Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R bez loginu
Moj już od 19:30 spi, Mamak blizna nie jest zła, napewno zrobi sie jasniejsza i bedzie ok, zreszta w takim miejscu, kto tam zagląda?:P a brzuch masz super, ja mam takiego fałda:/wlosy mi leca, Adas mnie ciagle za nie ciagnie i wyrywa, tak znienacka. Asik nie no ale glowka meza byla plasciutka, hehe Milenka ma ok glowe. Nie widac na zdjeciu, juz nie bede pisac, ma glowke zniekształconą, juz jest lepiej ale bylo źle, mowie wam plaskie tak ze hoho i w dodatku krwiaki, to widac 2 pagórki na glowce.Gosza dobrze potraktowałas męza, oni wszyscy kierowcy idealni.Kasia to duzo Ci spi, kurde ja widzialam dzis ze moj ssał kciuka diabeł jeden.A co do glowki jeszcze, ja przestawilam lozeczko zeby patrzył na nas, wszystko po drugiej stronie, zabawki, ja do niego mowie tylko od drugiej strony, jak na brzuszku lezy tylko wolam od dobrej strony zeby dawał, moj ma dodatkowo kręcz szyjny wiec to jeszcze wszysko pogarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asi
to takie zaciaganie i nietkorzy jescze tam mowią wlasnie sliedzie zamiast śledzie :) tak zmiekczaja jakby ona ok 3 minuty sledzikuje dobrze hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaK wysłałam swoją bliznę, moim zdaniem wygląda gorzej niż Twoja, a ja się wcale nie martwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu nie przeskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posmiałam sie z was, z tych samochodów, myszy pod miotłą i męza asik- sledzia hehe. mamoK dobry brzuch. wyobrazałam sobie jakies straszne widoki a tu normalna blizna po cc. ale wierze ci ze na poczatku było gorzej. specjalnie dla ciebie wysyłam swój, mam rozciągniętą skóre i chyba jako jedyna taką mocną kreskę. nie jest ładny ale nie mam traumy i tak nie chodze z brzuchem na wierzchu, mysle ze do nastepnych wakacji bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik :-D Odsluchalam :-D MamoK, przykra sprawa z Twoimi rodzicami. Jak o nich czytalam, to jakbym o mojej tesciowej czytala. W tym roku, po raz pierwszy, wzieli chlopcow na pare dni do siebie. Na wiecej nie mogli, bo ogorki zaprawiala!!! Czujesz? Wnuki widzi raz na rok. Moja szwagierka urodzila w zeszlym roku drugie dziecko, jakos na dniach ma wracac do pracy, pomaga jej tesciowa, bo wlasna matka sie nie czuje na silach. Jak jej szwagierka przygadala, ze jej tesciowa jest starsza i tez nie pierwszego zdrowia, to odparla: ale ona z gor jest, goralki sa silniejsze. W zyciu nie slyszalam bardziej durnego argumentu. Jest tak skupiona na sobie, wiecznie tylko po lekarzach lata, bo sie trzesie o siebie, a zdrowa jak kon, wszystkich nas przezyje. Ciagle w domu siedzi z tesciem, jak te dwa slimaki, nigdzie nie pojda, w zyciu nawet nad morzem nie byli. Za to non stop remonty urzadzaja, wlasne dzieci sie z nich smieja za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIK dobra jesteś :D i Twój m też jest :P już z Milenką sztame trzymają :) Odnośnie kierowania to mój m wie, że jak zacznie krytykować to ja już kierować nie będę :P a że ja zawsze kierowca jestem jak On po % to strasze jego tym hehehehe a jak jest pod % to nic nie gada :P Mój już śpi smacznie :P A wiecie co dzisiaj m przywiózł mebel do przedpokoju i co się okazało, że części nie pokazuje bo trzeba było samemu składać cholera jasna u nas to zawsze tak jest !!!! :/ nie fajnie Ale macie ładne brzuchy ja mam fałdy że aż wstyd :( jejku ja w ogóle nic takiego nie jem a kurde nic nie leci z wagi ani grama słodyczy cholera .... zła jestem z tego powodu. Nic mi ostatnio się nie udaje :/ nawet oczyszczanie heh a żołądek do dnia dzisiejszego dokucza nie boli ale dziwne uczucie mam :/ MAcie racje fajnie by było tak się spotkać :) wszystkie razem hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi u mnie tak bylo z lozkiem ze ciezko bylo zlozyc dziury krzywo powiercone haha masakra Mamo3chlopcow tacy ludzie sa nc nie zrobisz tylko dzieci szkoda pozniej :) ja ciagle siedze i ogladam glowy w necie moja mala spi na boczku i tak szybko ladnie zasnela odrazu po jedzeniu ok 19.50 juz spala ciekawe kiedy wstanie :Di jak ja ją uloze w lozeczku boje sie ze noskiem w poduszke sie wbije ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ilonek fajny brzuszek, nic nie widac, lekka blizna. Moja mama czesto do mnie przyjezdza, z radoscia, ja tez do niej jezdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tylko teraz trzeba jeździć i wymieniać - nie lubię tego :P a mój teraz znowu mniej pije hmmm nie kumam czemu , może ma jakieś fazy. Zauważyłam tylko, że jak siedzimy w domu to co 3 h i je te 120 ml czasami 100 ale jak gdzies jeździmy np do mamy to już inaczej mu się uklada pije np 60-80 ml i dupa blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, dzieciaczki na poczcie extra, słodziaki:) -ja mam boczki, a nigdy nie miałam, kurde muszę się zmobilizować cyknąć fotkę brzucha Flavia- Ty ścięłaś włosy?dawno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Asik w ciagu miesiaca glowka nabrala ladniejszych ksztaltow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
asik nie ogladaj juz tych glow serio, asik wpisz sobie asymetria glowy i twarzy, moj to ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja mojego od miesiąca ukladam tylko na 2 boku, a od 6 tygodni gdzie cwicze go i jest lepiej, ta glowa sie odkształca! a on ma wlosy, to pol biedy, zapuszcze jak ten kacper z rodzinki i po klopocie:P nie no zartuje, trzeba pilnowac glowek, z drugiej strony nie widzialam zeby jakis dorosly mial plaska glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Dziewczyny zaraz chyba posikam sie ze szcescia Natka zjadla dzis 6 razy i ani razu nie bylo furii przy jedzeniu nie wiem czy to jednorazowy wyczyn czy tak jak u Ilonka po 2tygodniach minelo i oby nie wracalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi ile wychodzi dziennie ml u nas ok od 760 do 860 dzis np 865ml ale ona slodko spi na boczku tym hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Natka a nic nie zmienilas tak samo z siebie zjadla juz?? :)a jakie masz butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
esmi a jak odstawisz mleko do podgrzewacza to po godzinie nie doje sprobuj tak moze poprostu na raz mu za duzo moja tez czasem ma takie odpaly ze na raz nie da rady i po jakism czasie pol godz np max do godz wiecej mleka nie trzymam i wtedy dojada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
esmi moze on jest podekscytowany? je ile potrzebuje, mojej kolezanki syn dzis zjadł tylko 180 ml mleka i mus jablkowy:/ nic nie je, mleka nie chce, ciagle wyje, buczy, marudzi, nie spi, budzi sie o 2 i nie spi, ona mowi ze jest tak zla ze masakra, acha i jej nie toleruje, nie chce sie z nia bawic, na rekach u niej byc, dziwne dziecko, ja jej mowie niech idzie do lekarza bo jak tak mozna, ma 7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój około je 650-700 ml dziennie chodź czasami mniej i nie wiem czy to mało czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
no esmi, ja tak tez robie, daje pozniej jak nie dopije, ale spokojna glowa,moj zawsze wrąbie do dna, tylko rano jakos mu ciezko i wtedy na 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Natka super, mam nadzieję, że to już koniec kłopotów. Asik Pola zjadła dziś 820 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój teraz zjada ok 900ml na dobe. zaraz wysle zdj w rozpuszczonych włosach, ja jak związuje to musze na uszy bo mam mocno odstajace i wyglądam jak flap. dobrze ze mały ma po mezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Agata współczuję koleżance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Agata ja nie widze u Adasia zadnej asymetrii wiec chyba juz sie naprawila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ale się uśmiałam z wpisu mamyK heh o tej płaskiej głowie. Muszę zajrzeć sama ale z telefonu slabi widać zdj na poczcie. Mój strasznie się slini, uwielbia pchac piastki do buzi, lapie zabawki i pcha do buzi, w piątek kończymy 3m-ce, sporo śpi w dzień więcej niż do tej pory ale tylko u mnie na rekach,przy cycu, kiedy pije sobie mleczko trzyma dłoń na piersi uwielbiam to, Dawidek też tak trzymał a potem juz po odstawieniu przychodził kłaść rękę na klatkę piersiowa:) tak przytula mame:) dzisiaj nie mógł coś zasnąć teraz leci szum suszarki w telefonie, D płakał przed chwila przezemnie bo zamiast spać to łazi i łazi a wstaje po szóstej i się unioslam, ale ze mnie matka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Agata u kolezanki pewnie zęby idą moj maz na silowni :D ja lece szybko pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×