Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R bez loginu
no na szczęscie !! ze nie złośliwe! no więc moze cos jest w tym żelazie? kolezanka urodzila syna i w 3 miesiącu szly zęby ale tez brała zelazo i od razu sie zepsuły... znam przypadki ze mama dawala wczesnie cole i teraz dziecko ma 5 lat i cierpi bo to trzeba wszystko wyrywać...korzenie same, ja w takim razie w ogole nie bede podawac soków, nawet takich specialnie dla dzieci? one tez maja duzo cukru np gerber? Ten kolega jest chyba zakochany w nim, nawet mu to ostatnio powiedzialam to taką mine zrobił(kolega) mam go dość, jak slysze jego imie to mnie trzęsie a mialam z nim duzo sprzeczek, jedna jak bylam w ciazy, nawet nie bede o tym pisać, szkoda slow, moj mnie nie broni, on sie nie odzywa po prostu bo taki ma charakter spokojny co mnie w*****a.:/ Adas spi juz dlugo, mamy mate edukacyjna to sie denerwuje bo chce te zabawki grysć a nie dosięga buzią:/ nomadic ty mieszkasz w domku? MAMA3chlopcow a cyckami sie nie przejmuj, niech Leon sie naje i koniec, karmilas do tej pory i tak super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Agata tak w domu,moja czesc jest najzimniejsza zawsze była. U mnie jest kłopot bo nie mogę zbyt grubo chłopaków na noc ubrać bo jeden się poci i widzę drugi też taki będzie. U mojego syna wystarczy trochę ruchu juz aż pot cieknie nawet jak zasypia to glowa mokra spocony caly, ostatnio pani go wyprosila z klasy bo po przerwie a jest *****iwy jak inne dzieciaki, normalnie się z niego lalo. Wiecie,moze i coś jest z tym żelazem i zębami bo czytałam teraz a nie wiedziałam o tym,ze jak się luka żelazo to trzeba przepłukać jamę ustna bo żeby brudzi. Mi zęby najbardziej się popsuły po pierwszej ciąży i widzę,ze teraz po tej też, trzy leczone zęby mi się kruszą,jeden juz tylko do wyrwania:( przyszły tydzień mam wizytę Agata a m to pasuje,ze się nie odzywa? Czy nie umie koledze odmówić? Mój m spędzał któregoś sylwestra bez nas,ja to sobie jeszcze kiedyś wszystko odbije aż się zdziwi hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) zupa pieczarkowa gotowa ja już po obiedzie. Mamo3 ja doskonale Cię rozumiem i nie miej do siebie pretensji. Mój zjadł dzisiaj 360 ml mleka. jeszcze będzie z dwa karmienia. Czy to taki niejadek ? ogólnie dobrze wygląda - już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak szybko potem wszystkim odpisze Agatka jesteś normalna pogadaj z m wiem to trudne ale priorytety się zmieniają jak się pojawia dziecko przyzwyczaicie się i będzie normalnie my juz nie pamiętamy jak było bez dzieci. Czasami ze było dużo czasu ;) Ona 33 jak siusiak ? Mamo 3 daj sobie spokój bo znów się zalamiesz jesteś dzielna przeszłas piekło odpuść i do końca odpocznij od tego. Ewinko Kubuś na czarne ząbki u nas zaczęło się od góry pojawiły się takie naloty kremowe bardzo niewidoczne e ja z bliska widziałam poszliśmy do dentysty i on powiedział ze to próchnica i zdecydowaliśmy pomalować to azotanem srebra i czarne jest od tego pamiętam jaka mi było przykro ze białek małe ząbki wieczorem będą w chorych miejsca juz czarne ale to zatrzymuje próchnicę i dzięki temu ma trochę czarne ale ma bo tak nigdy już ich nie mieć. Dbałam o żeby nie wiem czemu tama się stało. Uciekam obiad szykować potem napisze jaka tam mój dzień Nomatjc ja po tym brzuchu to jestem mego hipohondryczka :D ja odrazu"umieram" i mam raka jaka coś ;). Idź do gina oby to nie była powtórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orangutan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szympans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Jaki fryz ma Leos, fajny:) mój to lysowaty :D Początek ładny masz brzuszek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
ja zrobilam5sloiczkow buraczkow z papryka,w zeszlym tygodniu20sloikow papryki marynowanej.my tez juz palimy od wieczora bo w nocy zimno juz jest.ja jutro dam mu sloiczek bo dzis juz niedaje antybiotyku.aby witaminy.do kiedy bedziecie podawac wit d?mi pediatra kazal aby do konca wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Mama3chłopców super Leonek, jakie fajne wloski! Poczatekczerwca idealna figura:) ja sie musze wybrać do dentysty choc przed ciaza mialam wszystko naprawione i zeby przejrzane.Oczekująca czemu tylko do wrzesnia? moja szwagierka ma core i ona ma 2 lata i dalej ma brac witamine d, jak to jest z tą witamną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
wlasnie nie wiem czemu,tak kazal mi odstawic ale zapytam jeszcze przy szczepieniu.leos super chlopak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny. Oczekujaca - czemu tak krotko ta witaminke ??? Nam lekarz mówił, że do roku nawet niektórzy podaja. Dobrze, że o tym napisalas to sie lekarza dopytam bo nie chce przedawkowac (a słyszałam, ze witaminy tez można). :) Chormony mi buzuja i trace wlosy garsciami, a mialam ich duzo. Sa wszędzie ! Witamin narazie nie biore bo lecze sie na rwe kulszowa (w wieku prawie 20lat). Nawet lekarz z początku sie smial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
poczatek czerwca tez mialam problem z rwa, paskudne to jest, w ciazy i po porodzie, juz myslalam jak ja bede rodzic jak mnie tak to boli, nie umialam chodzić.Moj mały tez ma asymetrie i tez cwiczymy vojtą ale ja cwicze z nim w domu i raz w tygodniu jade na rehabilitacje, dobrze znosi, jest grzeczniejszy niz był, strasznie sie uspokoil tfu tfu.Przedawkowanie wtamin jest gorsze niz niedobor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ASIK
ja mialam rwe obustronna odnawia sie jka pojedze samochodem ale nie w takim natezeniu jak w ciazy tez pol ciazy sie balam jak ja dam rade urodzic ;/ tu sa zalecenia odnosnie wit D jesli chcecie poczytac: U DZIECI Noworodki donoszone i niemowlęta Dla uzyskania prawidłowego stężenia 25OHD w surowicy krwi, rekomendowana, doustna, dawka witaminy D3 (cholekalcyferolu) wynosi 400 j.m./dobę; suplementację rozpoczyna się od pierwszych dni życia (niezależnie od tego czy matka w II i III trymestrze ciąży przyjmowała witaminę D). U dzieci karmionych wyłącznie piersią zalecane jest podawanie całej dawki, natomiast u dzieci karmionych sztucznymi mieszankami należy uwzględnić ilość witaminy D zawartą w pożywieniu . Dzieci i młodzież od 1. do 18. roku życia Zalecana dawka witaminy D wynosi od 600 do 1000 j.m./dobę, zależnie od masy ciała, od października do marca lub przez cały rok, jeżeli synteza skórna jest niewystarczająca (np. przy restrykcyjnym stosowaniu kremów z filtrami UVB i/lub ograniczonym czasie przebywania na słońcu). AD. 1B. SUPLEMENTOWANIE ZDROWYCH OSÓB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Leoś ma piękne włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Hej. Ja bede witaminke dawac 2 lata. Ppczatek super brzuszek a Leos slodziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , sprzedaliśmy matiza a Kubs juz śpi a ja glodna cholerka chodź nie dawno jadłam :( ja będę podawać do 2 roku :) dzisiaj Kuba gaworzyl :) i swoimi nogami się interesował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca ty jesteś jakaś super babka traktor, słoiki, dziecko. Podziwiam. Dziś byłam na szczepieniu Kuby z całą bandą były też mamy z jednym dzieckiem i obstawą mąż babcia. Asik szczelina dwa zastrzyki i płaciłem 90 zł schemat 5w1 ciąg dalszy. Potem podam Ci nazwy juz mi się ie chce wstawać a ciemiaczka patrzyłam , Michał 1x1 a Kuba 2x1. Zapomnialam napisać. Na szczepieniu cyrk ogólnie Kuba zbadał się grzecznie jak zawsze zdążył mierzył przez rok urosl 8cm i przytyłam 2,5 kg .Podczas zastrzyków tak krzyczał ze Michał zacz płakać i juz nie wiedziałam kogo tulic :(, potem musiałam usypiac przy samochodzie Michała a Kuba siedział i taki smutny patrzył przez szybę bo znów sytuacja poczekaj bo Michał :(. Ale zrobiłam mu niespodziankę mówiłam ze nie kupimy nagrody bo niedługo urodziny (z kasa licho ) ale jadąc zjechała pod sklep z zabawkami i Kuba mówi po co tu powiedziałam ze coś małego może wybrać wziąć koparke lego za 19,90 była taka promocja ze jak się kupiło lego za 99zl to dawali raka na te z ulicami skrzyżowaniem duża metr na metr do lego i on tak patrzył a ja nawet nie mówiłam nic****ani nam dala Kuba się tak cieszy :). A teraz opowiadała mu historie z serii jak byłam mała o zyletce ze jak zostałam sama to ja dotknęła i się skaleczeylam i nie powiedziałam rodzicom bo bałam się ze mnie na krzyczą Kuba stwierdził że teraz musze im powiedzieć :). Sorry ze nie na temat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosilyscie o info o mbie, pisalam na poprzrdniej stronie ale die nie podpisalsm a kafe szwankowalo. Le ka ur. 3 lipca /ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorry przeczytałam post i myślałam że padne ze śmiechu przecież nic z tego nie można zrozumieć sorry nie ważne będę pilnować tego słownika:). W skrócie u nas w miarę ok. Kuba przytył 2,5 kg zresztą ja pewnie też i mimo że zapłaciliśmy 19,90 a nie 99 to dostał Kubuś super mate do lego z ulicami i skrzyżowaniem pani była miła :). Ja nie mówię poszła była tylko poszłam byłam ten słownik jest durny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej siusiak chyba ok.lekarka powiedziała,że trzeba delikatnie odciągać skórkę sisiaka bo widzi stulejkę.Mój brat urolog- stwierdził,że u takich małych dzieci nie można stwierdzić stulejki!! ale można delikatnie odciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK najważniejsze ze Kuba zadowolony :) ja chyba zaraz sobie zrobię grzańca :) dla Kuby trzeba jakiś kombinezon kupić jesienny może jakiś polecacie ? Na zimę mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilka
Hej mamuski. My spalismy do 8 :) oczyywiscie z przerwami na karmienie. Ahh mamuski najwazniejsze aby nasze maluchy byly najedzone. Moja mama miala tyle mleka ze bez gazy w staniku nie chodzila nawet po domu, bo mleko lecialo ciurkiem. A ja chodze normalnie, ale mlody sie ajada i tyle mi wystarczy. Dzisiaj po spacerze ja bym chetnie poszla spac, zimny wiatr po 2,5godz w parku potem pepco. Widze ze zaczelysmy dbac o siebie :) ja rowniez jestem na diecie od niedzieli (zero slodyczy, zero pieczywa) :) kiedys w ten sposob przez pol roku schudlam 12kg. Ale pozwolilam sobie i znow przytylam. Zarraz zaczynam chodakowska potem prysznic i spac. Oczekujaca podziwiam cie za cierpliwosc wrecz anielska do twoich tesciow. Moj m chcial abym jeszcze czesciej jezdzila z malym do jego m, ale raz w tygodniu albo na dwa tygodnie mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mamokubusia ja w głowe zachodze napawrde dlaczego wzieli od ciebie kase w tym wieku nie podaje sie juz szczepionki 5w1 dziecku podaje sie Infanrix DTP-a lub Tripacel i doustnie OPV polio sabin lub jesli nie ma na stanie doustnej to Imovax w zastrzyku i te szczepie nia sa refundowane dla 6latkow wiec koniecznie mi napisz te nazwy bo wydaje mi sie ze oni biora kase na lewo za Infanrix Dtpa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata- i trzyma juz glowke jak lezy na brzuchu i w ogole ? Moj to tak plakal, ze az mi serce pekalo jak to slyszalam. Rehablitantka powiedziala, ze Jasiek jest OK i w domu mamy go tylko klasc na brzuchu i odpowiednio trzymac. I tak martwi mnie to, ze spi pokrzywiony i na tej stronie co ma glowke splaszczona. A co do rwy jak ją leczylyscie ? Ja mam jakies tabletki przeciwbólowe, ale nie jestem nauczona brac lekow i mnie boli od nich zoladek i jelita. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ANNA juz przeczytalam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×