Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gośćIlonek
33ona cieszę się, że odczyt w porządku. Esmi czyli z jedzeniem poprawa? Wielka ulga! MamoK jak po nocy? Już lepiej? Krąży jakiś wirus bo w moim otoczeniu kilka osób miało podobne rewolucje. U nas nocka super, Pola spała od 21 do prawie 7 bez żadnej pobudki, a i apetyt dopisuje. Przyjechały drzwi będzie dziś teść wstawiać i zaczynamy malowanie, wczoraj kupiłam farby. Muszę przez neta pozamawiac rzeczy do pokoju małej, ale z nią nie mam jak. Posiedze wieczorem jak mąż wróci z pracy. Jolka, Kasia co u Was? Coś się nie odzywacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko od jedzenia:) dziś piątek na szczęście :). M z Kuba jutro do kina:). Oczekująca a ile dałaś marchewki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba wczoraj zasnął po 20 ;) a ja padłam podczas oglądania filmu "Jesteś Bogiem" i zasnęłam około 21:30 normalnie padłam a dzisiaj już od 6 buszowałam :P już zrobiłam porządek w kuchni , umyłam włosy bo były tragedia. Jeszcze pranie muszę zrobić pościeli :P , dzisiaj spaceru chyba nie bedzie bo jakoś brzydka pogoda zobaczymy później ;) Zapisuje w notatniku ile Kuba zjadł i o której będę uważnie się przyglądać bo za tydzień mamy szczepienie ale chyba poczekam dodatkowe 7 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Mnie też wylatuja włosy, dosłownie garściami a że mam długie to wszędzie je widać :( Na szczescie mam gęste łosy i tego tak nie widać ale jest masakra. Dziewczyny chyba dostanę depresji. Z m sie poklocilam. Jutro mamy wesele i idziemy tylk odo kosciola, przyjeżdża moja mama do nas spać bo jest chrzestną i co? mam syf w domu, 2 suszarki do sprasowania, ugotować obiad, umyć łaizenke , podłogi itd a do tego Michaś nie spi od 3.50 . Od tego czasu 2 drzemki po 40 mi nwiec zanim ja zasne to już on wstaje. M mowi, ze zakupy robi . no wielkie mi co jak Michaś nie zostanie z nikim innym tylko ze mna. Tak czekałam na synka a czasami mam dość. Jestem 24h w domu, przepraszam wczoraj poszłam śmieci wyrzucić .:) Ja wczoraj zerknelam na DDTVN i tam bylo o teosiu Naturskim z jakimi naczyniakami się urodził , wpisałam w google i oglądałam zdjecia i ryczałam jak bóbr, to jest straszne. Każdego dnia dziękuję Bogu , ze mam zdrowe dziecko. Aktualnie mój syn bawi się sam 5 min , to jego dzisiejszy rekord. Ilonek mam tak samo jak ty. Tylko mama i ręce :( Mam nadzieje, że bedzie lepiej jak zacznie raczkować bo zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze że już piątek:)mąż w weekendy w domu to zajmie się marudą,popsuła mi się Miśka,kurcze w nocy jak ją nakarmię odkładam do łóżeczka to tak jakby pierdzi buzią i coś gada po swojemu,niby nie płacze ale ja już spać nie mogę,ja chyba dzisiaj też kupię butelki aventu skoro takie dobre bo te antykolkowe mnie już drażnią,ona33 ja też kiedyś miałam założonego holtera,jak Twój synek dał radę z tym okablowaniem?najważniejsze że badanie dobrze wyszło:)dzisiaj wypróbuję nowy szampon na łysienie bo ja nawet ich już tak często nie czeszę bo się boję że łysa już całkowicie będę.Dziewczyny mówi się że pierwsze trzy miesiące są najgorsze,czyli powolutku mamy już z górki hihi czekam na moje jedzonko,zaraz mi przywiozą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
33ona, bardzo się cieszę , że wszystko dobrze. Nareszcie mozesz spac spokojnie :) Esmi dobrze, ze je. Może miał takie dni niejadka. Też to przerabiałam. Mam nadzieje, ze już tak zostanie :) Kupiłam kleik ryzowy i tam pisze,ze na mm mam zrobić bo mimo , ze karmie piersią to nic nie ściagne. To jakie mleko mam dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znowu zaszalałam z zakupami ale teraz przez neta :D kupiłam pościel, Filtry Fridy, Butelka AVENT 260 ml za 12,90 !!! , szczoteczka do ząbków, mata do kąpieli i jedną pieluszkę flanelową do spania bo zauważyłam, że lubi spać z pieluszką :D i chusteczki nawilżające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racja załóżcie sobie te osobne prywatne forum bo i tak połowe osób ignorujecie nikt nawet nie wspomni o możeniejeden wogóle tak jak gosc napisał macie swój krąg znajomości i tyle nic dziwnego że niektóre dziewczyny rzadko tu wchodzą bo i tak są zignorowane z wyjątkiem Agaty bo chyba tylko ona odpisze albo zapyta pewnie zaraz mnie zbesztacie ale trudno taka jest prawda nowe też uciekły przez was i wiecie co ja nieżałuje że mnie olałyście bo widać jakie jesteście a jeżeli chodzi o Flavie boże drogi no nie cierpie cie i jeszcze jedno byłam waszą koleżanką jak chcecie to domyślcie się albo piszcie na poczcie zresztą mi to lotto napisałam i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu spokojnie po co nerwy :) zrozum , ze jak się pisze dziennie po 3-4 strony nikt nie jest wstanie odpisać. Przykro nam jest, że piszesz z gościa a nie ze swojego nicku. o możeniejeden myślimy bardzo często. Nie można kogoś oceniać jak kogoś się nie zna moim zdaniem pochopnie oceniłaś osobę a tak nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85 mamy po prostu towarzyskie dzieci :) Śmieję się, że Pola w pierwszej dobie pokazała swój temperament. W szpitalu na oddziale było 10 noworodków i 9 jadło i spało, a ja swoją nosiłam całą noc bo płakała :) Najprawdopodobniej nie najadała się stąd ten płacz. Miałam w środę niezapowiedzianą wizytę pielęgniarki środowiskowej. Fajnie się złożyło bo akurat posprzątałam i wybierałam się na spacer, więc mała była ładnie ubrana. Obejrzała Polę i powiedziała, że dziecko zadbane, nie ma pleśniawek, wysypki i poparzonej pupy. Przeszła się też po mieszkaniu bo sprawdzała czy mamy warunki dla dziecka. Ponoć mamy :) Miałyście już taką wizytę? Ewinkaa chyba pisała, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pielęgniarka byłą tylko raz i u mnie nikt nie sprawdzał jakie mamy warunki,gościu jak można pisać że się kogoś nie lubi jak się tej osoby nie zna?mi się bardzo podejście Flavi podoba,jest stanowcza i nikt nie powininien sie wpierniczać w wychowywanie cudzych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samba po porodzie przychodziła do domu położna ( u mnie była chyba ze 3 razy ), a teraz przyszła pielęgniarka środowiskowa, ale to chyba tylko jedna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Odpsiuje :D Dzikidzik moja tak jak widzi butelke to oczy wielkie i rece sie machaja , ale co sie dziwic dzis mi jadla o 23,30 (super bo nie spalam ) a pozniej przed 5tą wczoraj zjadla 1120ml mleka heh, wiec watpie ze przestanie mi sie w nocy budzic skoro tyle jedzenia potrzebuje :D Mamokubusia mozna smecte nawet maly dzieciom sie dsaje w strzykawce, moze byc czerwone cieple. nie ma marmurka takiego na skorze > i jakiej wielkosci?? altacent wapno mozna spokojnie jak by sie mocno pwoiekszalo idz pokaz do przychodni , u nas byl raz taki odczyn duzy skora marmurkowata zasinienie to na izbie dostal alertec i do domu odeslali :) Ilonek Twoja Pola nie spi w dzien bo wysypia sie wnocy jakbys my spaly od 21 do 7 tez w dzien nam by sie spac nie chcialo , Marcelka Ilonek tez tak miala a jak zaczela sie budzic w nocy to teraz w dzien ladnie spi :) cos kosztem czegos My wstalysmy dzis po 9tej teraz mala zasnela io pewnie pospi z 2 h wiec luzik :D ciezko wstaje sie w taka pogode Samba co do butelek aventu twoja mala ulewa/? bo jesli tak to nie polecam , ja dalam na probe to nie zdazylam jej podniesc i odrazu ulala bardzo mocno leci z aventu i dziecko lyka powietrze ale jesli nie jest ulewajaca to kazda bedzie dobra , ja mam TT i uwielbiam je , mala teraz od kilku dni ulewa zdecydowanie mniej mimo ze tyle zjada heh zauwazylam ze nie wazne ile zje po 2,5h robi sie poprostu glodna chyba tak sobie zakodowala ;/ Gosciu jak widac po przykladzie Samby miedzy innymi jak ktos chce pisac a nie tylko dodac jeden post od czasu do czasu i czekac na odpowiedziec to bedzie pisal bo tu chodzi o dialog wiesz poza tym komu zalezy ten pisze komu nie to nie ja tam nie mam 18 latek zeby sie bawic w jakies glupie obrazania dla mnie zawsze to bylo jest i bedzie zalosne wiec szczescia na nowym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samba ty chyba jesteś tu za krótko by do mnie pisać w ten sposób co ?!a jeżeli chodzi o flavie to nie interesuje mnie jej osoba i jak wychowuje dziecko jej sprawa więc proszę cie ja nikogo nie zwyzywałam więc daruj sobie tylko napisałam co myśle esmi może byś zrozumiała gdyby cie tak potraktowano no ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu nie dąsaj się tylko loguj i normalnie pisz :) Nikt Cię specjalnie nie zignorował. Nie rozumiem skąd atak na Flavię, wydaję się fajną dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi i inne dziewczyny, uważajcie na butelki Aventu w tak okazyjnych cenach one są po prostu z gorszej jakości materiału, który przebarwia się, zarysowuje i nie jest tak gruby jak ten w butelkach kupionych w normalnej cenie, więc wam nie posłużą na długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik dzieki wielkie na nowym forum sie przyda i jeszcze jedno moze bys tak pomyslala ze kazdy ma obowiiązki a nie siedzi na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
33ONA dobrze ze z serduszkiem ok jak oczko? mojej malej czesto lzawia i ropka jest czasami Oczekujaca juz kiefys to pisalam jak poatrze na zdjecia Igorka widze cos z mojej Małej nie wiem co ale on tez taki delikatny sie wydaje heh ANNA w pepco sa fajne ciuszki moze fakt gatunkowo ta bawelna jest gorsza ale pieniadze nieduze wczoraj kupilam takiego ala polarkowego pajaca tylko bz stóp w panterke szaro jasno rozowa za 18zl i bodziaka i rekawiczki :) a i body sa zapinane na boczku :) w h&m sa super ciuszki ale dla chlopcow obkupilam bym caly sklep gdybym miala syna dla dziewczynek nędza moim zdaniem :D ogolnie uwazam ze dla chlipcow sa fajniejsze ciuchy wszedzie takie nowoczesne super! MAGDA daj znac jak wynik SISILKA czemu martwilas sie główką Bartusia co cie nie pokoiło? ESMI ciesze sie ze Kubus je moze wyparzaj te butelki ciagle bo zapach z mleka zostaje moze to go drazni tak jak mnie :D ja uzywam na zmiane 3 butelek w dzien i mala do rumianku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3chlopcow
Ja tylko na chwilke, bo mam huk roboty. Leos w koncu wczoraj zasnal, ale po ciezkich bojach, cala noc poplakiwal przez sen, ale wystarczylo, ze go poglaskalam po brzuszku albo po glowie i zasypial. AAAJ tez sie nie odzywa. Co jest, wedzisz cos, czy zaprawiasz? Skrobnij slowko. Esmi, teraz juz wiem, co czujesz. Leon tez wczoraj prawie nie jadl, a jak juz to na raty i w rezultacie juz nie wiedzialam, czy jest glodny czy nie :( Wydaje mi sie, ze potrzebuje chyba wiekszy smoczek do butelki, bo ciezko leci. Mleko z cyca ma jednak inna konsystencje, pewnie dlatego. Samba, moze zetnij wlosy. Ja tak robilam po kazdej ciazy, bo tez wylazily garsciami. Ilonek, tak szczerze, to troche to dziwne, ze ktos przychodzi niezapowiedziany i buszuje po mieszkaniu. Ja bym sie nie zgodzila, bo po pierwsze, skad pewnosc, ze to faktycznie polozna, a po drugie - co ja to obchodzi, jak ja mieszkam. Dobra, lece. Juz trzecie pranie piore, w tym posciel malego, jade na zakupy, a potem bede robic przeglad ciuchow, bo jest zdecydowanie za duzo. Popakuje w worki i zawioze do charity (taki odpowiednik caritasu albo PCK). Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik już się przyzwyczaiłam, że tak ma i w dzień tylko króciutkie drzemki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Gosciu a Twoim zdaniem ja nie mam obowiazkow ? nie mam dziecka meza domu na glowie zakupow ?? wyobraz sobie ze moj maz wychodzi po 5 i wraca po 19 jestem caly dzien sama i znajduje czas wszystko jest kwestia organizacji nie siedze i nie kwękam nie pisze z goscia nie wiem wogole czemu boisz sie napisac kim jestes chyba nikt nikogo za to nie pobije jest duzo wspisow nie zawsze mozna na wszystko odpisac ja staram sie odpisywac kazdemu i o kazdego pytac jak pamietam :D a Flavia jest fajna dziewczyną z jajami i takie lubie a nie lelum polelum :D Kruszynynka moja mama zarłoczek ale jak Twoj 68 KOMBINEZON za maly to tez z niego niezly musi byc antalek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Wizyta plg srdowiskowej jest raz po 3mc jak cos niepokoi to i po 9mc i wcale nie musisz jej wpuszczac do domu a juz wogole nie zdarzylo mi sie zeby lazic i zagladac w pokoje dla mnie to brak wychowania mimo wszystko kurde wchodzi sie do domu i odrazu widac czy dxziecko zadbane itp poza tym majac male dziecko nie kazdy ma czas pucowac chate i codziennie dobrze wygladac dlatego u nas to sie odbywa inaczej i kazdy zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3 na szczęście nie zaglądała do szafek :) Zerknęła do jednego pokoju, do drugiego i tyle :) Ja też już uciekam :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie butelek z aventu to ja mam smoka to uważam za ok bo są to specjalne z wolnym przepływem i mój lubi tą butle :) Wiola dzięki ja zobaczę jak butla nie będzie ok to kupię w normalnym sklepie :) chodź ja kupuje ze sklepu. Wczoraj widziałam butle za 40 zł z aventu ale nie pamiętam czy za jedną czy za dwie. Asik w Pepco jest o wiele więcej rzeczy dla dziewczynek jak wczoraj zobaczyłam to super rzeczy można kupić dla chlopcow mniej :D Mamo3chłopców to chyba najgrosze jak dziecko nie chce jeść wczoraj do 18 zjadł tylko 350 ml to straszne a już potem 90 a na noc 125 :) a dzisiaj juz zjadł 2x po 90 zaraz dam kolejną butelke ciekawe ile zje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mój maly jak zwykle o tej porze drzemie, ja pomalowałam paznokcie i piszę:) ilonek ja ci zazdroszcze ze twoja tak spi w nocy mój się budzi ok 1-2 i ok 5-6 coś za coś. za to w dzien ma 2-3 dłuzsze drzemki nawet 2godzinne. u mnie nie było takiej pielęgniarki. asik- ale głodomor ale nie widac po niej nic szczupła jest, mój to tyle je ale taki chłop 33ona - ulga ze serduszko ok esmi widzisz coś bylo nie tak bo malutko jadł naprawdę. gościu- przykro mi ,że aż tak mnie nie lubisz że musisz Boga wzywac. Jestem załamana naprawdę. A co do tego że byłaś naszą koleżanką a teraz piszesz z gościa bo się wstydzisz podac nick to żenada jak dla mnie. ja tu piszę tylko i wyłącznie ze swoojego pseudonimu i się w takie zabawy jak gośc albo niegosc nie bawie. Dziewczyny dobrze napisały na przykladzie samby jak ktoś chce dołaczyc to dołacza i pisze, a nie raz napisze i to jeszcze z pretensjami bo ukłonów wymaga, bez przesady, my nie pazie:D jestem przerazona jak czytam że wam tak wlosy wypadają, mi troche tez ale nie tak mocno jak piszecie, mam nadzieje ze nie będą aż tak żebym miała placki na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×