Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
Esmi to prawda wlasnei w pepco to chyba jedyn sklep gdzie wiecxej dla dziewczynek heeh :) jesli twoj nie ulewajacy to butla ok mowie dla mojej za szybko to leci bo jak puszcze w dol butelke tt to nie leci a z aventu sika normlanie :D w tt trzeba ssac Ilonek tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
"my nie pazie" buahaha Flavia wez bo ty mnie czasami rozwalasz do dzis pamietam powiedzonko " jak krowie na rowie" :D wlasnie ja nie wiem gdzie ona to miesci ludzie zrobie zdjecie i ją pokaze niebawem bo spi , co do spania nocnego fajnie jest jak dziecko sie nie budzi ale gdyby mialo mi nie spac w dzien dlatego ze spi w nocy to wole jak poswiecic w nocy te 15 minut naprawde a miec wolny dzien :) wlasnie bede malowqac paznokcie przypomnialas mi o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 właśnie zastanawiałam się czy ich nie ściąć ale ja mam buzię okrągłą więc średnio bym wyglądała,nie dotykam za często tych włosów a całym domu ich pełno,ja też nie odpisuję wszystkim bo jeszcze nie znam Was dobrze i dużo rzeczy mi ulatuje ale się staram,ja przynajmniej się nie obrażam jak jakaś gówniara jak mi nikt nie odpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ta juz pomalowalam paznokcie wlasnie sobie przypomnialam ze przypadkowo wywalilam moj lakiet bo myslalam ze to stary ;/ a wcxzoraj bylam w rosmanie wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A A A J
Mamo3 chlopcow Jeatem.czutam.was ale nie mam al ospisywac od przedwczoraj w nocy jkby diabel w moje dziecko wstapil. Placze nie chce spac te piepszone zabki ida tak ja boli strasznie gryzie wszystko co w raczki jej wpadnie. Ja juz ovzu od placzu zapichniete bo nie moge patrzec jak cierpi. Czasem sie zastanawiam ze kiepska ze mnie matka skoro nie moge pomoc wlasnemu dziecku. Chodze juz jak zjawa. Maz strasMie duzo pomaga. Ale caly dzien wsumie sama jestem. A mala tylko placz albo przerazliwy kwik. Bylismy u lekarA ale wszyatko ok nadanie dobre mocz kal krew qazystko ok. Opadam z sil.przepraszam was ze nie pisze czesto ale jak mam chwile to usypiam zaraz chocby na piec minutek. Wybaczcie ze nie odpisze kazdej ale nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik no właśnie moja ulewa,jak biorę ją do odbicia to jest niezła akcja,wszyscy stoją na baczność bo potrafi tak chlusnąć że szok,ja tez mam butelki TT antykolkowe z tymi rurkami to po prostu chyba kupię bez tych rurek,teraz mam problem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wczoraj zmienilismy butelkę na większą też z nuka 300ml. wczoraj zrobiłam raz 200ml mojemu małemu i zjadł. ale tak normalnie robie mu 170-180 i jak się konczy mleko to płacze. myślalam że sie nie najada ale wytrzymuje po tym ok 3,5-4 godz już nie wiem o co chodzi. Narazie chyba 200 to za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Samba ja mam bez rurek :) i zamowilam jedną MAM AAAJ ty to sie masz ... biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik dziwi mnie że nie znasz powiedzenia krowie na rowie, ale co region to inne powiedzenia. aaaj- wiesz u nas mały tez gryzie i ciagle szoruje dziąsełkami po wszystkim jak dam palca to tak sciska dziąsłami aż boli. a smarujesz maścią? ja od wczoraj smaruje dentinox. tylko że u nas jeszcze nie widac żadnego zabka, ale coś sie szykuje na bank zaraz muszę szykowac jakies ciuszki dla małego bo jutro jedziemy do tesciów i wziełam mu na zmiane bluzeczkę, skarpetki. A on osikał body, kurde body nie mialam musiałam suszyc. Z dzieckiem nic nie wiadomo lepiej wezmę wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaj mam nadzieje, że przejdzie :) Mój wraca do normalności i wypił nie dawno 125 ml. Jak ja się cieszę tylko nie wiem czy to mleko czy zmiana butelki. Flavia normalnie Twój to żarłok :D hihi Asik to fakt pół sklepu to dla dziewczynki normalnie boskie ciuszki :D a dla chłopców to tylko troszkę :D Dzisiaj mój m zażyczył sobie boczek pieczony :D a ja sobie zrobię pierogi z truskawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co znalazłam fajną stronkę z akcesoriami oraz butelkami rożnych firm :) Asik za ile kupiłam butelke z MAM ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co od jakiegoś czasu robi mi się na jednym policzku rumień taki silnie różowy taka plama i piecze mnie. To wygląda jakbym się zawstydziła:P ale on mi się robi bez powodu zupełnie i to tylko na 1 policzku. Czytałam o tym w necie i wyczytałam że to naczynka mogą pękac. wkurza mnie to bo piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
No u nas jest wiesz gwara i powiedzonka inne tez :D ale ciagle chodzilam i sobie powtarzalam to powiedzonko twoje :D i maz sie ze mnie smial wlasnie to jest fajne ze jestesmy z innych terenow i kazda jednak troche inaczej pisze i na pewno mowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia jak chce 200ml to mu rob on potrzebuje a zageszczasz dalej widzisz twoj wytrzyma juz 3,5-4h a ta mala 2,5h po 180ml mleka juz mnie to drazni boje sie wyjsc z domu gdziekolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Butelke mam zamowilam zwykla nie ta samosterylizujaca , z tym smoczkiem z jedwabistego silikonu ale one chyba wszytskie maja ten smoczek placilam cos 24zl ale jeszcze wysylka wiec wyszlo chyba 32 zl wiec nie tania ale tak zamowilam zobaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi wlasnie tylko gdzie jej sie to odklada bo ja nie widze buaha chyba to wysikuje bo tak sika ze pampki 3 potrafi przesikac , wazy na wadze ze mna bez nciuchow ok 6800 i 69/70cm ma 3mc i tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Cześć dziewczyny,asik no muj od wczoraj 150 duszkiem wciąga ale jakbym mu więcej zrobiła to by też wpierniczył hehe no ja też nie za bardzo aktywna, ale kurcze no nie mam czasu za bardzo i mam problem z netem,u nas dzisiaj przełom mały wczoraj po kapaniu wrąbał 150 o 18 spał do północy szok!!!potem butla o 5 rano i lulał do 8 no jestem w szoku wyglada na to że debridat nam pomógł nie płacze w ciagu dnia wogóle tylko jak głodny a tak to cały czas sie śmieje,gaworzy i bawi i domaga snu jestem dzisiaj jak nowo narodzona :-) dziewczyny fajne czapki są w pepco pilotki różne kolorki i materiały dzisiaj jade z małym kupić bo nie mamy takiej cieplejszej i czajnik też mu urósł,obiad mam zrobiony mały zasypia w wózeczku to posegreguje ciuchy mniejsze oddam koleżance bo w ciaży jest po 8 latach starań :-) Esmi jak maluszek zaakceptował mleczko? na jakiem jesteście? Póżniej sie odezwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Kruszynka mam nadzieje ze Miloszek juz nie bedzie tak cierpial ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic a Ty na rowerze jezdzisz czy gdzie cie wcielo haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka nie wiem czy zaakceptował powiem po kilku dniach a jest teraz na Bebilonie ale dodaje też Bebiko :) no zobaczymy. Dzisiaj m mówił, że te dwa mleka mają podobne składy i zastanawia się czym się różni tylko ceną ?? wiem, że to ta sama firma produkuje te oba mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi jak masz dwa wez porownaj boi mi kolezanak chciala oddac i nie wiem czy ten sam sklad ?> w sensie bialko cukry tluszcz kcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia roznie ja kupuje 800g i tak w carforu ok 35zl teraz w aptece internetowej ok 33zl ale przesylka za darmo bo robilysmy z Fionek zakupy powyzej 150zl , ale ogolnie cena ok 35-36zl za 800g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
policzylam na proporcje ze 1200ml bebiko kosztowaloby 52,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewinka tutaj Ci odpiszę na Twoje pytanie o lekarzy. Byłam z Alą prywatnie u pediatry, przejrzała dokładnie jej wyniki, coś tam policzyła pomnożyła i mi tłumaczyła jakieś proporcje tych krwinek co wtedy wydawało mi się logiczne i ale nie umiem tego powtórzyć bo nie jestem z branży medycznej. Z tego co mówiła to nie jest źle (być może to tylko skutek infekcji), ale też nie można tego zbagatelizować. Mamy zrobić usg brzuszka i sprawdzić czy nic nie jest powiększone, szczególnie wątroba i śledziona oraz zrobić w październiku ponownie morfologię, ale z rozmazem ręcznym bo teraz był komp. Żelazo mam podawać przez miesiąc w dawce 2ml/dobę a potem zobaczymy jak będą wyglądały wyniki. U hematologa jeszcze nie byłam - wizyta mimo że prywatnie to dopiero w październiku. W pon mam jeszcze planową wizytę u pediatry na nfz to zobaczę co ona powie na te wyniki. Pozdrowienia dla wszystkich mam. Zazdroszczę, że macie tyle czasu na pisanie, u mnie skończyła się sielanka panienka chce być ciągle w centrum uwagi i albo trzeba z nią leżeć i "rozmawiać" albo nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Czy czyjes dziecko jest uzaleznione od smoczka tak jak moja? bo jak wypadnie jej to juz poplakuje musze jej odrazu biec podawac , aczkolwiek noca spi bez wypluwa jak usnie ale jak zaczyna sie wybudzac to juz poplakuje i musze jej wkladac zeby dalej spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik spore tak 4 cm na 3 cm całe czerwone nie marmurek pojadę z nim jak m wróci niech lekarz zobaczy boje się ...:(.gorączkę miał wczoraj w nocy bo dziś juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Alice bo to sie liczy stosunek frakcji to liczy ogolnej leukocytow i czasami mimo ze jest obnizone cos to wychodzi calkowita ilosc po przeliczeniu dobra ale dokladnie nie wiem co z czym sie dodaje itp :D zycze zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×