Ja mam 2 pokoje ale chcialabym mieć te 3 jednak.Asik to ci super spi, moj sie budzi roznie, raz o 2, raz o 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Nie mogę nadążyć z czytaniem tyle się dzieje na tym forum. Nawiązując do ostatnich zarzutów, to trochę chciałam obronić stałe bywalczynie. Sama jestem tu od początku ale czytam raz w tygodniu max dwa razy i rzadko się wypowiadam. Dziewczyny się dobrze poznały wspierają się wzajemnie i to rozumiem. Komu nie pasuje może założyć własny wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Mama3chłopców moze bardziej rozcięcz ten rumianek, ja rozcięczam z woda, ledwo czuc i wypije, ale on jest tylko na mm, musi cos pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Agata,gratuluje :-) super to jest jednak wazne wydarzenie w zyciu ! co prawda ja jestem tylko po cywilnym choc mialo byc inaczej i w dzien w ktorym mialam brac slub koscielny kelnerowalam na obcym slubie ale co zrobic :-( dziewczyny jezeli uwazacie ze rzadko sie udzielam i chcecie mnie wykluczyc z forum to w porzadku, jedna z nowych dziewczyn zalozyla topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka no co Ty piszes?czemu mialybysmy Cie wykluczhc z forum? Jak Miłoszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blog nie nie nie umiałam bym was "znam" czuje się swobodnie chciałabym taki pamiętnik dać chłopakom. U mnie 5 tys za metr to takie nowe wypasione ja mam wypasione tańsze w nowym bloku w ciąży odbieralismy i sie przeprowadziliśmy. Dziś był męczący dzień Kuba marudzil ja zła i automatycznie Michał tez. M bierze w piątek wolne idę do fryzjera trochę spraw musimy załatwić no a dziś jedzie do kościoła te chrzciny zaklepac coś się daje kasę w kosciele??? Ona 33 taki mały człowiek a impreza ze hej:) pewnie tańce będą. Dziś wieczorem będę w łóżku bawić się z Kuba musze chodzić figurka pszczółki Mai i gadać z innymi :). Ona 33 jeszcze jedno a długo ten siurek ma czerwony? Michałek ma jeszcze. Brzuchatko apropo kluczyków to ja kiedyś pod praca zgubiłam była zima i śnieg nie mieliśmy jak wrócić do domu pracujemy można powiedzieć na tej samej ulicy m był wściekły Ja jak zwykle oj ze każdemu się może zdążyć no i kluczyki się znalazły jak śnieg się stopniał. A dziś miałam iść do apteki bo od soboty mamy podawać kubie ten specyfik i co zgubiłam receptę jutro zadzwonię do pani doktor :). Brzuchatko pocieszaj koleżankę tak i podaj link który ewinka wkleila. Nomatic żeby nie było dziś mam ochotę posiedzieć z moim m :) pogadać o głupotach o życiu i w ogóle tylko ja zazwyczaj prowadzę monolog. Nowe mamy życzę abyście się zaprzyjaznily na forum jak my bo to naprawdę fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka no co ty :). Agata gratulacje ja 6 lat temu brałam ale pamiętam te emocje i w ogóle mój ślub u wesele były takie jak chciałam tylko w kościele zapomniałam odpisać tren od sukienki żeby się ciągną po ziemi;). Nocy poślubnej a raczej ranka nie było spałam m do dziś mi wypomina. Favia mieszkasz w stronę miłakowa lidzbarka czy Braniewa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Tutaj jeszcze nikt nikogo nie wykluczył i nie będzie wykluczał, Kruszynka jestes juz od bardzo bardzo dawna i fajnie gdybyś dalej z nami była. Agu ty chyba miałaś dietę bez nabialu, dobrze pamiętam? Nadal zero nabialu czy jesz po malu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomatic nie gniewaj się. No właśnie ewinka ja pamiętam o tej imprezie co ci m przygotował. Zawsze pisałam serwa zazdroszczę jesteście cudowna para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK ja nie chce twojego bloga,chce zebys tu była z nami. W ogóle mam takie ciche marzenie, żeby te forum nie padło bo dobrze mi tu z wami:) MamoK wyobrażam to sobie jak siedzisz ze swoim m a raczej swoim D :P i gadasz i gadasz:) fajnie Mi się zawsze najbardziej gadać i gadać chce w nocy jak idziemy spać czasami sama do siebie gadam bo m juz zasypia :) tęskni mi za nim Ale tak dzisiaj myslalam o sexie i wiecie moje libido równa się zero hehe m pojechał i mam wakacje od sexu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK Ty chyba często chodzisz do fryzjera,co?na farbę zawsze czy ścinasz? My za chrzciny płaciliśmy "co łaska,ale ludzie dają 200zl" hehe Dzisiaj kupilam stasiowi taka pszczołę co sie na wózek wiesza albo gdzie chce,ma szeleszczace skrzydełka,lusterka,mala pszczółkę,takie tam bajery.tesciowa dala kasę wiec kupilam i Stasiek zachwycony hehe.wiecie co mnie martwic zaczyna,ze on jak ma zly humor to tylko u mnie sie uspokaja.m cuduje,zmienia pozycje,śpiewa mu,szumi,nic! Ja biorę na ręce i cisza:-) to z jednej strony fajne ale z drugiej nie... Wlasnie uciekłam do wc****isze do Was hahaha,a oni sie bawią pszczołą:-) Pol czopka wlozylismy i wyszla taaaaka kupa ale juz taka gestsza,ciemna blee,ale trzy pampki poszly i ulga dla dziecka. Czy któraś z Was wierzy w homeopatię? Moja siostra chodzi do takiej lekarki z dzieciakami i ona tymi kuleczkami wszystko leczy,ostatnio Franek lat 4 mial oskrzela i w 4 dni mu przeszlo,dzieciaki od trzech lat nie braly żadnego antybiotyku.ja na nią mowie czarownica ale kurde wczesniej to masakryczniw cborowali... Kończą sie fakty,po faktach zawsze kapiemy.mam ochotę wykąpać sie ze Stasiem razem w dużej wannie,któraś praktykowala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Kruszynka jak Miłoszek ? dalej to samo? Mamokubusia jak interesik ?? :D moze badanie moczu sieknąc zeby tam bakterie do cewki nie zalazły , moze skoncz do lekarza po jakas masc.. Agata wlasnie u was na Śląsku sa te takie kamienice jak kiedysa ogadalam ugotowanych to widzialam u nas to w sumie tak nie ma , moze gdzie jakies pozostalosci ale inny styl ogolnie U nas w Białym miasto mniej niz 300mieszkancow zarobki słabe a ceny kosmiczne np za te dzialki czy mieszkania , a caly rynek kreci sie wokol białorusinow w pt sb i nd wiecej jest samochdow na białoruskich blachach niz białostockich ... Agata fakt moja spi ladnie ale jak wasze budzily sie po raz to moja budzila sie co 2 godziny cala noc hehe ale juz widac wyrosla :) Mamo3cjlopcow co do dzieci na placu sie zgadzam jest im multum Milenka bedzie miala sie z kim bawic w bloku jest ok 300 mieszkan wiec dzieci pod dostatkiem i mam wrazenie ze wiecej dxziewczynek chociac czsami sa same dziewczynki na placu a czasami sami chlopcy i sa wspolne zabawki w piaskownicy ciagle i hulajnoga stoi tez heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Dziewczyny jest mi bardzo milo ze tak myslicie :-)u nas ciezka noc sie zapowiada,maz skusil sie i podal malemu mleko z butelki z aventu i mam w domu ubojnie tak placze :-( nalykal sie powietrza jak nic! i jeszcze te cholerne kolki :-( ewinka ale masz super meza ,muj kiedys wygral zawody jak przyszlam z popoludniowej zmiany zrobil kolacje (kielbasa z cebulka) heheh i zapalil gromnice na stole bo nie bylo swiec a chcial zrobic nastroj hehe ale mialam ubaw po pachy dobrej nocy wam zycze kobietki a dzieciaczkom slodkich i spokojnych snow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Dziewczyny jest mi bardzo milo ze tak myslicie :-)u nas ciezka noc sie zapowiada,maz skusil sie i podal malemu mleko z butelki z aventu i mam w domu ubojnie tak placze :-( nalykal sie powietrza jak nic! i jeszcze te cholerne kolki :-( ewinka ale masz super meza ,muj kiedys wygral zawody jak przyszlam z popoludniowej zmiany zrobil kolacje (kielbasa z cebulka) heheh i zapalil gromnice na stole bo nie bylo swiec a chcial zrobic nastroj hehe ale mialam ubaw po pachy dobrej nocy wam zycze kobietki a dzieciaczkom slodkich i spokojnych snow :-) asik a juz bylo niby lepiej a tu znowu powtórka z rozrywki,cos niedaje postów,lece malego tulic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic lubię Cie:-) dobrze,ze masz mamę i siostrę do pomocy,ale przypomnij mi,razem z nimi mieszkasz?czy jak przychodzi wieczór to sama jesteś z dwójką? A mi sie marzy żeby kiedys zrobić nasze spotkanie na żywo:-) No my dzisiaj z m planujemy wieczór dla siebie,m jakiś film ma a ja może w ramach pokazania,ze juz mi przeszło to kiedys sie zakładaliśmy i jestem mu winna masaż. Hahaha wyobraźcie sobie ,ze przyleźli pod wc i sie pytają co tak długo,ok.ide sie zająć dzieckiem.jestescie uzależniające!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3chlopcow
Ewinkaa, moj maz kapal sie z chlopcami w duzej wannie. Zawsze najpierw sam sie kapal, co mnie osobiscie nieco smieszylo, ale on twierdzil, ze musi byc czysty, zeby sie z maluchem kapac :-D Kruszynka, nie cuduj :-D Mam nadzieje, ze Gosza tez nie ucieknie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czytam Was co jakiś czas, bo sama mam synka z maja 2014. Muszę jednak przyznać, że jestem zażenowana tym, że doprowadziłyście do tego, że nowe mamy założyły nowy topik. To już nie jest fajne - forum jest dla wszystkich i służy wymianie doświadczeń, poszukiwaniu porady, rozwiązywaniu problemów związanych z macierzyństwem. Wyszło na to, że stworzyłyście kółko wzajemnej adoracji. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinko raz w miesiącu maluje podcinam. Fajnego mam fryzjera ake m tersz chodzi ze mna. Hehe w kiblu rano czytam forum. Asik dr mówiła ze to nic żeby tylko rumianek i octanisept na wszelki. Zobaczę czy będzie schodzilo. Nomatic no właśnie ty mieszkasz z mama i siostra czy tylko czasem je masz ich chyba w domku mieszkasz tak? A kiedy m wraca. W ogóle jesteś dzielna se zostałas pewnie nie było wyjścia ale jak to bym sama nie mogła chyba bym się bała ze coś mi się stanie itp panującą jestem Co do seksu to ja nie nie . Nie będę pisać bloga tu sobie pisze i chyba zacznę ten pamiętnik jakby ale nie na kompie w zeszycie musze jakiś ładny wypatrzec. Mamo 3 dzieciaki to cwaniaczki a dałaś mu ta czekoladę. A Damian z Alkiem się bawi Razem ?? M wrócił ksiądz z pretensja ze nie wiemy ze chrzciny w sobotę miesiąca wiec 19 chrzciny beznadzieja. Beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak żałuję, ze nie mogę z Wami pogadać, ale czasu zupełnie nie mam w tym szpitalu. A jak mam to staram sie zdrzemnąć. Nius: moze nas w piątek wypuszczą. Na razie sie nie nastawiam. W razie co jak nie w pt to w pon pewnie :) pozdrawiamy!!! ps: Ewinka, nam nie leci z nosa, ale za to się czesto sporo krztusimy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
do nowych dziewczyn Sluchajcie czy wy uwazacie sie za fair w stosunku do nas ??? czytacie nas od poczatku wiecie o nas wszystko , my was nie znamy i chcecie zebysmy odrazu olaly siebie i wam odpisywaly a wy nam odpisujecie ? nie ... tylko czytacie musicie sobie uswiadomic ze ciezko jest odpisac wszystkim majac male dzieci wy tylko przewaznie czytacie i raz na jakis czas napiszecie to jak my mamy was poznac a jak ktos nie odpisze to juz foch chyba nie mam po 10latek? my mamy i czytac i kazdemu odpisac? poza tym sa przyklady dziewczyn ktore nie cuduja nie wymyslalaja i zadomowily sie na naszym forum np dzikidzik , gosza uwazam ze tez pisze z nami jak rowna z rowna a nie tylko czyta... alice tez napawrde forum wymaga zaangazowania a nie tylko czytania ;/ Poza tym ktoras z was atakuje nasza kolezank Flavie czy Kasie a to jest sory ale nie fajne i jak my mamy wam ufac dzioewczyny jak wystawiacie o sobie takie swiadectwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ewinka dla mnie to zastanawiajace z tym mlekiem i nosem ... Dzikidzik mialam napisac czemu zapalenie ucha lecza w szpitalu , bo tak naprawde drogi podania antybiotyku sa dwie doustna i dozylna , u nas jeszcze jak w ciemnogrodzie domięśniowo w tyłek czego nigdzie juz chyba w rozwinietych krajach sie nie stosuje i lepiej jest oczywiscie dac antybiotyk dozylnie , bo doustnie dziecko moze ulac wypluc itp dlatego wiec klada do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×