Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 33ona
sorki, za chaos w moim poście, słabo spałam, impreza skończyła się o 1:00, bo wyłączyłam muzykę z głośników i zamknęłam laptopa:) -było OK,fotki może jutro podeślę:) -kilka osób powiedziało mi,że dobrze wyglądam po porodzie- mężczyżni z rodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te chłopy :( nic nie pomyślą , mój też się napił cholera jak były chrzciny i w ogóle muszę pilnować bo najchętniej by wydudnil wszystko ale ostatnio się napił namieszał ze do 4::30 miał randkę z muszla klozetowa i dobrze :) nawet nie pozalowalam . Łakomstwo. My kobiety musimy na to patrzeć , dzisiaj to samo dostal wiązankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
i wydoiłam piersi do kibla- bo zrobiły się twarde, mały zasnął, bo się rozwył ostro na sali-może za głośno mu było, to poszliśmy na korytarz, na kanapy i tam do rana nianie pilnowały małego;) to tyle z atrakcji heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
33ona ja też twierdze ze wyglądasz bdb:) faceci lubią spieprzyc ważne uroczystości alkoholem Esmi to mało spal moze za to będzie spal dobrze w nocy, mój niestety w dzień by spal i spal i teraz co chwile się budzi dane cyca i przysypia, jestem taka padnieta a jak ma tak wyglądać noc to ja dziekuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nomatic bo nie chce jesc smazonego :) ona 33 fajnie ze sie w miare udalo bo koncowka chyba nie bardzo :) jak m sie zwazyl :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
33ona dobrze ze sie wszystko udalo . Facet to facet jak sie nie zaleje w trupa to zyc nie moze , komendy mnie rozbawily Mamokubusia musisz kupic drugi taki sam kocyk na zapas hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Nawet ja ogladalam:) Fajnie,ze wygrali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
A mi zaszkodzila pizza chyba noc bedzie nie przespana dawno tak sie nie czulam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic to witaj w klubie:-) u nas wlasnie Staś się ni z gruszki obudzil i wielkie oczy,radość,że jesteśmy i jest śmiesznie,a już prawie zaczęliśmy sie przytulać,Staś wyczul i przeszkodził:-) A o co komu chodzi z tym smażonym?przeciez nic nie jadlas samzonego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLSKA!!! Hehehe :-D Tak ostro kibicowalam, ze teraz jestem zachrypnieta i jutro bede skrzeczec :-D Nomadic, ja Ci powiem tak - dzieci karmione mm tez maja kolki, placza, puszczaja smierdzace baczki, bola je brzuszki i preza sie, bo nie moga kupki zrobic, bo problem lezy w niedojrzalym ukladzie pokarmowym, a nie w tym co jesz. Ale to Ty jestes mama Kubusia i Ty decydujesz, kochana. Nie gniewaj sie na mnie i na Ewinkee, ze tak brzeczymy, ale po prostu chcemy, zebys sobie porzadnie zjadla :-D Ide spac, bo padam na pysk. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz nie spis , pije kawie a Kuba śpi lekkim snem bo się wierci :) dzisiaj noc taka sobie bo na noc zjadł mało :( to spal do 1:30 potem 4:30 i po 6. Zastanawiam się nad jedna rzeczą bo jak pije to powoli i na wieczór jak jadł to zasnal sobie biedak i nie dokończył a w nocy wył taki głodny był. Dzisiaj zmienię smoka zobaczymy jak zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, mój m mówił,że strasznie przeżywał te chrzciny, bo moja cała rodzina była, nawet ta dalsza,już więcej nikogo nie mam,mała rodzina...i miał stresa i temu na koniec się zapił....tak,widziałam jak nad nim stali i mu polewali,akurat jego 2óch rówieśników no i spili go, jedno dobre,że nie rzygał heh -asik- ta automatyzacja doprowadza mnie do szału,normalnie wciskasz sprzęgło i jedziesz, a tu ani kluczyka ani nic,teraz te hamulce automatyczne też wkurzają, ja staroświecka jestem uczyłam się jezdzić na polonezie taty lata świetlne temu:) i powiem to był samochód jak czołg, bez wspomagania,ale było fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kurde coś m gada o drugim dziecku....hmm i boimy się i sami nie wiemy;) ja już mam 33lata,więc dużo czasu do namysłu nie mam, -za zgromadzoną kasę planujemy zrobić 3cią kuchnię w naszym domu.mamy na każdym poziomie. kurde, nie wiem jak będzie, bo tata pomaga kończyć już dom dla brata-po tej operacji nie dość,że chudy, to teraz chudy z najchudszych.masakra jak on wygląda, więc nie wiem kto pokaże jak w tej kuchni układać płytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mały kurka wodna mnie obsikał niedawno, musiałam ubranko nocne mu zmienić;) -nie wiem kiedy znajdę sobie pracę marzeń,a nie taką byle jaką...i w końcu zacznę się realizować, chyba na starość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej 33ona fajnie, ze impreza udana, maz sie spil ale coz, takie sa chlopy, nie mysla.Moj w dzien tez malo spal, 3x po 30 minut, ale padł po 19, spał do 5, wypil potem do 7 ale od 2 ze mna w lozku, bo sie obudzil i dalalm wody i usnal.:)u nas fatalna pogoda, masakra. ogolnie ma byc ostre ochłodzenie.Ja tez oglądałam meczyk:)co do kupy nie widze zadnego serka, kiedys mial jak byl mniejszy albo jak ma rzadszą kupe to cos tam jest ale tak to nie.Koło mnie otwierają aldi, z ciekawosciskocze tam i zobacze ile kosztują te pampersy o ktorych pisze mama3chłopców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
heh, ostatnio logistyk- słabo płacą,wszędzie rodzinne firmy, i chcą facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
w Biedronce są pieluszki dada po 49.90 za cały taki kartonowy domek- w czwórkach jest 109 szt. wychodzi po 45 groszy bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona to masakra, że logistyk tak mało zarabia ... no ale cóż mój jest kierowcą i zarabia jako tako... ale najważniejsze, że jest codziennie w domu a nie w rozjazdach :) A ja właśnie zjadłam jaja sadzone :) i zaczynam puchnąć to znak, że wielkimi krokami zbliża się okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona fajnie ze sie wszystko udalo ;-) wiecej przygotowan i nerwów przed niz samej imprezy ;-) a m jak sie tlumaczy to wie ze zle zrobil heh ci faceci... Asik zyjesz jak tam noc po pizzy?? Ewinka i normadic wasze dziec***ewnie w nocy okazywaly radosc w wygranej siatkarzy ale mam nadzieje ze jednak daly Wam pospac ;-) Stas to wogole wie jak sie wstrzelic w moment hehe moze na rodzenstwo nie jest jeszcze gotowy :-P U nas pogoda mega do d**y! Deszcz,zimno,szaro,mokro. A my na pobranie sie jakos wybrac musimy tylko wcześniej czeka mnie misja lapania kupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
33ona 3kuchnia no no:) pozycz z jedną :) tak na poważnie to ja mam identycznie myślę,ze jakakolwiek karierę zrobię na starość bo siedzę z dziećmi u nas perspektywy slabe wszyscy uciekają do wa-wy to i nie wiadomo czy zrobię jakakolwiek karierę,tym bardziej,ze m chce za kilka lat jeszcze jedno dziecko koniecznie to z pieluch nie wyjde:) nie wiem czy zdrowie pozwoli na 3dziecko warunków nie ma to ja się boje jedynie ewentualnej wpadki:) Ewinka i Mama3 ja się nie zloszcze ja czytam słyszę widzę,ze matki wszystko jedzą,ze dziecko jak ma płakać to będzie,ze właśnie na mm też dzieci bola brzuszki,ja to wszystko wiem i wiele razy machalam na zakazy ręką jadłam mały dwa dni płacz człowiek jeszcze dobrze nie wie to jak się pręży i puszcza śmierdzące baki to wychodzi,ze brzuszek, to potem wszyscy: co jadlas,a moze coś zjadlas,a może na razie nie jedz i to mi jakoś z tylu w głowie siedzi,nie przeszkadza mi to wpierdzielac ciastek i drozdzowek niestety,juz po mały coraz więcej jem i chyba kupie sobie ten kefir:D ale nigdy nie podkurczal nozek miał tylko bolesne baki wiec ogólne marudzenia nie wiadomo od czego,no widzicie w szpitalu nic nie mozna później po kryjomu jadłam serek homogenizowany żeby się nie przyczepily. Ale teraz sporo więcej jem ale nie wszystko:) Asik jak brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Fionek jak mój robi kupę to ja nawet nie podchodze:) ba, to jest jeden z niewielu momentów kiedy ja mam czas tylko dla siebie:) My dzisiaj do chirurga z D. no no,Stas na pewno się obudził bo nie chce jeszcze rodzeństwa :D ale mój po co się budził to ja nie wiem:) ojca nie ma, mama grzecznie lezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik a Ty zamawiałaś pizze ? jak tak to gdzie ? bo ja ostatnio też się zatrułam i jestem ciekawa skąd brałaś ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Asik, zakładamy :) ja juz cuduję na wszelkie możliwe sposoby żeby nie ulewała, ale nie wiem juz co robić. noszę 20min pp jedzeniu w pionie, usypiam po jedzeniu z miast zabawy, układam pos katem, klin pod materacyk włożyłam... Jest taki zagęstnik do mleka Nutriton, który sprawia, ze mleko sie nie,cofa. Zapytam o niego pediatrę jak się wybiorę. O tyle mnie to trochę martwi, że mam już wizję szpitala i ewentualny nawrot zapalenia uszka. No ale trzeba być dobrej myśli :) moze maluchy zaraz z tego wyrosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi-widziałam każdy rodzaj pampersów, 3,4 i 5 nawet! w tych kartonach jak domki wyglądają nomadic- w piwnicy kuchnia nowa,ale tania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
pizza- zawsze rewolucje po tej z warszawskiej- taka duża sieciówka wyleciało mi z głowy:( a najlepsza to fuks na grochowej za 11 zł jak promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×