Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

fionek jak widze twój nick to od razu mi sie przypomina jak chciałas nosic tace na głowie haha, sorry nie moge tego zapomniec. mam dobry humor mąż mi dobra kolacje zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikidzik super, że jesteście już w domku. Wycierpiało maleństwo, oby nigdy więcej. Fionek szalejesz z jedzeniem, nie ma co :) Brzuchatka kanapki gotowe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dziewvzynu ja dodalam plaska duza lyzke kleiku na 130ml mleka ile wy dodajecie ?? tylko na nic czy w dzien tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego cyklu zaczęłam brać tabletki anty i do wczoraj plamiłam. W końcu przeszło, będzie bara bara nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
a ja nie mam dalej @ ;/ wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik raz podałam ćwiartkę łyżeczki, a raz płaską łyżeczkę. Tylko na noc, ale zauważyłam, że przez te dwie noce mała była podejrzanie niespokojna ( może bolał ją brzuszek), dlatego dałam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Boze Ilonek a ja dalam cala łyche ale mam kukurydziany niby lzejszy ;/ bo pisalo na 200ml 4 lyzki stolowe na 130 dalam jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy mały problem, ponieważ do tej pory mąż zajmował się małą wieczorami, a od kilku dni płacze jak ją bierze na ręce. Tak samo teść i teściowa, czy któraś z moich koleżanek. Mam nadzieję, że przejdzie bo jeszcze wyrośnie mi dzikus, że tylko mama i mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, ale Milenka spokojnie śpi? To pewnie wszystko ok. Moja to taki kolkowiec do tej pory do każdego mleka esqumisan bo jak nie to problem z brzuchem, może dlatego tak zareagowała na kleik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
spi jak anioł haha :D ja zadko jej cos daje wczoraj dalam jej ten esputicon bo cos sie napinala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakładki mam ale mam też bardzo uparte dziecko heh do ust nie weźmie nic gumopodobnego Hehe Flavia to możesz kojarzyć mnie z kelnerką :D Ja Cię kojarzę z tą księżniczką z Alladyna Asik nie jesteś w ciąż !! Powtarzam !! A teraz mojemu m choroby się zachciało i dupa...izolujemy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Brzuchatka, na pewno dasz radę, bo jesteś ostra babka. Maz mi dzisiaj przygadal, ze jeszcze trochę i zapomni jak sie TO robi albo eksploduje :-D Ale mi sie nie chce, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionek pocieszę Cię, bo przez tydzień byłam chora,tak że ledwo łaziłam, ale małej nic na szczęście się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
a ja sobie rosol jem na pozna kolacje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik natchnęłaś mnie i też ugotowałam rosół, zjedliśmy dzisiaj i na jutro zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Hahaha no dzis to zjadla 955ml :/kurde boje sie ze za duzi jej sypnelam tego kleju i to nie byla plaska lyzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,zaczynam ogarniać,wiec po kolei najpierw zdjęcia:-) Kruszynka czyżby nowa fryzura?Miłoszkowi chyba fajnie w tym leżaczku:-) Nomadic Ty to wyglądałaś jak nastoletnia mama:-):-) Nie no Adaś wymiata,te jego wloski są czaderskie!:-) Hahaha Milence naprawde zaczynają rosnąć włoski!:-) Kubuś jaki skupiony w tym siedzonku i potwierdzam-czysta mama! Marcela jest za..je..bista!!! Te oczy! Ta druga broda! Ta ślina! Zakochałam się!:-) Krystek uroczy. Szpilki mamy3 sexi,ale czemu nie widac szpilki??:-) MMamoK ja tez uwielbiam takie miejsca,uwielbiam książki! Juz teraz nie wydaje majątku bo nie mam kiedy czytać ale do tej pory to uwielbiałam,szczególnie kryminaly hehe lekkie i przyjemne:-) teraz zbieramy na taka jakby biblioteczke,chce jedna cala ścianę mię w książkach ale na razie nie ma kasy i zreszta teraz na tej ścianie jest łóżeczko wiec i tak nie ma jak:-) 33ona trzymam mocno kciuki,będzie fajnie zobaczysz. CDN:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
Mój synek mi gryzie raz jednego raz drugiego sutka tzn jak jeden się zagoi, to z drugim coś nie tak. Mamo3 u nas też jeszcze seksu nie było od porodu, karmienie demoluje mi libido. Tak samo było z córką... A wiecie że ostatni raz kochaliśmy się na kilka godzin przed pojawieniem się synka na świecie. Pewnie to podziałało i przyśpieszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zmieniliśmy smoczki juz jak nad morze jechaliśmy wiec kilka dni przez końcem trzeciego miesiąca. Gość 85 tzn.ze tylko ryba? A to przechodzi z wiekiem?to teraz mozesz jeść wszystko tylko nie rybę,czy jest skaza i nie możesz jeść prawie niczego?jak bylo w szpitalu?bardzo zle?? Dzikidzik super,ze juz w domku!:-) Asik ja non stop na czerwono albo bordowo albo śliwka,chociaz teraz mala odmiana i mam taki brudny róż:-)jutro goście wiec jakos musze wyglądać,jeszcze brwi musze igarnac a kurde najlepsza penseta mi zginela:-/ Fionek a jesz jakies tłuszcze?tsn. Maslo,oliwa?mi wczoraj dietetyczka powiedziała,ze przy kp ważne są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pogryzionych sutków to ja wycziłam, ze chyba on sobie tak drapie dziąsła, bo zaciska dziąsła i ni z tego ni z owego nie puszczając zacisku daje głowe w tył a potem sie śmieje, ze takie cos wymyslił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja wróciłam :-) pisze z łoża ;-) kurcze właśnie niewiele tych tłuszczy musze chyba wiecej oliwy z oliwek gdzies dolewać jak tak. Właśnie sie boje zeby przez takie odzywianie mala jakis niedoborow nie miala ale co najlepsze mam teraz super wysoki wapn i wit d hehe tak samo hemoglobine :-) widac jakos organizm daje rade... Kurczaki niby sie mowi ze wszytskie dzieci podobne do siebie a jakie nasze sa rozne :-) czarne,biale,duze,male hehe ale wszytskie i tak sa przeslodkie !!! Chyba pora spac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Hej, wczoraj byłam taka spiaca,ze jak was czytałam to telefon mi kilka rządy wypadł z rąk,w nocy kilka pobudek,cofam to co wczoraj napisałam,jednak człowiek się nie przyzwyczaja ,spać mi się chce:( jeszcze starszy płakał przed spaniem a mały poszedł spać 21,30 bo sobie drugie kupsko robił. heh dziewczyny, w gruncie rzeczy to byłam nastolatka miałam 19lat na tej jednej fotce pewnie z 20-21:) na drugiej starsza, zawsze się staro czułam hehe jestem najstarsza z rodzeństwa. Wczoraj byłam na poczcie, z ręką na sercu przyznaje się,ze nasze forumowe bobaski są cudowne!!!! Buty też widziałam,szkoda,ze nie mogę chodzić na obcasie bo jestem wysoką i zle się czuje,jak muszę na wszystkich patrzeć do dołu hehe:) zazdroszczę Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik i jak mala spala po kleiku? Ilonek ty się ciągle Pola zajmujesz,nosisz na rekach,karmisz przytulasz i malutka u ciebie najlepiej się czuje:) Kurcze piszecie o tych ciazach, a tu cycki duże od mleka, okresu i tak brak to się mozna nieźle oszukać hehe moze lepiej kupić jakiś test? Ciekawe cczy dziewczynom co się snily zęby się sprawdzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×