Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

No na pewno od żelaza bo od czego innego?:-( hg mial ok 9,le to tez nie jest jakas masakra a wlasnie za chwilę konczy 4miesiace wiec to ten czas,ze kończą mu sie moje zapasy. Fionek to jednak mamy inne krzeselka bo moje to apollo Sun,na allegro można znaleźć. Samba-no nie wiem nie wiem hhehe,żarcik:-) jasne,ze mozna popisać z nami,zapraszamy:-) tylko nam tu czasami odbija wiec sie nie zdziw;-) Nie no serio nie nadążam za Wami!!! Chce odpisać,zaczynam i zapominam!:-) Aha!!! Dziewczyny których faceci nie przewijają dzieci! Moim zdaniem jestescie wielkie!!! Ja to nie wiem,jakby mi dziecka nie przewijal to chyba bym rozwód wziela:-) co to znaczy,ze kupy sie brzydzi?dziecko zrobil to niech teraz sie wlaczy tak samo we wszystko.przeciez mamy 2014 rok,czasy gdzie tylko mama wszystko robila juz dawno minely! Wiec moim zdaniem jestescie wielkie,ze tak wszystko same i ze nie robicie wielkich awantur o to i ze sie godzicie i w ogóle.u mnie by to nie przeszlo.zreszta jakos nie bylo z tym żadnego problemu,bo mij m po szkole rodzenia juz gadal do brzucha kiedy Staś z niego wyjdzie bo juz by chcial go prześcielać.teraz kupy to jego specjalność jak to opowiada znajomym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też ma taki placek z tyłu i pewnie dlatego mi wmawia że wszystko jest ok hihi Fionek dam znać co powiedziała pediatra.Co do wagi Michalinki to będę wiedziała jutro bo jak w domu się z nią ważę na elektrycznej wadze bo nie mam innej to mi wychodzi więcej niż u lekarza,ale tak czytam że Flavi synek jest długi i moja mała też taka jest,ubranka kupuję na 74-80 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka, hahahahaha, dobre :-D Ja tez poprosilam meza, tak kolo 6 rano, zeby nakarmil Leona, bo znowu sie budzil na jedzenie co dwie godziny, jak niemowlak, wiec w koncu sie poddalam i postanowilam dac flache, a nie meczyc go cycem :) Zrobilam butle, wreczylam mezowi, ktory w tym czasie zdazyl na nowo zasnac, chociaz Leon niemilosiernie sie darl, zaczal karmic, ale za moment Leon znowu sie drze, odwracam sie, patrze, a maz zasnal na siedzaco, flacha mu wypadla z reki i Leon dostal szalu :-) Co do przewijania, to zmieni tylko zsikana pieluche, kupy nie, bo sie brzydzi i ucieka z pokoju. Super pomysl z tym linkiem, juz wyprobowalam, dziala!!! Ewinkaa, biedny ten Twoj Stas. Mam nadzieje, ze mu sie polepszy, skoro odstawilas zelazo. Fajnie, ze go mozesz przy cycusiu ululac, mezowi sie to nie uda :) Tez polozylam Leona w lozeczku na boku, ale juz po kilku minutach kopyrtnal sie na plecy, sprobuje z tym zrolowanym recznikiem. My obchodzimy dzisiaj 10 rocznice slubu! Matko, ale zlecialo. Nie pozabijalismy sie, to najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa, moj maz w domu i przy dzieciach wszystko robi, oprocz przebrania tej nieszczesnej kupy. Po ojcu to ma. Raz musial przebrac Damiana, bo mnie akurat w domu nie bylo, wchodze, patrze, a on malego myje, ale obok ma miske podstawiona i do niej wymiotuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 ach Ci faceci tacy wrażliwi:-)ja lulam bez cycucia,Stasiek lubi mój zapach spod pachy haha bo zawsze tam nos wtyka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spacerów to też chodzę sama,no czasami psa wezmę i tak gadam raz do psa raz do Michaliny porażka :) Michalina robi kupę co drugi dzień i wtedy z mężem się licytujemy kto ma przebrać bo normalnie się wylewa no i na tym bebilonie nie są za fajne,a co do mężów to oni chyba wszyscy od jednej matki bo ja jak odpuszczę mojemu na parę dni to potem nie mogę go do pinu postawić i od nowa muszę wałkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka badania następne Staś ma miec pod koniec października i wtedy się okaże czy dajemy spokój czy trzeba robic szczegółowe badania.mam nadzieje,ze te cholerne neutrofile sie podniosą i damy spokój dziecku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Czesc kobietki,nie nadazam za wami :-) macie racje trzeba wyluzowac i olac ktos zawsze i tak bedzie bruzdzil :-) gosza84 hehe meza trzymasz krótko usmialam sie jak czytalam dziewczyny muj tez ulewa,czasem nawet po 1,2 godz,u nas noc spokojna jestem w szoku :-) u nas sloneczko swieci i cieplutko i pujdziemy na spacerek,obiad zrobilam nam zapiekanke z ziemniaków, maly od rana do wieczora wklada raczke do buzi i mietoli az zwymiotowal rano ja i on w wymiocinach ;-) u nas przy kolkach zaczela pomagac muzyka disco polo i to glosno i jest cisza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3chlopcow
Maz pomysl z miska zaczerpnal od swojego ojca, bo tesciowa opowiadala podobna sytuacje, obaj tacy wrazliwi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka flavia jeszcze nie napisała skąd jej nick :) no to jeszcze teoche czasu do badań napewno ładnie sie podniosą i bedziecie już spokojni :* Mamo3 no to nie tylko mój taki nieprzytomny jak sie go w nocy czy rano budzi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Moj maz przewija i to i to , czasem mam wrazenie ze mniej sie brzydzi niz ja :) Mamo3chlopcow buahahah niezle :D jha tez mialam taka sytuacje raz maz spal na kapapie bo wrocil po pepkowym i nad ranem go budze zla i mowie masz daje butle dziecko i ide spac po czym slysze ze mala ma czkawke i mysle je i tak glosno czka? a on polozyl sie na drugi koniec kanapy i dalej spi a mala lezy jak ja zostawilam na lozku z butla obok ' Flavia jako ze moje dziecko sie nie rozstaje ze smoczkiem wlasnie juz dawno nabylo ta umiejetnosc wyjmowania i roznego wkladania go z powortem hehe butle tez trzyma a jak nue chce juz pic to wypycha , i udaje ze wymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka uśmiałam się z tej pachy!!!! No niemożliwe jesteście ryje jak głupia jak Was czytam i już mi złość na męża przeszła a chciałam być obrazona do woeczora i żeby skakał koło mnie przez wyrzuty sumienia a przez Was dupa z mojego planu!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia moj nok to mialy byc pierwsze litery naszych imion mial byc syn i j mialo oznacAc julian ale jest anastazja ale nie bede zmieniac juz nika a starsza ma na imie amelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej esmi-ja też bym chciała z Wami pochodzić na spacery.wczoraj widziałam 3 mamusie z pociechami w spacerówkach, super widok,sama przyjemność spaceru:) a ja chodzę sama tylko z Pawciem, wybieram teraz coraz to inne trasy osiedlowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
33ona ma duzy dom lubi gotowac wiec wbijamy na impreze haha :) Ewinka bedzie dobrze zobaczysz podniosa sie predzej czy pozniej :) Posmazylam nalesniki , rosol sie gotuje czekam na Juste - co niby jej dziecko nie spi a jak wstanie zjesc ok 4-6 potrafi do 13 pozniej spac :D wiec nie wiem jak ma spac w dzien :) Kruszynka moja tez tak ulewa i po 1h i po 2h :) Mamo3chlopcow jak masz na imie ? jak nie tu to na m eila napisz Kasia widzialam filmik heh mala jescze nie umiem jesc z abardzo z lyzeczki chce ssac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nick jest wymyslony, nawet nie pamiętam czemu taki a nie inny. u mnie nie ma szans kogos zapoznac tzn kolezanki wszystkich znam wioska malenka dziewczyny piszcie imiona na pocztę te co nie mają fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Samba moja raz na 3 dni wuec cie rozumuem haha Dziewczyny a dajecie kleik ryzowy czy kukurydziany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Ale się posmialam z czekolady na śniadanie i męża mamy3, który zasnął przy karmieniu:) Brzuchatka czekamy na drzwi go korytarza i będziemy robić pokoik, przestało mi się spieszyć bo Pola budzi się w nocy. Ale tak czy inaczej safari musi być:) Powiem Wam jeszcze, że Pola pierwsza wyskoczyła z obrotami, ale teraz jak Was czytam to wielu rzeczy jeszcze nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest taki klan mamusiek :) znam te dziewczyny ze szkoly rodzenia jedna ze mna w szpitalu rodziła razem na sali leżałysmy ale przecież nie zapytam cześć mogę z Wami chodzić hee :P Myślicie że nie można używać preparatów wybierających do zębów jak sie karmi cycem? Prwnie nie :/ wybierałam pare lat temu białą perłą i fajny był efekt i chciałam powtórzyć ale chyba poczekam aż skończę karmić... Mama kubusia chyba rzuciła sie w wir porządków bo coś jej nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek jestem strasznie ciekawa jak ten pokoik będzie wyglądał :) koniecznie zdjecia wrzuć jak skonczycie :) Fionek ładny brzuch płaski :) to krzesełko kosmicznie wygląda fajne chyba bardzo wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionek właśnie a Ty na fb jesteś? Nomadic a Ty? Chyba Cię nie mam :( gratuluje tableta ja też raz w życiu wygrałam i to na fb w pierwszym konkursie na jaki się zgłosiłam :D wygrałam bon do hm na 500zl! I co... okazało sie że to oszusci hahahahahah takie to mam szczęście :D a już strone hm przeglądałam na co to wydam oł jesss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha wczoraj wieczorem mialam lekture kafeteryjna i czytałam lordowi o rozmowie Milenki z tata i o zeslimaczonym Adasiu Agaty tak mi sie to podobało :) bo moja też wiecznie zeslimaczona po pępek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×