Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R bez loginu
ja tez sie postaram sama gotować, będe tak zaprawiać w sloiczkach, zagotowywać i potem codziennie dawać, z deserów moge sama jabluszko zeskrobać, soczek napewno bede tez dawac ale to juz kupny.Wszędzie jest chemia, w jedzeniu,w powietrzu, dosłownie i nie uciekniemy od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomatic dziękuję że pytasz :). Dziś fajny dzień ja spokojna dzieci też byliśmy na spacerze rano było zimno bardzo bardzo musze coś kupić małemu kurtkę bym chciała i czapkę cieplejsze ale jeszcze nie zimowa. Mały sam zasną w wózku:). No i zboczylismy do biedry bo uwaga Kubuś zaprosił babcie na obiad ( matkę teściowa kiedyś Kuba tak na nią powiedział). Kupilam coś słodkiego na poobiedzie i połowę zjadłam :( Asik wiem przepraszam pamiętałam ale zjadłam. Musze się zabrać porządnie za to esmi chodź razem działamy?? Flavia nie słyszałam ja sobie spirali nie założę bym się bała ja to po tym wszystkim boje się jak okres dostane boje się krwi :(. Wracając do obiadu mam rosół i kurczaki pieczone i marchew z groszkiem taki standard bezpieczny ja zjem rosół ale z ciemnym makaronem :). Nomatic ja też z telefonem leżą i cycem gołym aż mi zimno :). Kuba śpi Michał śpi. Umylam dziś nawet podłogi czyli jestem całkiem obrotna. Agata tak jest z dziećmi jak jest weekend i m w domu dzieci mniej spia i są inne zobaczysz później. Będziesz modliła się żeby do pracy poszedł. Ewinko Staś pilnuje mamusi :D. Mój Kuba jak miał około 2 latka to moich rzeczy nawet nikomu nie pozwalał dotykać. Mamo 3 z tego jak piszesz to chyba u ciebie ok juz co ? Dobra jesteś dwóch do szkoły z małym na zakupy. Ciesze się ze jest dobrze o naprawę często o robie myślałam hak ciebie nie było:). Co do maty leży u Kuby w pokoju na rozłożony łóżku tam się bawimy Kuba swoje Michał swoje lubi mate leżaczek ostatnio znudził mu się rąk wygina w nim ze hej musze zapisać pasy. Wiem ze nie powinno dziecko patrzeć w tv ale jak już mam dość to oboje chwile popatrza Michał około 5 min można siku zrobić albo makaron odlac. Asik a to nie jelitowa grypa? Fionek Marcela ile waży ? Mój 7660 ważył na poprzednim szczepieniu teraz idziemy 3 października daje ponad 8 noszę go mój to noszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ja bede dawac troche sloiczkow i troche gotowac wszystko naszprycowane jest chemia czy w sloiczku czy w ogrodku chemia jest w powietrzu glebie widacb gruntowych w spadajacym deszczu a mieso ? To juz wogle brak slow naszprycowane woda i rozpulchniaczami na jedno wychodzi mieso takie z wioski dla mbie ma inny smak wogole nue koniecznie lepszy ale co swoje to swoje bez sztucxnej paszy i szprycowania i nie ze starego knura :D Moja zglodniala po 2h zjadla 120 i drzemie ja leze kolo niej i sie nudze dodala bym jej ten kleik ale nie wiem no ta kupa z groszkami chyba jednak nie powinnam co nie 33on fajnie maly wygladal :) A ty mozesz dalej jesc ser z dzemem i starac sie o dzidzie jakos musicie zapelnic te pokoje i ogrzac dom a imwas wiecej tym cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Befe chyba musiala kupic dysk przenosny na zdjecia mojej corki haha bo juz mam ok 28Gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, moja kuzynka dala mi w prezencie swojska kaczke i porcje rosolowa ze swojskiej kury. Rosol wyszedl boski, zolciutki, tlusty, pychotka, bez porownania do tej bladej wodzianki na sklepowym kurczaku. Alek uwielbia rosol i powiedzial, ze to byl najlepszy jaki w zyciu jadl :-D Kaczke tez wsuwali, az im sie uszy trzesly. Juz zlozylam zamowienie i busikiem z Polski przyjedzie w przyszlym miesiacu. MamoK, u mnie dobrze, dzieki :-D Tez czasem trace cierpliwosc i krzycze na chlopcow, ale na szczescie nie mam czasu na wyrzuty sumienia ;-) Dobra, lece na spacer. Pogoda nienormalna, 26 stopni i pszczoly sie obudzily, brzecza w ogrodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Moja babcia robi czesto taki rosol a babcia mojego m z keji kaczke faszrrowana tez swoja oczywiscie jak mieli barany ti tez jedlismy duzo jagnieciny baraniny po porodxie tesciowa przywiozla udziec kozi upieczony pyszny ja lubie na zimno tylko na nim jest taki tluszcz moj maz nigdy by takiego zimnego nie zjadl aczkolwiek ten na kozie nie jes taki jak na baranie heh i robi tez biale sery smietane maslo ale ja nie nabialowa a tegi padla nielubie ble , a druga babcia sama robila makaron podziwiam ze ludziom sie chce hehe Agata ja swoja chcialam raz oszukac i to akurat wtedy nie spala pozniej 2h mysle ze to byl jej odwet hahs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc masla a nie padla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik te grudki w kupie to pewnie nie strawiony kleik...czytałam że przy wprowadzaniu nowych pokarmów kupa wygląda identycznie jak jedzenie:) Czyli jak podamy marchewkę będzie marchewkowa kupa:) I organizm musi nauczyć się trawić nowe produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
troche boje sie jej podawac zeby nie zaszkodzil a ona sie nie najada ;/ nie bylo by problemu zeby zjadala 170ml ale ona jest za mala ma za maly zoladeczek ulewa i sie jej nie miesci eh ;/ aczkolwiek wczoraj na noc 160 zjadla a i tak spala do 2 a lezaczek bujaczek taki mam : http://www.youkids.pl/eurobaby-lezaczek-bujaczek-z-melodiami-i-wibracja-br20208-do-11kg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak będziecie podawac obiadek to na początek ile dajecie?. Jak zrobie zupkę i zje np 2 lyżeczki to reszte mam wyrzucic? to jest troche minus gotowania. chyba pomyslę tak jak agata coś wekowac mrozic. Ja nie jestem eko i mi nie chodzi że sztuczne że chemia, tylko swoje jedzenie zawsze lepiej smakuje, te sloiczki to troche tak jak gołąbki ze słoika:) Lubicie:P? moi teściowie mają gosp kury świnie itp, często dają mieso, jajka mleko wszystko świeżutkie, ale tak jak pisałam mi nie chodzi o chemie bo wszędzie jest, mogę zjesc i tego gołąbka ze słoika ale mi nie smakuje po prostu. Ale jak coś niezdrowe a mi smakuje to jem, chipsy np. mój już ma 3 cieplejsze czapki, moja mama jak zwykle o to zadbała i butków 3 pary, 1 emu białe puchate heh śliczne. Ja tylko rzucę mimochodem, że małemu cos tam muszę kupic i na drugi dzień już jest:) to mój juz ma chyba dojrzały układ bo po jabłku, kleiku miał normalną kupe jak zawsze, chyba go brzuch tez nie bolał. zobaczymy jak będzie dalej. Agata znowu będę cię męczyc:P jak bierze się tabl to od 1dnia cyklu, a jak okres raz jest a raz go nie ma to jak się bierze? kiedy się zaczyna?. pytam bo pisałas ze raz krwawisz pózniej nie i tez masz rozregulowany tak jak ja. ja w tamtym mies miałam okres, a teraz już nie mam. sorry ze znowu to, ale jak pójdę do gina to chce juz bym mniej więcej uświadomiona, żebym tam za dużo czasu nie musiała spędzac, bo tam mnie gryzie i parzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie też coś się postaram ugotować ale ze słoiczków też skorzystam. Warzywka i owoce mam w ogródku, mięsko wiejskie też dostaję jest więc może coś z tego będzie ;p Hehe w blender też się już zaopatrzyłam. Jeju nie znoszę mleka takiego od krowy feee i tych serów z niego itd. MamoK Marcelka na 4 ms teraz waży ok. 6300, dokładnie pewnie zważą za tydzień. Urodziła się 3800 więc nie przybiera w jakimś zawrotnym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa a do tego eko eko to też podchodzę z dystansem tyle że jak cos swojego jest to jest jak nie ma to nie ma i też dobrze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
co do wekowania to ja nie bede wekowac tego jedzenia co zrobie w sensie zupek itp bo jestem przeciwniczka wekowania czegos co zawiera mieso , jesli nie zawiera to luzik :) bede robila male porcje jak cos zupek reszte zjem najwyzej sama hehe na poczatku codxziennie swieze pozniej z czasem juz na 2 dni, ja osobiscie sama nie lubie zupy na drugi dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja tez dam sloik ale poki jestem w domu i dziecko mi na to pozwala moge mu cos ugotować, ja ogolnie lubie gotowac, jak nie bylam w ciazy jeszcze i pracowałam to zawsze był obiad mimo, ze czasem 12h mnie nie było w domu, teraz tez normalnie gotuje, chyba ze jade do mamy na cały dzien to zjem u niej a adrian sobie cos zamowi w pracy.Co do okresu i tabletek. Flavia jesli weźmiesz 1 tabletkę w 1 dzien cyklu czyli 1 dzien krwawienia to jestes zabiezpieczona od razu i sa rozne tabletki ale zazwyczaj bierzesz 21 labtelek, czyli cały listek, potem robisz 7 dniowa przerwe i w tym momencie powinnas dostać okres i osmego dnia juz zaczynasz nowe opakowanie, jesli go nie dostaniesz, to normalnie zaczynasz nowe opakowanie 8 dnia, albo jezeli okres sie nie skonczy do tego 8 dnia mimo wszystko musisz zaczac nowe opakowane zeby byc dalej zabezpieczoną, ale normalnie powinnas dostac ten okres, ja skonczylam w piatek brac i juz dzis dostałam okres, tzn plamienia, niestety jak brałam 1 opakowanie moglam poczekac do kolejnego cyklu a nie od razu po porodzie pakowac hormony bo mialam 2 tyg okres, moze sie po prostu organizm oczyszczał po porodzie i to nie wina tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja tez nie lubie tego sera i mleka, a teraz moja mama byla u mojej chrzestnej i przekazała mi taki kawał sera i 2 pstrągi, wujo sam złowił:P ten ser zamrozilam, boje sie go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
asik widocznie Milenka potrzebuje tego mleka narazie w nocy, moj moze i by chcial ale jest tak spiacy ze dam wode i zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
mama3chłopców zazdroszczę rosołu :) jak ja lubię rosół. a teraz mogę jeść taki hmmm.. wybrakowany :) bez pora, selera czasem tylko dorzucam, z przypraw tylko pieprz i sól, no i tylko na kurczaku. Ale i to dobre jak się człowiek przyzwyczai :) ewinka - ja też mam postanowienie ćwiczenia z ewką, ale jak zaczęłam to pojechałam do szpitala :D no i masaże też poszły w las :D nomadic - w poprzednim shape były fajne ćwiczenia z użyciem krzesła i ... ściany - i niby 15minut. ja lubię takie szybkie, bo szybko się nudzę. Tylko zacząć najtrudniej :D ja o ciąży dowiedziałam się w piątek 26go października, więc jeszcze miesiąc :) to był bardzo fajny rok :) chociaż dokładnie rok temu przeżywałam rozpacz, że starania się nie udają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Flavia- wszędzie na zdjęciach z chrzcin jestem z kimś, poszukam wieczorem, może będzie mniej ludzi ze mną:) sukienkę miałam ecru ze swojego ślubu cywilnego, tylko wcześniej na mnie wisiała a teraz taka opięta była,tzn. nie pekała w szwach,ale biust miałam spory w niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
agata zmienilismy lekarza i ten mowi ze sa troszke podwyzszone a takich badan maluchom sie nie powinno robic bo to skala dla doroslych a dla dzieci nierobia.ale powtorze napoczatku pazdziernika i zobaczymy co wyjdzie i skontaktuje sie znowu z lekarzem.zaraz idziemy do lekarza sprawdzic czy wyleczyly sie te oskrzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
no i dalam jej kleiku dwie miareczki od mleka zjadla 125ml wiec prawie wszystko o dziwo dzis tylko raz ulala szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie cierpie mleka od krowy, tluste i smierdzi, fe. Moja mama kiedys kupowala i tez robila z tego maslo, ser, smietane zbierala, ohyda :( Ewinkaa, a ktora Chodakowska przerabiasz? Skalpel ma 45 minut, dlugo troche :( Leon okropnie gryzie lapki i placze, nie wiem co mu jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj to strasznie pierdzi i płacze przy tym :( i w ogóle jakoś nie spokojny ... Cały czas nie chce trzymać na rękach i na brzuszku , lezacczek, mata i łóżeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
33ona wyglądasz fajnie, mały super, długi jest albo mi sie wydaje?mama3chlopcow moze coz w buzi uwiera? zabek albo glodny ? moj dzis grzeczny tfu tfu lezymy oboje na brzuchach:P ja bym tez chciala jakas diete podjąc, kurde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
esmi jakie twoj pije mleko bebiko? czesto piszesz ze go boli brzuch, moze sprobuj ten hipp, moj to pije i naprawde nie wiem kiedy go cos bolalo, chyba jak mial 1,5 miesiaca ostatnio, moze mu mleko nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
moja pije bebiko jest ok a wielu dzieciom wlasnie szkodzi ale moja chyba nie do zdarcia jest heh , ja bym stawiala bardziej na kleik bo dziecko ciezej trawi i przez to moze byc nerwowe ja chcialam moja p*****e od 1 przetrzymac do 19.30 do kapieli codziennie sie staram :D ale sie nie udalo padla , a mata przyszla ta zamoiast sie bawic na niej to zasnela heh :D ps mata jest swietna super mega naprawde ma duzo tych interaktywnych gadzetów takich rozwijajacych dotykanie itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona, super wygladasz, zero brzuszka, pozazdroscic. Zadzwonilam dzisiaj do pracy i moja szefowa mowi, ze wlasnie tak sobie myslala, ze jesli nie zadzwonie do piatku to ona zadzwoni do mnie. Byla troche obrazona, ze jeszcze nie przyszlam pokazac malego, ale jakos sie nie pale, zeby ciagnac niemowle do szpitala :) Ide jutro sama, bo musze zrobic grafik na grudzien i rozdysponowac reszte urlopu. Jeszcze 2 miesiace z hakiem i wracam do kieratu :( Odkrylam nowe fantastyczne kaszki dla dzieci, organiczne, w skladzie wylacznie zboza z pelnego przemialu i witamina b1 - Holle sie nazywaja, mozna kupic przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
wykropokowalo mi p/i/n/d/z/i/e :D czy to jakies zle slowo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×